Jump to content

Nanilyas

Üyeler
  • İçerik sayısı

335
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Nanilyas kullanıcısının paylaşımları

1. Nanilyas

Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)

Çoook güzeeeeel olmuş ellerine sağlık :o aşık oldum sanırım :D devamını isteriz
  2. Nanilyas

Para, Mutluluk Getirir Mi?

İlk bi para gelsin de mutluluğu sonra düşünürüz :)
  3. nihahah 8 dersten kalıyorken 3 e indirdim nihahaha -,-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. historianWeeb

historianWeeb

6 dersten 2 ye düşürdüm aslında 3 bu ama 49,5 la 1 hoca onu 50ye tamamlar #_#

3. historianWeeb

historianWeeb

56 ders mi ahahahha iyimiş :P boşluk tuşu önemli tabi :P

4. Nanilyas

Çizimlerim :3 +2 :p

Çok Teşekkürler :D Hehe önemli değil oyunun dergisindeki posterde Ahri'nin çok güzel bir duruşu var onu çizebilirim :D
  5. Nanilyas

Ahri benimde aklımdaydı zaten kuyrukları hoşuma gidiyorum :D
  6. Nanilyas

Domooo Arigatoooo :D yorumlarınız benim için önemli
  7. Nanilyas

Hatsune Miku

Len olması lazım :D Kagamine Rin var bide biliyorsundur ama ben hala gumi gumi gumiiii diyorum :D
  8. Nanilyas

Japon Şarkıcı Önerileri

DIAURA Lost November dinlemelisin bu grubun bi tek bu şarkısını seviyorum :D
  9. Nanilyas

Yaparım :D Çekimimden dolayı :D
  10. Nanilyas

Yakın zamanda yaparım :d
  11. Çizimlerimden birkaçı baya eski olanlarda var :D bulanık çıkmış :/League of Legends den Katarina pek benzemese de :D Başka çizerlerin sevdiğim çalışmalarını örnek alarak yaptıklarımda var :D 2 tane daha :D
  12. Nanilyas

Herkese Merhabalar :)

Koniciwaaaaaa Elif-chan hoşgeldin Sailor Moon ve Hellsing izlemelisin :3 Umarım iyi anlaşırız :P
  13. Özkütle bir aşk olayıdır d=3

1. Rıse

Rıse

Özüm özdür şimdi özetler... :D

14. valla ben otururum bi köşeye ilk bi kargaşayı izler sonra yastık yorgan bide açılır yatak kaptığım gibi güvenli bi yerde yatar uyurum :hehe-onion-head-emoticon:hee tabi okuldayız hee alırım sırayı :D bide ceketim yeter ya tam set giderim temizlik odasına kilitler yatarım yani :ahaaah-onion-head-emoticon:
  15. Nanilyas

Herkese Merhaba

wohooo Denizlilisin ha hemşerim :d::dd: Hoşgeldin foruma umarım iyi vakit geçirirsin yada ne diyeyim iyiki yeniden geldin foruma :D:D olmadı bu neyse iyi eğelenceler :eaten-alive-onion-head-emoticon
  16. Nanilyas

herkese selam

cedric in anime değil :D candy de animemi bilmiyorum ama :D Hoşgeldiiin Sailor Moon izlemelisin iyi eğelenceler
  17. Nanilyas

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

Renkli çizimlere imreniyorum ya :'( elleriine sağlık çok güzel olmuş :P
  18. Hayatımda en çok değeri x e verdim bu ne böyle ya

19. Matematiiik sınavı ehuehuehe mutlak değer :'(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. noirwinglessova

noirwinglessova

matematiği çok büyütüyorsunuz gözünüzde. kendinize güvenin biraz. rakamlara bilinmeyenlere falan takılıp kalmayın. çıkın dışarı pratiğe dökün öğrendiklerinizi

3. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

Mutlak değerden çıtığımda eksilerimden kurtulmuş oluyorum xD

4. Nanilyas

Nanilyas

Aslında kötü değil yani çözsem iyi olcakta olmiyi :D

20. Forumun dergisinde vardı :d keçeli ile yapan bile var kuru boya falan d:D: daha güzel görünmesi için internetten alabilirsin hem daha iyi olur tabi biraz araştırman gerekicek ben siyaha alıştım :D
  21. Dostums en harikasın ilk başta bi eleştiriler çok oluyor zaten sonra iyi çizince görmezden geliyolar :D benim en son lolden katarinayı çizmiştim biraz zamanımı aldı ama bildiğin benzemişti gölgelendirme yüzü falan kendime inanamamıştım d: ama şunu söyleyeyim renkli yapmaya başla bende hep siyah yapıyorum bırakamıyorum çabuk çabuk renkli d:D:d:
  22. Nanilyas

Kendi orijinal çizimlerim !!

wAOOOOW Bende senin gibi çizim yapıyorum ama renkli değil ki seninkiler çoook güzel tatlı olmuşlar kendi karaekterlerin hele hele çok hoşuma gitti benim karakterlerim pek bi karamsar oluyor ^_^
  23. Kaneki dedikleri gibi seneye yükselir Asuna bence doğru karar olmuş ben olsam Sinonu seçerdim ama :/ Whuu free izlesem mi acaba d.D:d:D::
  24. Nanilyas

Anime İncelemeleri Blog Sayfası

Çok renkli güzel bir sayfa ama Sailor Moon nerede neredeee :dD:ds: onu da yapmalısın bence :3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.