Jump to content

bLacqRoot

Üyeler
  • İçerik sayısı

119
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    bLacqRoot reacted to Cold Dewil in Japonya'da Türk vatandaşı seçmenler arasında kavga   
    Gintama izleseler kavga mavga çıkmaz,üşenip tüyerlerdi -_-  :D 
    Animelerin gerekliliği :P
  2. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from JunEzSe KJ in Yeni wallpaper (cool karakterler)   
    İzlediğim aniemlerdeki favori karkaterlerimden olusan bi wp yaptım yorumlarınızı bekliyorum :)

3. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from monara in Yeni wallpaper (cool karakterler)   
    yorum ıcın tesekkurler...Madarayı eklemeyi bende cok ıstedı mfakat yer yoktu malesef :(
  4. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from monara in Yeni wallpaper (cool karakterler)   
    İzlediğim aniemlerdeki favori karkaterlerimden olusan bi wp yaptım yorumlarınızı bekliyorum :)

5. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from Kikuchi in Yeni wallpaper (cool karakterler)   

6. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from Dj Morphosis in 2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Yarışmaya katınaln herkeze teşekkürler bilmediğim veya unuttuğum güzel şarkıları buldum :)
  7. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from elessar45 in 2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Daha önceden yapmıştım bende bununla katılıyım bari :)

8. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from Dj Morphosis in 2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -   

9. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from mustafalrsm in 2. Ödüllü AMV Yarışması - SONUÇLANDI -   

10. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from WatchForFun in Naruto Last Battle ( Manga Spolier )   
    bence sasukenin düşüncesi çok mantıklı.Eğer güç için yapsaydı bunları bütün kuyrukluları kendi içine mühürlerdi.[bknz madaranın bunu yapması 3 sn bile sürmedi (hatta zetsu dalga bile geçmişti :D)]

Yani sasuke ve naruto ilerde öldükten sonra başka biri bunu denerse durdurulucakları kesin değil zaten  rikoudanında çakrası bitti kimseye ekstradan mühürleme gücü veremez.. !

ama Sasuke ölmiyeceği kesin narutonun son moviesinde resmi çıktı :) Yani naruto ikna edicek... 
  11. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from MadSlinger in Kuroko no Basket [ASMV] Aomine Daiki   
    Bayağıdır yapmayı düşünüyordum fakat zaman bulamıyordum bitirdim en sonunda :D Umarım beğenirsiniz.Yorumlarını bekliyorum  :good-job-onion-head-emoticon:

12. Beğen
    bLacqRoot reacted to Cувєя efsanedir. :) in Kuroko no Basket [ASMV] Aomine Daiki   
    Müzik farklı olabilirdi ama video çok güzel  ^_^ Başarılı  :good-job-onion-head-emoticon:
  13. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Kuroko no Basket [ASMV] Aomine Daiki   
    Bayağıdır yapmayı düşünüyordum fakat zaman bulamıyordum bitirdim en sonunda :D Umarım beğenirsiniz.Yorumlarını bekliyorum  :good-job-onion-head-emoticon:

14. Beğen
    bLacqRoot reacted to VanHohenheimO_O in Çizim Çalışmalarım (Anime-Oyun) [+3 çizim eklendi]   
    Kalemler B(black) ve H(hard) olarak ikiye ayrılır. B'ler koyu olur H'ler açık olur, bir de ortası olan HB var(toplam 23 tane). Ayrıca saçlar için kalem ve ince kalın diye bir şey yok kendi sevdiğini kullanırsın. Eğer böyle kalem kullanacaksan sana HB,B veya H tavsiye ederim. Eğer uçlu kullanacaksan asıl önemli olan uç ama sana Pentel graph 500 ile 1000 arasını tavsiye ederim, sağlam mekanizmaları var. Uç olarak zaten Türkiye'de bir tek H,HB ve 2B satıyolar ben sana H öneririm(zor bulursun). 0.3 veya 0.5 uç olursa daha iyi olur. Bir de ben kopya kağıdı kullanmıyorum.
  15. Beğen
    bLacqRoot reacted to Bronex in Çizim Çalışmalarım (Anime-Oyun) [+3 çizim eklendi]   
    adamsın ya ben sende ışık gördüm. yaparsın sen!
  16. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from Bronex in Çizim Çalışmalarım (Anime-Oyun) [+3 çizim eklendi]   
    0 vereydin :) tamam kafaları biraz özensiz çiziyorum ilk resimde gözün kaydığını çizim bitince fark ettim ama silip sağa almaya üşendim :) Ama bakınca karakteride çıkarılmıyor değil 10/1  :depressed1-onion-head-emoticon:
  17. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from Gardenya in Çizim Çalışmalarım (Anime-Oyun) [+3 çizim eklendi]   
    Net gitmişti çizim yapiyim dedim.10 üzerinden kaç verirsiniz ? Ve Burda güzel çizimler yapan var gerçekten önereceğiniz bir şeyler varsa çok memnun olurum.(Hayıtımdaki 5.Çizim :D)
    Uchiha Sasuke 1

