Jump to content

Skadi

Üyeler
  • İçerik sayısı

686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

Durum yanıtları bölümüne Skadi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. D-Gray Man 2016'da ekranlara geri dönüyor :)) dışarıda olmasam pv çıktı onu paylaşacaktım. Ayrıntıları paylaşırım. Mutluyum mutlu :))

1. Skadi

Skadi

Aaa cok guzel bir haber, valla mutlu oldum simdi ben de. (:

2. (See 10 other replies to this status update)

2. Halalik zormus be. Mamasi, kakasi, uykusu, gazi kusmugu hep bende arkadas. Ustume isemesi de cabasi. Ama cok tatli be. :D

1. Skadi

Skadi

Ezgi, seninki halalik degil bildigin annelik olmus. :D

2. (See 5 other replies to this status update)

3. Tahmin ettiğim gibi, hastalanmışım :(

4. Çince öğrenen var mı ?? :))

1. Skadi

Skadi

Sembollerini düzenli olarak öğreniyorum her gün.:) Ama konuşma pratiği olarak, Çince, Çin dışındaki bir ülkede ne yazık ki doğru düzgün öğrenilen bir dil değil. :)

2. (See 1 other reply to this status update)

5. eve giren hırsızla göz göze gelmek...daha 5 dk önce oldu hala elim ayağim titriyor

1. Skadi

Skadi

Geçmiş olsun Barış, aynı durumu bir daha yaşamazsın umarım.

2. (See 15 other replies to this status update)

6. Elinoglu dandik programmis. :/ Umutluydum oysa. Bu ulkeden bir daha boyle konularda bir sey beklememeye karar verdim iyice.

1. Skadi

Skadi

Ben beğendim valla, her bölümünü zevkle takip ediyorum. (:

2. (See 10 other replies to this status update)

7. Bugün bir öğrencim "Hocam anime mi izliyorsunuz?" diye sordu... İşin garip yanı uzaylıymışım gibi bakıyordu o.O

8. Havalı havalı girdiğim marketten bebe bisküvisi almak. Napayım seviyorum arkadaş :D

1. Skadi

Skadi

Anneme aldırıyorum düzenli olarak. :D Tadı çok güzel valla, fırsat buldukça yerim. (: Paketin üstündeki efsane çocuğun şimdiki hali böyle diye paylaşmışlar; https://pbs.twimg.com/media/B2TqDyuCcAEXBeC.jpg:large

2. (See 11 other replies to this status update)

9. Hadi bizim Beşiktaşta 2-3 tane malımız var...sana ne oluyor 2 maçtır lan hakem evladı...ben böyle rezalet yönetim görmedim bu hakem ilk maçtakindende berbat ulan demba'nın el yaptığı pozisyonda demba ya bişe demeyip bişe yapmadığı pozisyonda gelişi güzel faul çalmak nedir ya...Bruge'da helal olsun oyununu oynadı...

1. Skadi

Skadi

Adamlar hak etti.Oynaması gerektiği gibi oynadılar, Beşiktaş büyük hatalar yaptı.Yazık oldu, haftasonu Fenerbahçe'ye de yenilirseniz artık toparlamanız biraz zor olur diye düşünüyorum. :) Gene de helal olsun, bu yıl ülke puanında Yunanistan'a geçilmedik, bunda Beşiktaş'ın büyük payı var. :)

2. (See 6 other replies to this status update)

10. cahile laf anlatmak deveye hendek anlatmaktan daha zor derler ya hakikaten öyle.İnsanı çıldırtacak tipler çoğaldı her yerde ya.Allah'ım sabır.

1. Skadi

Skadi

Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim. -Gazali.

Gerçekten bazen böyle insanların olabileceğine inanmak istemiyorum ama varlar...

2. (See 3 other replies to this status update)

11. Wikide şöyle bir yazı gördüm "In February 2015, it was reported that a theatrical Adventure Time movie is in development by Warner Bros. Pictures and Cartoon Network Movies. The film is being produced and written by creator Pendleton Ward and produced by Roy Lee and Chris McKay." adventure time ile ilgili filmimi geliyor acep geliyorsa ne mutluda ama gumballa ile regular showuda unutmasınlar ( gerçi regularada gelinecek diyor ama animasyon tarzımı gerçekçimi olurlar bilemem )

1. Skadi

Skadi

Bir çizgi film vardı gene Cartoon Network'te ismini unuttum, onda da theatrical movie diyordu, ama tiyatro filmi çıkmıştı.Hatta Warner Bros-CN Ortak yapımıydı.Ondan dedim, gene olabilir.Şimdi dikkatli okudum da, yapımcısı falan var, film olur evet. (:

