Jump to content

Skadi

Kayıtlı Üye
  • Content Count

686
  • Last visited

• Days Won

13

Skadi last won the day on March 23 2015

Skadi had the most liked content!

About Skadi

• Rank
    Uğur-千本桜-καλή τύχη
  • Birthday December 20

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Yunan ve Mısır Mitolojisi, King Of Fighters Serisi, Futbol, Parapsikoloji, Paganizm, New Age Müzikleri, Atletizm, Brigandine..

Recent Profile Visitors

9,974 profile views
  1. Genel olarak katılıyorum fakat bu listede olması gereken bir kaç karakter daha vardı.
  2. Bu ne ya qewqeqweqweqw Dikkat bağımlılık yapıyor qweqweqweqweqw
  3. Bundan sonra daha fazla aktif olacagim, yillardan beri ders calismayan ben,bir anda universiteye gelince neye ugradigimi sasirdim acikcasi, simdi de dersten kafami kaldiramiyorum.Neyse artik daha cok vaktim olacak.Coooook coooook tesekkur ederim, hep birlikte nice yillara! :rolleyes: Hehe, tesekkurler. :rolleyes:
  4. Tesekkur ederim Baris abi, okul yuzunden fazla giremiyorum bu siralar.Ama tatil yaklasiyor, daha fazla aktif olacagim. (:
  5. Cok tesekkur ederim Bedri, hep birlikte. (: *Bu arada yeni giriyorum foruma, biraz gec oldu ama, gecmis dogum gunun kutlu olsun Haruka. (:
  6. Doğum günün kutlu olsun Bedri.(Quincy) Nice senelere kardeşim.
  7. Hoş geldin, iyi vakit geçirmen dileğiyle.
  8. Hoş geldin! Umarım forumda iyi vakit geçirirsin. (:
  9. Ben de kesinlikle katiliyorum.Kore`de inanilmaz bir takinti var.En az 30 Koreli kizla konusmusumdur, onlara kilolarini falan sordugumda hepsi de istisnasiz ``Secret`` yanitini verdi. :D Oyle kilolu falan da degiller.Ama kesinlikle soylemezler.Bir de biri vardi estetik icin para topluyordu, ``Cogunuzun goz kapagi ameliyati oldugunu duydum, sen de mi ondan yaptiracaksin?`` dedigimde bana bir kizmisti, ``Ya hepimizin goz estetigini yaptirma ihtiyaci var mi? Bazi insanlarin gozkapaklari dogustan guzel olamaz mi? Benim goz kapaklarim dogal olarak estetikli gibi zaten.Ameliyata ihtiyacim yok.`` gibi
  10. Naruto Spin-off Mangasının Başlangıç Tarihi Belli Oldu Daha önce sizlere detaylarını aktardığımız 2015 Naruto spin-off mangası için resmi tarih verildi. Naruto Gaiden: Nanadaime Hokage to Akairo no Hanatsuzuki (Naruto Spinoff: The Seventh Hokage and the Scarlet Spring Month) adı ile Weekly Shonen Jump dergisinde yer alacak yeni seri 27 Nisan tarihinde başlayacak. Boruto: Naruto the Movie anime filmiyle aynı zaman diliminde geçecek olan mini manga serisi Boruto’ya ve 7. Hokage’ye yoğunlaşacak. Naruto’nun mangakası Masashi Kishimoto, Naruto dışında yeni bir seriye başlamak ist
  11. Binlerce Kişinin Katılımıyla En Çalışkan Anime Karakterleri Seçildi Gerçek hayatta örneklerine rastladığımız çalışkan kişiler elbette animelerde de mevcut. Bütün derslerde başarılı olan ve sınavlarda her zaman birinci sırayı kapan öğrenciler, öğrencilerine yardım etme konusunda sınır tanımayan mütevazı öğretmenler… Ünlü anket sitesi Charpedia bu sefer üyelerinden bu konu üzerine olan ankete katılmalarını istedi. %52.5’i erkek olmak üzere 10,000 kişiye en çalışkan anime karakterleri soruldu. Eğlenceli cevapların yer aldığı anketin ilk 30’u aşağıda… 30. Suzu Hagiwara / Seitokai Yakuindomo
  12. Manga ve Romanlarından Daha İyi Olan Animeler Seçildi Anime izlemek mi, manga okumak mı? Kuşkusuz çoğumuza göre belirli serilerde animeler, belirli serilerde de mangalar ya da romanlar daha başarılıdır. Nico Nico’nun düzenlediği bir anketle anime ve manga hayranlarını tarafından manga ve romanlarından daha iyi olan animeler seçildi. 500 katılımcının bulunduğu ankette, asıl yayımlandıkları materyalden çok daha iyi olduğu düşünülen 5 oldukça popüler animenin sıralaması şöyle: Sonuçlara katılmıyor musunuz? Merak etmeyin, yalnız değilsiniz. Japonya dışındaki anime severler de S
  13. 2015 İlkbahar Animeleri: Nisan 2015 Animeleri Danna ga Nani o Itteiru ka Wakaranai Ken 2. Sezon Tür: Seinen, Hayattan Kesitler Tarih: 03.04.2015 Stüdyo: Seven Format: TV Serisi Çalışan bir kadın ve otaku eşi arasındaki diyalogları konu alan kısa animenin ikinci sezonudur. Re-Kan! Tür: Komedi, Seinen, Okul Tarih: 03.04.2015 Stüdyo: Pierrot Plus Format: TV Serisi Hayalet ve benzeir doğaüstü varlıkları görebilen Amamiya Hibiki’nin arkadaşları ve bu varlıklar etrafında dönen günlük yaşamı. Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. Zoku Tür: Komedi, Romantik, Okul
  14. Yeni Aquarion Animesi Aquarion Logos Duyuruldu Yaz sezonu için birbirinden eğlenceli seriler duyurulmaya başlandı ve her gün bunlara yenileri ekleniyor. Bugünkü güzel haber ise Aquarion serisinden geldi. Temmuz’da yayımlanmaya başlanacak üçüncü Aquarion animesi “Aquarion Logos” resmi olarak duyuruldu. Ayrıca 10. Aquarion Etkinlikleri kapsamında seriye özel “Sousei no Aquarion Love” isminde bir OVA’nın çıkacağı da belirtildi. Ek olarak serinin sevenlerini bir de sahne gösterisi bekliyor. Aquarion Logos’un ilk tanıtım videosu: Sousei no Aquarion Love özel bölümünün videosu:
  15. Akagami no Shirayuki-hime’nin İlk Tanıtım Videosu Seiyuu Kadrosuna Eklenen Yeni İsimlerle Paylaşıldı Akizuki Sorata’nın shoujo mangasından uyarlanacak olan Akagami no Shirayuki-hime (Snow White with the Red Hair)’nin ilk tanıtım videosu Anime Japan 2015 etkinliğinde paylaşıldı. Animede yer alacak seiyuu kadrosunun son hali ise şu şekilde: Shirayuki (Snow White/Pamuk Prenses) – Hayami Saori Zen – Ryota Ohsaka Mitsuhide – Yuuichirou Umehara Kigi – Kaori Nazuka Obi – Nobuhiko Okamoto Liu – Yuuko Sanpei Bu yaz yayımlanması planlanan animeyle alakalı detaylı bilgiye ve yapım kadr
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.