Uchiha Sasuke 2

Death - Darksiders 2

Shepard - Mass effect 3

18. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from melly in Çizim Çalışmalarım (Anime-Oyun) [+3 çizim eklendi]   
    hmm.. yani kalemler sertlik ve yumuşaklıklarına göre 2 ye ayrılıyor.diğer bir değişle kalın uçlu ve ince uçlu sanırım.Sanırım sende bilmiyorsundur ama bilen varsa  gölgelendirme ve saçlar için hangi sınıfı almalıyım ?  :depressed2-onion-head-emoticon:
  19. Beğen
    bLacqRoot reacted to denizakkas13 in Çizim Çalışmalarım (Anime-Oyun) [+3 çizim eklendi]   
    işine yarar mı gerçekten bilmiyorum ama buyur link http://dergi.turkanime.tv
  20. Beğen
    bLacqRoot reacted to melly in Çizim Çalışmalarım (Anime-Oyun) [+3 çizim eklendi]   
    Çizimlerin güzel öncelikle daha iyisini yapabilmek için kullandığın kağıdı-kalemini değiştir,resim kalemi al eğer ki çizim yapmayı seviyorsan ve kalemi tutma tarzın da önemli aksi halde çizim sayfan kirlenir :) Ama öneririm gerçekten resim kalemleri alırsan hem keyifle de çizersin :)
  21. Beğen
    bLacqRoot reacted to quincy in Manga Renklendirme Nasıl Yapılır?   
    Merhaba arkadaşlar.Bu konuda mangaların nasıl renklendirileceğini iki farklı sanatçının hazırladığı videolarla anlatacağım.Umarım faydalananlar çıkar :)

Manga renklendirme 4 aşamadan oluşuyor.

1-Hat oluşturma,
    2-Renklendirme,
    3-Gölgelendirme,
    4-Efekt.

1-Hat oluşturma

Seijūrō Akashi

2-Renklendirme

Seijūrō Akashi

3-Gölgelendirme

Seijūrō Akashi

4-Efekt

Seijūrō Akashi

Uzumaki Naruto'yu renklendiren: Tremblax   Facebook Youtube Deviantart
    Seijūrō Akashi'yi renklendiren   :Asmin_Nst  Facebook Youtube Deviantart

Sormak istediğiniz soruları bu konu altından veya özel mesajdan yollayabilirsiniz.

22. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from Golge_Kaze in Çizim Çalışmalarım (Anime-Oyun) [+3 çizim eklendi]   
    teşekkürler. Çizgi çalışmasından ki kastın ne oluyor? ben biraz cahilim bu konularda :D

Teşekkürler ...öyle bir bölüm olduğunu bilmiyordum :crying3-onion-head-emoticon: hemen oraya gidiyorum hemen   :good-job-onion-head-emoticon:  
  23. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from Golge_Kaze in Çizim Çalışmalarım (Anime-Oyun) [+3 çizim eklendi]   
    Net gitmişti çizim yapiyim dedim.10 üzerinden kaç verirsiniz ? Ve Burda güzel çizimler yapan var gerçekten önereceğiniz bir şeyler varsa çok memnun olurum.(Hayıtımdaki 5.Çizim :D)
    Uchiha Sasuke 1

Uchiha Sasuke 2

Death - Darksiders 2

Shepard - Mass effect 3

24. Beğen
    bLacqRoot got a reaction from Yasin A. in amv | No Game No Life ! (+video update)   
    Bayağı uğraştırdı beni kereta efek filan derken :) Yorumlarını bekliyorum... 

25. Beğen
    bLacqRoot reacted to Cold Dewil in CGİ-CG   
    Japonlar bu türü genelde anime ve oyunlardan ilham alarak ilerletiyorlar. 89 senesinde ki Captain Harlock, 2013 yılında ağızları açık bırakarak sahneye çıktı tekrar :D Daha fazlası olarak sanırsam japonların yaptığı en fazla 1-2 tane daha vardır o kadar. En bilinen ve izlenmesi zevkli serileri koydum. Sitede Movie bölümünde bu attıklarım var ama daha fazlası için sana viki'den liste vereyim seçip bakarsın ;) Tavsiyem Japonların yaptıkalrına bakman gerisi tırt <_<
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_computer-animated_films

PS: Planzet var aklımda kalan Mecha tarzında eklemediğim ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.