Jump to content

Skadi

Üyeler
  • İçerik sayısı

686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

Skadi kullanıcısının son zaferi 23 Mart 2015

Skadi en beğenilen içeriğe sahiptir

Skadi hakkında

• Doğum günü 20 Aralık

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Yunan ve Mısır Mitolojisi, King Of Fighters Serisi, Futbol, Parapsikoloji, Paganizm, New Age Müzikleri, Atletizm, Brigandine..

Son profil ziyaretçileri

15431 profil görütülenme

Skadi üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Skadi

1. Ne yazik ki bugun kotu bir haber aldim.Uzun zamandir internetten gorustugum yabanci arkadasim bugun vefat etmis.Kendisi zaten tedavisi olmayan bir hastaliga sahipti, olecekti fakat hastalik nedeniyle olmedi.Uyusturucu kullanan eski erkek arkadasi onu dove dove komaya sokmus.2 Gundur zavalli kizcagiz komadaydi, bugun ise kardesinden ogrendigim kadariyla vefat etmis.Kardesinden ogrendigim kadariyla benden hoslaniyormus ve sirf hastaligi yuzunden kimseyi uzmemek icin bunu asla soylememis.Hayati...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. quincy

quincy

Kardeşim başın sağolsun..

3. Amygirl

Amygirl

Allah sana ve ailesine sabır versin... Hasta bir kızı döven bir erkeği de hadım edeceksin.. Siyasi lider olsam ülkeme kesinlikle hadım cezası getirirdim

4. Skadi

Skadi

Cok tesekkur ederim dostlarim... Zavalli kizcagiz, annesi ve babasi da vefat etmisti, hastaligi yuzunden de kiz kardesi ile beraber yasiyordu... Iste icki ve uyusturucu illeti bir insani ne hale getiriyor.Ayni ulkede olsak ben de o adama hak ettigi cezayi vermek isterdim ama maalesef yapamiyorum...

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.