Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ghettosan

Kayıtlı Üye
  • Content Count

366
  • Last visited

• Days Won

2

Ghettosan last won the day on June 9 2014

Ghettosan had the most liked content!

About Ghettosan

• Rank
    Level 3
  • Birthday 02/13/1994

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

4,623 profile views

Single Status Update

See all updates by Ghettosan

1. Bugünün sabahlama eğlencesi. ''My Little Sister Can't Be This Cute'' Animesini izleyip(full speciallar dahil) ''Zerre gülmedim sadece iğrendim.'' diyen arkadaşım :D Hocam kafan mı kontak senin tiksindiğin şeyi niye izlersin 32 bölümm he? Ya bizde var ya millette bir şey var :D

1. Show previous comments  3 more
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Aynı fantastik saçmalığı " Oğlum Narutoda 180. bölüme geldim ulan hiç mi bir anime bu kadar kötü olamaz " diyen zihniyetinde olduğunu belirtip sadece Yare yare demekden başka birşey bulamadığımı belirtirim o kadar :D

3. Songena

Songena

Sitede biri var Gintama'yı sonuna kadar izledi.:D (265 bölüm filan anime. )ve hiç beğenmedi. :| Sürekli animeyi kötülüyodu bir de. Gintama'yı neden sevdiğimizi anlatmaya çalışırdım bende. ;( Ben böyle Gintama anti-fanı görmedimgörmedim. :D

4. Ghettosan

Ghettosan

Çocukluk arkadaşı, kuroneko falan neyse de ciddi ciddi Ayase-chan'a hayır dedi ya la velet :S Hemde benim en sevdiğim seiyuu seslendirmesine rağmen :S Naruto bende izlemediğim yorum yapamam da 180 bölüm izlemesi komik olmuş :D Diğeri de gintama 265 izleyerek hiç beğenmemiş oda iyi :D Bende gintamayı çok beğenmediğim ama hiç beğenmediğim değil :D Benim beğenmeme nedenim çok övülüp bana o hazzı vermemesi oldu oda ayrı :D

• Create New...