Tabi filmi çıksın, izleriz ya, özellikle Regular Show'un çıksa keşke. (:

12. Wikide şöyle bir yazı gördüm "In February 2015, it was reported that a theatrical Adventure Time movie is in development by Warner Bros. Pictures and Cartoon Network Movies. The film is being produced and written by creator Pendleton Ward and produced by Roy Lee and Chris McKay." adventure time ile ilgili filmimi geliyor acep geliyorsa ne mutluda ama gumballa ile regular showuda unutmasınlar ( gerçi regularada gelinecek diyor ama animasyon tarzımı gerçekçimi olurlar bilemem )

1. Skadi

Skadi

Tam olarak film değil, tiyatro filmi gibi galiba :)

13. Mom, Mom... I`m Cold... Mom, I`m gonna die... Mangasini gectim, animesi bile 10 ustunden 10`dur benim icin, yok boyle bir duygu yogunlugu.Bu sahne ve soundtrack her zaman beni baska yerlere goturuyor..(Kucuk kardeslerim izlemesin) https://www.youtube.com/watch?v=PlOJ6CQcra0

14. Mom, Mom... I`m Cold... Mom, I`m gonna die... Mangasini gectim, animesi bile 10 ustunden 10`dur benim icin, yok boyle bir duygu yogunlugu.Bu sahne ve soundtrack her zaman beni baska yerlere goturuyor..(Kucuk kardeslerim izlemesin) https://www.youtube.com/watch?v=PlOJ6CQcra0

1. Skadi

Skadi

Kesinlikle izle, kaybedecek bir seyin olmayacak. :) Yanliz sitedeki Gantz`in ilk 2-3 bolumunde konusma-altyazi uyumu sorunu vardi hatirladigim kadariyla.Bilmiyorum, simdi duzenlemisler midir ama yani neredeyse ilk bolumde birakacaktim o durum yuzunden.Umarim duzelmistir o durum. (: Ama Gantz`in odasinda calan muzik icin bile izlenebilir, izlediklerin bitince kesinlikle izle, iyi seyirler. :))

2. (See 7 other replies to this status update)

15. Mom, Mom... I`m Cold... Mom, I`m gonna die... Mangasini gectim, animesi bile 10 ustunden 10`dur benim icin, yok boyle bir duygu yogunlugu.Bu sahne ve soundtrack her zaman beni baska yerlere goturuyor..(Kucuk kardeslerim izlemesin) https://www.youtube.com/watch?v=PlOJ6CQcra0

1. Skadi

Skadi

vb. insani delirtiyor izlerken.Ama guzel yani, seviyorum bu durumu.Her turlu favorim. (:

16. Mom, Mom... I`m Cold... Mom, I`m gonna die... Mangasini gectim, animesi bile 10 ustunden 10`dur benim icin, yok boyle bir duygu yogunlugu.Bu sahne ve soundtrack her zaman beni baska yerlere goturuyor..(Kucuk kardeslerim izlemesin) https://www.youtube.com/watch?v=PlOJ6CQcra0

1. Skadi

Skadi

Evet, cok degistirmisler, +20.Bolumden sonrasi da mangadan kopuyor zaten.Cogu kisi bunu elestiriyor, evet kabul, mangasi bambaska ama animesinin de izlenmesi taraftariyim.Bana gore muazzam bir animesi de var.Bunu neye dayanarak soyluyorum, bir kere soundtrack,olay vb. cok uyumlu.Hele bazi sahnelerde pc`nin ekranina girip mudahele edesim geldi, o derece gicik etti beni.Bu gicikligi seviyorum cunku animeyi yasayarak izliyorum.Tabiri caizse kan govdeyi goturuyor, acimasiz karakterleri vb. insani...

17. Mom, Mom... I`m Cold... Mom, I`m gonna die... Mangasini gectim, animesi bile 10 ustunden 10`dur benim icin, yok boyle bir duygu yogunlugu.Bu sahne ve soundtrack her zaman beni baska yerlere goturuyor..(Kucuk kardeslerim izlemesin) https://www.youtube.com/watch?v=PlOJ6CQcra0

1. Skadi

Skadi

Bu arada, Gantz izlemeyenler icin spoiler olabilir, onlarda izlemesin. (:

18. Lisedeyken aldığım zippo çakmağın artık kişiliğimi yansıtmadığını düşünmeye başladım. Maça aslı :P Bildiğiniz farklı tür çakmaklar var mı? Muhtar çakmağı gibi (örnek olsun diye)

19. Sürünüyorum ya resmen.

1. Skadi

Skadi

Hele ki bogazin tahris olduysa, oksururken ki o aci tarif edilemez.Gecmis olsun.Siniftaki ergenler konusu yillarca benimde problemim olmustu ya, her yerde var boyleleri maalesef, takma.

