Jump to content

Skadi

Üyeler
  • İçerik sayısı

686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

Skadi kullanıcısının son zaferi 23 Mart 2015

Skadi en beğenilen içeriğe sahiptir

Skadi hakkında

• Doğum günü 20 Aralık

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Yunan ve Mısır Mitolojisi, King Of Fighters Serisi, Futbol, Parapsikoloji, Paganizm, New Age Müzikleri, Atletizm, Brigandine..

Son profil ziyaretçileri

15624 profil görütülenme

Skadi üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Skadi

1. Mom, Mom... I`m Cold... Mom, I`m gonna die... Mangasini gectim, animesi bile 10 ustunden 10`dur benim icin, yok boyle bir duygu yogunlugu.Bu sahne ve soundtrack her zaman beni baska yerlere goturuyor..(Kucuk kardeslerim izlemesin) https://www.youtube.com/watch?v=PlOJ6CQcra0

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Skadi

Skadi

Evet, cok degistirmisler, +20.Bolumden sonrasi da mangadan kopuyor zaten.Cogu kisi bunu elestiriyor, evet kabul, mangasi bambaska ama animesinin de izlenmesi taraftariyim.Bana gore muazzam bir animesi de var.Bunu neye dayanarak soyluyorum, bir kere soundtrack,olay vb. cok uyumlu.Hele bazi sahnelerde pc`nin ekranina girip mudahele edesim geldi, o derece gicik etti beni.Bu gicikligi seviyorum cunku animeyi yasayarak izliyorum.Tabiri caizse kan govdeyi goturuyor, acimasiz karakterleri vb. insani...

3. Skadi

Skadi

vb. insani delirtiyor izlerken.Ama guzel yani, seviyorum bu durumu.Her turlu favorim. (:

4. Sina

Sina

Ahhaha tam o dediğin şeyi bende mangalarda yaşıyorum. Neden bilmiyorum ama bana göre mangalar karakterleri daha iyi yansıtıyor, o durumu, duyguyu daha iyi veriyor. Ama animelerin yeri hep kalbimde ayrı olacak :D Şu an öyle bi dedin ki, izleme istegi geldi. İzlediklerim bitince bir şans tanıyacağım :D Gantz sonuçta. :D

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.