Jump to content

Skadi

Üyeler
  • İçerik sayısı

686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

Durum güncellemeleri bölümüne Skadi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bu ne ya qewqeqweqweqw Dikkat bağımlılık yapıyor qweqweqweqweqw
  2. Mom, Mom... I`m Cold... Mom, I`m gonna die... Mangasini gectim, animesi bile 10 ustunden 10`dur benim icin, yok boyle bir duygu yogunlugu.Bu sahne ve soundtrack her zaman beni baska yerlere goturuyor..(Kucuk kardeslerim izlemesin) https://www.youtube.com/watch?v=PlOJ6CQcra0

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Skadi

Skadi

Kesinlikle izle, kaybedecek bir seyin olmayacak. :) Yanliz sitedeki Gantz`in ilk 2-3 bolumunde konusma-altyazi uyumu sorunu vardi hatirladigim kadariyla.Bilmiyorum, simdi duzenlemisler midir ama yani neredeyse ilk bolumde birakacaktim o durum yuzunden.Umarim duzelmistir o durum. (: Ama Gantz`in odasinda calan muzik icin bile izlenebilir, izlediklerin bitince kesinlikle izle, iyi seyirler. :))

3. Sina

Sina

Sorun yok o bir şekilde hallolur, ben sırf konusu değişik diye izlemekten çekiniyordum ama sen müzikleri falan seriyi tamamlıyor diyince tamam dedim :D Teşekkürler :D

4. Skadi

Skadi

Rica ederim. (:

3. Kandiliniz Mubarek Olsun. (:

4. Afrika`nin bir ucunda Ankarali Dikmen izleme qeyfff (:

5. Vay be, bir anda aklima geldi.Ne cok izlerdim eskiden... http://i.hizliresim.com/DkZYL6.jpg

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

evet evet doğru :D küçülüp insanların içine fln giriyolardı dimi :D -ben öyle hatırlıyorum ama .p-

3. Skadi

Skadi

Bende hayal meyal hatirliyorum, mikroplarla savasiyorlardi, sindirim sistemi, alyuvarlar vb. hepsi ayri ayri karakterdi. (:

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

hem bilgilendiriyodu bi yandan da eğlendiriyordu fln :D -çok güzeldi ya :'-

6. Cin Dili ve Edebiyati, Kore Dili ve Edebiyati, Japon Dili ve Edebiyati... Bu uc bolum icerisinde is imkani en cok olani hangisi acaba?

1. bluegrass

bluegrass

Japonca diye biliyorum.bak burada ne örnekler verilmiş iş imkanları için : http://www.dilforum.com/forum/archive/index.php/t-110363.html .tabii emin değilim ama koreli şirketler Türkiyede,Türkçe bilen korelileri daha çok işe aldıklarını okudum bir yerde gerçekmi bilinmez.Burada koredili ve edb. okumak isteyenler için güzel bir derleme yapılmoş http://2kisi.blogspot.com.tr/2012/03/kore-dili-ve-edebiyat-okumak-istiyorum.html bir bak istersen. ama her şekilde bu tür bölümlerde iş imkanı yaratmak...

2. Skadi

Skadi

Tesekkur ederim, hemen okuyorum...

3. kaan1460

kaan1460

İş imkanı en çok olan bayaaaaaa bi farkla Çin de onların dil diğerlerinden çok fazla karısık deniyor en azından y.dil okuyan arkadaslarımdan içindeki şiveler bile neredeyse ayrı bir dil olacak kadar ayrıntılı oldugunu söylemislerdi... Doğu tarafını seviyorsun anladıgım kadarıyla ama Almanca ve Rusça da bi düşün derim...

7. Ne yazik ki bugun kotu bir haber aldim.Uzun zamandir internetten gorustugum yabanci arkadasim bugun vefat etmis.Kendisi zaten tedavisi olmayan bir hastaliga sahipti, olecekti fakat hastalik nedeniyle olmedi.Uyusturucu kullanan eski erkek arkadasi onu dove dove komaya sokmus.2 Gundur zavalli kizcagiz komadaydi, bugun ise kardesinden ogrendigim kadariyla vefat etmis.Kardesinden ogrendigim kadariyla benden hoslaniyormus ve sirf hastaligi yuzunden kimseyi uzmemek icin bunu asla soylememis.Hayati...

2. free word

free word

Allah rahmet eğlesin :(

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Arkadaşın nereliydi peki?

4. LeornKayn

LeornKayn

Allah rahmet eğlesin...