2. (See 18 other replies to this status update)

20. Vay be, bir anda aklima geldi.Ne cok izlerdim eskiden... http://i.hizliresim.com/DkZYL6.jpg

1. Skadi

Skadi

Bende hayal meyal hatirliyorum, mikroplarla savasiyorlardi, sindirim sistemi, alyuvarlar vb. hepsi ayri ayri karakterdi. (:

2. (See 4 other replies to this status update)

21. Vay be, bir anda aklima geldi.Ne cok izlerdim eskiden... http://i.hizliresim.com/DkZYL6.jpg

1. Skadi

Skadi

Adi basit aslinda; ``Vucudumuzu Taniyalim``

2. (See 4 other replies to this status update)

22. Cin Dili ve Edebiyati, Kore Dili ve Edebiyati, Japon Dili ve Edebiyati... Bu uc bolum icerisinde is imkani en cok olani hangisi acaba?

23. Ne yazik ki bugun kotu bir haber aldim.Uzun zamandir internetten gorustugum yabanci arkadasim bugun vefat etmis.Kendisi zaten tedavisi olmayan bir hastaliga sahipti, olecekti fakat hastalik nedeniyle olmedi.Uyusturucu kullanan eski erkek arkadasi onu dove dove komaya sokmus.2 Gundur zavalli kizcagiz komadaydi, bugun ise kardesinden ogrendigim kadariyla vefat etmis.Kardesinden ogrendigim kadariyla benden hoslaniyormus ve sirf hastaligi yuzunden kimseyi uzmemek icin bunu asla soylememis.Hayati...

1. Skadi

Skadi

Cok tesekkur ederim dostlarim... Zavalli kizcagiz, annesi ve babasi da vefat etmisti, hastaligi yuzunden de kiz kardesi ile beraber yasiyordu... Iste icki ve uyusturucu illeti bir insani ne hale getiriyor.Ayni ulkede olsak ben de o adama hak ettigi cezayi vermek isterdim ama maalesef yapamiyorum...

2. (See 12 other replies to this status update)

24. Ne yazik ki bugun kotu bir haber aldim.Uzun zamandir internetten gorustugum yabanci arkadasim bugun vefat etmis.Kendisi zaten tedavisi olmayan bir hastaliga sahipti, olecekti fakat hastalik nedeniyle olmedi.Uyusturucu kullanan eski erkek arkadasi onu dove dove komaya sokmus.2 Gundur zavalli kizcagiz komadaydi, bugun ise kardesinden ogrendigim kadariyla vefat etmis.Kardesinden ogrendigim kadariyla benden hoslaniyormus ve sirf hastaligi yuzunden kimseyi uzmemek icin bunu asla soylememis.Hayati...

1. Skadi

Skadi

Cok tesekkur ederim hepinize arkadaslar, eksik olmayin.

Amy, inan su an kafam allak bullak, hatirlayamadim hangi hastalik oldugunu.3 Harfli bir seydi, ALS degil ama.Net bir tedavisi yoktu, tek yapilabilecek sey ABD`de deki tedaviydi.Orada da tedavi degil de, sadece acilarini hafifletmeye yariyordu.Oraya gidecekti, fakat nasip degilmis.insAllah mekani cennet olur, onu asla unutmayacagim...

25. Ne yazik ki bugun kotu bir haber aldim.Uzun zamandir internetten gorustugum yabanci arkadasim bugun vefat etmis.Kendisi zaten tedavisi olmayan bir hastaliga sahipti, olecekti fakat hastalik nedeniyle olmedi.Uyusturucu kullanan eski erkek arkadasi onu dove dove komaya sokmus.2 Gundur zavalli kizcagiz komadaydi, bugun ise kardesinden ogrendigim kadariyla vefat etmis.Kardesinden ogrendigim kadariyla benden hoslaniyormus ve sirf hastaligi yuzunden kimseyi uzmemek icin bunu asla soylememis.Hayati...

1. Skadi

Skadi

Hayati zaten cozumu olmayan hastaligi yuzunden hep acilar icinde gecmisti.Bugun yeniden bunu anladim, hayat gercekten yalan.Daha dun konustugun kisi bugun olebiliyor, hem de aci bir sekilde...Ben de ilk defa bir kizdan hoslanmistim hayatimda...

Bunu buraya yazma nedenim ise, kendisi muslumandi, bu mesaji goren herkesten onun ruhuna fatiha okumasini rica ediyorum.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.