Jump to content

bLacqRoot

Üyeler
  • İçerik sayısı

119
  • Son ziyareti

1 Takipçi

bLacqRoot hakkında

• Doğum günü 04/05/1996

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://youtube.com/blacqroot

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1049 profil görütülenme

bLacqRoot üyemizin başarıları

1. bLacqRoot

Anime İstek ve Önerileri

1)BLeach , Fate Serisi(zero/ubw/sn) , HxH 2) Death Parade, No Game No Life, Death Note,Code Geass 3) Kaichou Wa Maid-Sama , Golden Time , Nisekoi , Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru , To Aru Majutsu no Index Bu 3 Tarzda Animeler önericek var mı ? Hazır okulların bitmesine 1 Hafta Varken stocklamaya başliyim diyorum :)
  2. bLacqRoot

Yeni wallpaper (cool karakterler)

evet daha bir çok karkater var dediğin gibi fakat hepsini bir resme sığdırmak imaknsız :)
  3. bLacqRoot

Anime - Japonlar&Genel / Ya Biz? (SONUÇ!)

Yarısını izlemiş biri olarak pek net sonuçlar olucagını sanmıyorum çünkü hepsini izlemeden ne azından bi bakmadan oy vermek ne kadar doğru bilmiyorum ama izlesemde fate/zero, code geass ve HxH'dan daha iyi oldugunu düşünmüyorum.Bunlarda içlerinde birbirinden farklı hangisi iyi bilmiyorum ama 3'ü de 1. olabilir :)
  4. bLacqRoot

ben olsam bos vakit olustururdum onu ızlemek ıcın :)
  5. bLacqRoot

Code Geas : Çok güzel bir animedir tavsiye ederim :) Teşekkürler ... .:)
  6. bLacqRoot

teşekkürler :)
  7. bLacqRoot

yorum ıcın tesekkurler...Madarayı eklemeyi bende cok ıstedı mfakat yer yoktu malesef :(
  8. bLacqRoot

teşekkürler aizensiz olmasının ımkanı yoktu :)
  9. bLacqRoot

teşekkürler :)
  10. İzlediğim aniemlerdeki favori karkaterlerimden olusan bi wp yaptım yorumlarınızı bekliyorum :)
  11. Çok güzel bir site başarılar favlarıma ekledim hemen.1-2 noktaya değinecm 1)Baktığım kadara ile hep yeni animeler (1.bolum) mevcut birkaçtanede ozel tv vb. diğer anımelerın bolumlerının gelıs zamanlarını koyacakmısınız ? 2)Kodu yazan arkadas eğer bilioyrsa resimlerin üzerine gelince animelerin trailerlarını gosteren bır stıll yapsa cok güzel olur tabi yanda trailer izle vb. butonuda konabilir (TR altyazılı oldumu tadından yenmez) 3)bunun dısında super site :)
  12. bLacqRoot

Anime Tanıtım Sitesi -

Bu sitede yenı cıkacak olan anımelerimi tanıtacaksınız yoksa eskı anımelerıde spoiler olmadan konusu aksıyonu cızımlerı karkaterli vb. seklındede tanıtacakmısınız ? [bence tanıtmanız cok ıyı olur] vede ova + film tanıtımlarıda olacak mı ?¿ Güzel basit ve kullanıslı bir tema ile yaparsanız 1 üyeniz garanti :D
  13. Oy veremyiroum neden acaba ¿ Edit:Hallettim
  14. Yarışmaya katınaln herkeze teşekkürler bilmediğim veya unuttuğum güzel şarkıları buldum :)
  15. bLacqRoot

Zekice Kurgulanmış Animeler

Bende gerçekten o türü çok seviyorum hatta animelerde en çok sevdiğim ve çok nadir bulunana bir tür ama zeka savaşı denilince benim sevdiklierm Deathnote No Game No Life Code Geas Hiç kimse sanırım No Game No Life'ı önermemiş.Ama bence çok iyi bir anime(tek kötü yanı anakarakterler aşırı zeki yapmışlar o yüzden adamlar üstün bi farkla eziyolar ama çok iyi kurgulanmış zeka savaşları var)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.