8. Gule Gule Turkiye...

1. DHspark

DHspark

skadi dur nereye gidiyorsun O_O

2. Cувєя efsanedir. :)
  9. Nasıl Zengin Oldum? Ülkenin yaşını başını almış ve en zengin işadamlarından biriyle yapılan röportajdır. Genç gazeteci çocuk soruyor; "Efendim, bugünlere nasıl geldiğinizi, bu inanilmaz servetin öyküsünü bizimle paylaşmak ister misiniz?" Ve cevap geliyor: "1928 yılıydı. 1.Dünya Savaşı'nın acılari yeni yeni sarılıyordu. Elimdeki birkaç sentten başka hiç bir şeyim yoktu. Elimdeki 5 sent ancak 1 elma almama yetiyordu ve ben 1 tek elma aldım. Sabahtan akşama kadar elmayı sildim, p...

2. aysenur

aysenur

Sağ gösterip, sol vurmak bu olsa gerek :D

3. Edwards

Edwards

güzelmiş :dd

4. DHspark

DHspark

anlayana çok ders var orada -_-

10. ''Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik" sözünde ki yüzmenin deri yüzme olduğunu yıllar sonra farkedenlerdenim.

1. ♥Lydia♥

♥Lydia♥

bende şimdi sen diyince fark etdim :D

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Heeee evet bu laf şimdi daha bantikli oldu :D

3. Esdeira

Esdeira

Yalnız değilsin.. +3 :D

11. Günün Videosu:Ne Gerek Var 500-600 Tl Vermeye Spor Salonuna? http://www.youtube.com/watch?v=MALrZ-7DHGo .....Bu arada, herkesin kandili mübarek olsun. (:

1. Lacky

Lacky

Seninde :) Ahahah iyi güldürdün Allah da seni güldürsün :D

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Senin de mübarek olsun mübarek :D

3. animestoxic

animestoxic

sandalyeden düştüm asdsadf :D seninde mübarek olsun müslüman din kardeşim :D

12. Türk Fanclub(!) TV.

13. Baş harfi "N" olan hayvan var mıdır?

14. 1-Muhabbet Mekanındaki İletiler Sayılmamalı. 2-Forum Adminlerinde Anında Banlama Yetkisi Verilmeli.Bence..

15. Happy Bithday To You :D http://i.hizliresim.com/1PmpXp.jpg

2. LeornKayn

LeornKayn

Meltem diye birinin sanırsam pasta :D ama güldürdü ekmekle sıyırma olayı :D

3. Papucumun Hayalleri

Papucumun Hayalleri

ekmekli pasta *-* nasıl bir damak zevki .s afiyet olsun .s yanında ayran iyi giderdi .s

16. Yarın sabahın 5.30'un da kalk, sandıkları,pusulaları ayarla vb. tam bir dert.Ve akşamüzeri saat altı buçuğa kadar hapisiz resmen.Umarım bir sorun çıkmadan geçer...

1. Lethal

Lethal

Sorun çıkmadan geçiceğini sanmıyorum amaa, sana kolay gelsin :)

17. Japonya'nin eski Osaka Stadi , Kapandıktan sonra yıkılmadı ve stadın içine mahalle yapıldı. http://www.arastiralim.net/wp-content/uploads/2012/01/Osaka-Stadyumu-Japonya.jpg

2. Skadi

Skadi

Aslında ''ea sports it's in the game'' diyor (:

3. Felix

Felix

vallamı ben hep tını geym diye duyuyorum :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Eğer ses buysa bizimkiler nedir :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Matematik sorularında size en mantıksız gelen cevab doğrudur E diyorum :D

3. quincy

quincy

Ben şıkkı mı değiştiriyorum D diyorum :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

doğru cevap neymiş peki ?

18. Danzo sen nasıl birisin ya :@

1. Lethal

Lethal

Sinir olmamak elde değil :)

19. Konulardaki görüntülenme sayısı mesajdan mesaja güncelleniyor.Normal hale getirilemez mi? Gerçi fazla önemli değil ama :)

20. Bi seçimlerde sandık görevlisi olmadığım kalmıştı :P

21. Tebrikler Ronaldo...

22. Hakikaten Leorn dediğin kadar varmış.Bacaklarım koptu resmen.Bide upuzun bir banka sırası görünce ygs sandım hemen girdim, burs içinmiş :S En az 5 saatim gitti ama sonunda kayıt oldum :D

2. Skadi

Skadi

Hiç bir zaman iyi bir şey değil bence :D

3. quincy

quincy

İstisnai bazı durumlar oluyo yani onlar dışında iyi değil :P

4. LeornKayn

LeornKayn

Ben gittim sıra aldım dedim başvuru dedi atm :D boşuna beklemişim sırada atmden yatırıp makbuzu aldım bugünde gittim müdür yardımcısına halletim bütün işleri oldu bitti şimdi rahatça hareket edebilirim bizim bura küçük bir ilçe olduğundan senin kadar sürmedi acıdım 5 saat nedir yahu :D olsun hepimiz için güzel bir deneyim oldu...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.