Jump to content

Seibei

Üyeler
  • İçerik sayısı

30
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Seibei kullanıcısının paylaşımları

1. Seibei

( 12 / 26 ) Arad Senki : Slap up Party

İçiniz rahat olsun bu seri bitecek ve bu baslıktan çıkacak hedef bugün 19 ve 20
  2. Seibei

( 12 / 26 ) Arad Senki : Slap up Party

rica ederim yarın 18 de hazır olur ;)
  3. Seibei

Çevrilmesini İstediğiniz Animeler

Arad senkiye başlıyorum bir encoder ve uploader ayarlar ayarlamaz 1 haftaya seriyi bitireceğim söz ;)
  4. Seibei

Geri Dönüş

tamam bakıcam :)
  5. Seibei

Geri Dönüş

sen olmana hiç şaşırmadım barış :)
  6. Çeviri yapmayı özledim yeteri kadar tatil yaptım sanırım gene başlayabilirim :) evet gençler çevrilmesini istediğiniz animeleri bana yazın en çok istek alanı çevireceğim ;)
  7. ellerine sağlık erenim :D
  8. kendimi bu işe vakfediyorum arkadaş şu liste düzenlensin istek sıralamasına görer hepsini tamamlıcam en çok istek alandan başlayarak.Sevgili adminlerim bu konu ile ilgili bir anket koyarlarsa siteye süper olur
  9. Seibei

( 01 / 01 ) The King of Pigs

yaw Barış'çım bunları kalaylamakla bitmez 1 saat 40 dakika izleyip herkez e takılan bir adamın algı ayarları farklı demekli uğraşmamak lazım oda böyle bir kişi :) teşekkür ediyorum anlamı bozmamak için çok uğraştım umuyorum herkes keyif almıştır :D
  10. bunu aldım çeviricem en kısa zamanda
  11. Seibei

( 01 / 01 ) Vassalord.

hahahaha halilim koptum :D
  12. Seibei

Tanışalım,kaynaşalım :)

Barış :Sağolasın sen bulmaya devam et gerisi benden :) DeathLilee :hoşbuldum :) Siyah Beyaz :hoş buldum Skype ım profilimde yazıyor ne zaman istersen beklerim muhabbete :)
  13. Seibei

Kruuz: hoşbuldum :) profilimde skype ım var aklına takılan her şey için sormaktan çekinme :) ahmetalp*61:Memnun oldum salih :) Tzu-Kun:Klasikçe hoşbulduk deyip ambiyansa uyuyorum :)
  14. Seibei

Zeynep: Ne göndereceksin merak ettim :) adresi özelden veriyim sonra ışığı gören gelmesin :P Amygirl: Teşekkür ederim elimden geleni yapıyorum :)
  15. Seibei

Eren: Azizim olmasa hiç bir şey yapamam :) Skadi:Türkiyede çıkmış tüm ;conan serileri arşiv halinde bende saklıdır ama asla paylaşmam :) kıymetlilerimdir :) (kral Conan ve İmparator Conan'lar dahil) xnightwalker:Hoşbuldum :) Zeynep:Senden de yaşlıyımdır emin ol :) Zagor Teenay Candır :) Rica ederim büyük keyifle yapıyorum king of pigs bugün bitecek gibi :)
  16. Selamlar Bende kendimi yazayım istedim İsmim Serhat istanbul'da yaşıyorum.Boş zamanlarımda çeviri yapıyorum yaşça maalesef bir çoğunuzdan büyüğüm :( Anime ve mangaları çok seviyorum nede olsa eski teksas tommiksçi sayılırım : :)Şimdiden herkese teşekkür ederim :) Not:Azizim kelime yanlışları noktalamalar ellerinden öper :)
  17. Seibei

( 01 / 01 ) Vassalord.

çok yakışmış bana ama dimi :D
  18. Seibei

( 01 / 01 ) Vassalord.

:rolleyes:
  19. Seibei

( 01 / 01 ) Vassalord.

Nightguinea ve Zeynep rica ederim :) takdir ettiğiniz için ben teşekkür ederim :)
  20. Seibei

( 01 / 01 ) Vassalord.

her türlü anime çevrilir kaynakları sunun yeter anime emektir ben pek konu ayırmam çevirirken ama izlemek farklı:) başka anime tavsiyen varsa sana da uyarım Barış'a uyduğum gibi :P
  21. Seibei

az kaldı biraz dah sabır rica ediyorum :)
  22. Seibei

( 01 / 01 ) Vassalord.

Eyvallah Azizim Baryshx sağolsun büyük emek onun uğraştı çok :)
  23. Seibei

( 01 / 01 ) Vassalord.

elimden geldiğince hızlı çevirdim sürçü lisan ettiysem affola :)
  24. Seibei

başladım kısmetse 1 hafta on güne biter enteresan bir animeye benziyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.