Jump to content

Nanilyas

Üyeler
  • İçerik sayısı

335
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Nanilyas kullanıcısının paylaşımları

1. Nanilyas

Forumda En Sevdiginiz Üye

Nanilyas kendimi çok seviyorum :d:D:D:d:D
  2. Nanilyas

Selaaaaaaaam :3

Teşekkürleeeeeeer :d Saior Moon iyidir :3
  3. Nanilyas

Selaaaaaaaam :3

Japonya da mı çok iyi umarım gerçekleşir :D
  4. Ben bayadır bu forumdayım ama bi merhaba diyemedim ya :D Animelere olan sevgim ablam sayesinde oldu birlikte Sailor Moon izlerdik öyle öyle başladım LoL oynuyorum profesyonel değilim -_- Ama yapıyorum bişiler :D:d:d:d 14 yaşındayım Lise 1 :P Ki arkadaş ortamım iyi değil animelerle alakalı arkadaşım yok Çoğu anime izleyenler gibi bende bişiler çizittiriyorum gölgelendirmelere bile geçtim sitenin dergisi çok yardımcı oldu :D Bu siteyi çooooook seviyorum , tek kullandığım sanal site burası diğerleri boş zaman olarak nitelendiriyorum Arigatooooo :P
  5. Nanilyas

Merhaba ^-^

Aaaa hadi ama başlamalısın nede olsa animeyi izlemiş olmak için izlemiyoruz izleyip keyif almak için izliyoruz 600 bölümcük nedir ki :D:D:d:: hoş geldin aramıza
  6. Whuuuu lol anime lol anime ne zaman ders ya :O yaparız onu da bi ara :D:Dd::

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Nanilyas

Nanilyas

:D en iyisi

3. HyperX

HyperX

en iyiside bazen sıkılıyom muhbet edicek kişiler lazım oluyor ama yok :(

4. Nanilyas

Nanilyas

heee aslında benim de yok ya şöyle sıkılmadan bi konu hakkında iyice konuşabileceğim :D

7. Sailor Moon Dragon Balls birleşmeliiiiiii :D Kesinlikle içimde öyle bir istek var ki :D
  8. Nanilyas

Selam Ben Kadir

Ben de Antalya da yaşıyorum e tabi senden küçüğüm :D Ama bu forumda yaş pek bi fark etmiyor zevkler aynı :D Hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin :P Şuanki popüler animeler gerçekten popüler olmaya layıklar (layık diye mi yazılıyor ya :D:dd.) Angel Beats ,Noragami izlemelisin :P
  9. Nanilyas

Akame Ga Kill Ekibinin Yeni Karakterleri

eeeh ama gelmeleriyle gitmeleri bir oluyor yav :D Karakter tipleri birbirine benziyor sankı :confused-onion-head-emoticon:
  10. Nanilyas

Merhaba ^_^

Hoşgeldin lol eveeeeeet Nalyanis benim nicki noob değilim ha :D:dd:Hoşgeldin Au Haru Ride ,Angel Beast izlemelisin:P Veee dupstepp hayranı olarak Linsdey Stirling Dupstep Violin müziklerini dinlemelisin çok güzeller
  11. Nanilyas

slm türkanime ailesi ben geldim :D

Whuuu aramıza hoşgeldin pc game bende de var ne kıymetlı bişi ya :D Amatör çizimler evet yine ben :D Bu sitede çok güzel çizerler var yardımcı olurlar bu konuda :P
  12. Nanilyas

Merhabalar :)

Ekşıınlı animeeee :D bende severim onları SAO da öyle bişi sanırım Akame Ga Kill de izlemelisin :dHoşgeldin
  13. Nanilyas

Hey! Herkese Merhaba. "Yoroshiku"

Hoşgeldinnn o yalnızlık bende de var liseli ortamı ve heryer liseliiiiiii, acı verici ama ergenler olarak çok iiğrenç bi ortam :D:d:D: Bu forumun çok samimi bi ortamı var aramıza katılman iyi olmuş yeniden hoşgeldinnn :cheer2-onion-head-emoticon:
  14. Nanilyas

Selamlar

Anime zevklerimiz aynı bende onları çok seviyorum çok çok hoş geldin :D umarım iyi vakit geçirirsin bu sitenin çok sıcak bi ortamı var :d
  15. Nanilyas

Selamlar, ben Ayhan Gazi

Anime hikayesi mi oooo doğru yere geldin bu sitede çok manga konusu arayan arkadaşımız var çok yardımın dokunacaktır HOŞ GELDİNNN :D
  16. Nanilyas

Gnar Şampiyon Önizleme

Gnar ı sevdim denilemez en güzel yanı pasif i :d oynamıyorum genel olarak
  17. Nanilyas

Katakana İle Adınızı Yazmak

Afra nasıl okunur ki :D Arfa demeyin ha :S:d:d:d:
  18. Bakarak olsa çizmesine çizerim ama aklımdan şekillendirip çizmek ok zor denemesine deneriz :D:d:d: Yetenekli olan arkadaşlarıma başarılar :D :cheer2-onion-head-emoticon:
  19. Nanilyas

Hangi Animenin Oyunu Çıksın İsterdiniz?

Sailor Mooooooooooon :D:d:D
  20. Nanilyas

Anime Hero - Anime müziklerini çalın!

Guitar Hero tarzımı :o dostum müthişsin kesinlikle oynarım vocalid müziklerine devam et sen :D:D::
  21. Nanilyas

Anime Filmleri - öneriler

Çok iyiii düşünmüşsün hee ne kadar 2000 li oluyor olsam da Sailor Moon u ezberlemişimdir ki anime filmlerinin ayrı bi havası oluyor animeye daha farklı bir açıdan bakmamızı sağlıyorlar :P
  22. Ohooo o fiyat ne öyle o ağırlık ne öyle o muhteşemlik ne öyle :O Cosplay den soğumamın nedenlerinden biri de cidden pahalı olmaları :/ İzlemek yetiyor ya dimi dimi
  23. Sadece Tokyo Ghoul u izlemiş olmam garibime gitti :D tanıdık animee yoook diye içimden geçirdim
  24. Nanilyas

Natsu ve Zeref ?

Dediğin şey Gajeel için de geçerli olmalı o da o kapıdan geçememişti ama açıklaman gayet mantıklı
  25. Nanilyas

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Komedi ve okul içeren animeler daha eğlenceli oluyor benim için ama konu uzarsa da sıkıyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.