Jump to content

Nanilyas

Üyeler
  • İçerik sayısı

335
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Nanilyas kullanıcısının paylaşımları

1. Nanilyas

( 01 / 01 ) The Last: Naruto the Movie

hinata varsa izlenir
  2. One Punch Man harika :D

3. Hatsune de kostümünden başka sadece pırasası var :D Pırasa mı yapsam :D yetiştirsem falan emek var :D
  4. Hatsune Miku yapıcam ondan dolayı silahı da yok :D silah türü yada asa gibi bir şeyi olsaydı yapabilirdim :D
  5. Ben gidip satın alanlardanım :D:D:d kendimi hain gibi hissettim :D
  6. Nanilyas

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Nedense Black Rock Shooter ın üstümde baya bir etkisi oldu 13 kez izledim :D çok şirinler ve izledikçe izleyesim geldi ve bende bir eşyler değiştirdiğini hissettim :D Sürekli kahve içmeye başlamam sayılabilir :D
  7. Nanilyas

Antalya'dan Selamlar

Hoşgeldin :D
  8. Feederleirn ve afkların istilasından sonra lol den sıkılıp animeye sardım yine :D

1. Kadir-

Kadir-

İyi yaptın :D

9. Cosplay için son adım peruk kaldı :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

ooo hangi etkinlik için

3. Nanilyas

Nanilyas

etkinlik olaydı katılırdım :D:Dd: İçimden geldi yapayım dedim

4. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

İstanbuldaysan etkinlik var ^^

10. Ses sinir bozucu ya valla kendimi öldürebilirim D:D:d:
  11. Nanilyas

( 23 / 22+ ) Shigatsu wa Kimi no Uso

17 ne zaman yüklenir?
  12. Nanilyas

Anime Şarkılarına Türkçe Cover /._./

sesin çok seviimli bence de :D elinden geleni yap türkçe müzik için uygun bir dil değil ondan zorlanabilirsin :D Kolay gelsin en çok Tokyo Ghoul iyi olmuş :P Fairy Tail Lyra nın şarklıları veya Mirajane olabilir sesine çok yakışır hem :D
  13. Nanilyas

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

Beni de allll :D Çok iyi mecha anime bence :P
  14. Bence de Pyscho Pass :D
  15. Nanilyas

En Çok Kullandığınız Siteler ?

Türkanime forum ve youtube cidden başka yok :D
  16. Nanilyas

"Anime bir hataydı."

Düşünceni anladım ben şuan anime izlemek yerine ders çalışsam whuu adamım şuanki lisemi sollarım ben :D ama mutlu olamam neden biliyor musun animeleri izleyince daha çok insanları anladım daha ısındım tabi dışarı çıkıp insanlarla birlikte olmadıkça bunun ne faydası var diyebilirsin :D 2D insanlar ve olaylar daha iyi gelir bana ondan asıl yaşantımdakileri yargılarım ama farklı olduğumu hissederim hayal dünyasında yaşadığım için değil bir erkek hakkında konuşmak yerine (tenefüste kızların yaptığı şey genel olarak ) anime izlerim evet ecchi çok izlerdim ben artık insanların beyinleri ile yaptıkları animeleri izlemek daha mantıklı geliyor bana :D ne de olsa hayallerimiz bizi hayata bağlıyor değil mi ? farklıyız düşünce sistemimiz farklı işliyor ki zaten dünya farklı olana karşı :D hiçbir şeye çok bağlanmamak en iyisi gerçi sadece animeler değil bir anime izleyip etkilenip gerçek hayata körü körüne yansıtmaktan bahsetmiyorum onu hangi akılla yapıyorlarsa çoğu haberlerde duyduğum gibi çizgi film izleyip kardeşini öldürdü :/ anime benim hayatımdan pek bişi almadı gerçek hayattan bişi kaybettiğimi düşünmüyorum ne de olsa yalanlarla yaşamaktansa kendi oluşturduğum yalan dünyaya adepte olmak , daha iyi geliyor ama bu konuyu seninle tartışmak isterim :D
  17. Nanilyas

Anime'li telefon kılıfları

çok iyi olur video yap video yap (tezahürat) :D:DD çok işe yarar
  18. Nanilyas

Kendi mangamı yapıyorum :/

Kesinlikle okurum :D Şuandan bile destekliyoruz seni başarılar , endişe kapalıp bırakayım deme :D
  19. Nanilyas

Neden oyun oynuyorsunuz?

Knight , Metin ve Drakensang oynamışlığım var :D
  20. Kore dizisi izlemeye kalkıştım :'( acı vericiydi.En kötüsünü seçtim herhalde.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Milli Midilli

Milli Midilli

The Heirs'le başladım buradan tüm foruma sesleniyorum; siz siz olun sakın The Heirs ile başlamayın.

3. Witch

Witch

Kim Woo Bin'in oldugu diziye nasil izlemeyin dersin gidip agliyorum :' Zamansizliktan k-drama izleyememek... School 2013 bitmedi daha ghjkhg

4. Nanilyas

Nanilyas

Ben izledim The Heirs idare ederdi bence :D

21. Nanilyas

Yeni katıldım

Favorilerin içinde benimde favorilerim var ve evet Fairy Tail 2. sezon bozdu ;/ Okayriiiii foruma !!!! :D Umarım iyi vakit geçirirsin.
  22. Nanilyas

Neden oyun oynuyorsunuz?

Arkadaşım yok , oyun oynamamın nedeni oyunda 1. olabiliyorum mutlu oluyorum ve zaman çabuk geçiyor , ve oynarken kazanmak için oynuyorum ve eğlenmek strateji kurmayı seviyorum , arkadaşlarla oynamak daha eğlenceli olabilir ama hep yalnız oynarım genelde daha eğeleniyorum diyebilirim. MMORPG oyunlarda köyümü korumak için :D yada benden düşük seviyedekiler yardım etmek için uğraşırım yada iyi item sahip olabilmek için çok eğlenceli oluyor.Belli bi seviyeye ulaştıktan sonra önceden kesemediğim bossları kesiyorum falan :D Sen kimsin diyorum boss a :DDDdd Yenilmez hissettiriyor az da olsa :P
  23. Nanilyas

Vampire Knight~FC

Ben nasıl bu FC de olmam Nasılll?? :D Mangasını da çok severim animesini de beni de alın :D :rolleyes:
  24. 2. sezon gelmese daha iyi bence . çünkü sıkıyor başka başka şeyler sıkıştırıyorlar konu çığrından çıkıyor 1.sezondaki tadı vermiyor SAO için bana göre öyleydi Akame ga Kill içinde öyle olmasını istemem :D Bence çok ta yerinde bitti .
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.