Jump to content

Nanilyas

Üyeler
  • İçerik sayısı

335
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Nanilyas kullanıcısının paylaşımları

1. Sailor Moon Black Rock Shooter bu ikisni çok seviyorum özel olarak sanırım içlerinde kendimden bie şeyler buldum
  2. Nanilyas

30 Saniyede Anime (Spoiler İçerir)

Favorim Mirai Nikki :D Çok iyi olmuş :D Yukkiii
  3. Nanilyas

İlk Çizimim :) Güncel

Sen neymişsin be :D benim ilk çizimim bir cin ali ve ağaçtı güzeldi :P
  4. Psycho Pass adamım ne güzel anime :D

5. Nanilyas

The Last: Naruto the Movie’de NaruHina Mı?

Artık gerçekleşsin lütfen yalvarıyorum :D acı çektik o kadar hem manga sona eriyor hem NaruHina nın bi yüzünü göremedik
  6. Nanilyas

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Psycho Pass 19 20 21 çok iyi mi anime ikinci sezon başladı yetişmelisiniz
  7. NaruHina baştan beri beklediğimiz bir şeydi zaten tabi konu beklediğim gibi mi kesinlikle hayır -_- ama karakterinde ayrı bi havası var güzel bir film olacağına benziyor .D
  8. Nanilyas

Komşumuz Japonya Hisset! Dene! Japon Festivali

Niye bizim şehirde yok böyle şeyler :D ellerinize sağlık iyi vakit geçirirsiniz umarım
  9. Sailor Moon usagi Black Rock Shooter Mato Death Note Light ve L bencede iyi olurdu :p Çok farklı bi konu olmuş
  10. Beni en çok ağlatan anime Naruto bitmesi kesinlikle boşluk yaratacak ben şimdi bile bitebileceğine inanamıyorum daha sürerdi
  11. Nanilyas

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Sailor Moon bana arkadaşlığını önemini öğretti her anime de olduğu gibi ama bu animeden öğrendiklerimi hiçbirine değişmem. Black Rock Shooter ne kadar çok izlersem izleyeyim sıkılmıyorum beni çok etkiledi fakat ne türden bilemiyorum Mato yu kendime yakın hissediyorum :admire2-onion-head-emoticon:
  12. Nanilyas

Zevkler ve Renkler

Dediğin çok doğru forumda düşüncelerini paylaşırsın bu forumda animelerden konuşuyoruz taraf tutmak çok saçma kişilerin düşüncelerine fikirlerine saygı duymak en önemli öncelik ki ben bu forumu bu yüzden seviyorum :D hakaret yok dışlama yok en önemlisi fikirlerini paylaşabiliyorsun :embarrassed4-onion-head-emotico
  13. Nanilyas

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Noragami bitti :O çok iyi
  14. Nanilyas

Çizimlerim (Güncellendi)

Sen neymişsin ya kendi çizimlerin de bi harika bişi sorcam bilgisayarla nasıl çiziyorsun ki o nasıl oluyor ince işler falan :confused-onion-head-emoticon:
  15. Nanilyas

Selamlar ^^

Lol u bende seviyorum pro muyum kesinlikle hayır umarım hayallerini gerçekleştirebilirsin vazgeçme :cheer2-onion-head-emoticon:
  16. Nanilyas

Kore, Japon, Çin ortak yapımı oyun; MU ONLINE

Bence de klasik Metin2, Drakensang a benziyor yada Knight :D daha yeni tabi şu an lol ile uğraştıgım dan daha sonra deneyeceğim oyunlarda iyiyimdir :D
  17. Nanilyas

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tengen Toppa Gurren Lagann 22.bölüm :cheer2-onion-head-emoticon:
  18. Tengen Toppa Gurren Lagann söylemesi bile müthiş izlemeyenler -_- izleyin

19. Nanilyas

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

Ölsün, Naruto da ölsün Sakura da Hinata kalsın yavrum ne çekti :DD Sakurayı hiç sevmedim :D
  20. Sailor Moon :o ellerinize sağlık
  21. OO helal :D Ben yeni Antalya ya taşındım Denizliliyim bende hoşgeldin :hehe-onion-head-emoticon:
  22. Nanilyas

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Guilty Crown bitirmiştim Tokyo Ghoul final oldu zaten Tengen Toppa Gurren Lagann ında bitmesine az kaldı :D
  23. Nanilyas

tokyo ghoul

Yalnız 12.bölüm dehşet bi şeydi o neydi öyle :Dddd
  24. Nanilyas

Animelerin En Seksi Erkekleri Seçildi

Levi seksi olmucakta kim olcak :DDD
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.