Jump to content

Ghettosan

Üyeler
  • İçerik sayısı

366
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Ghettosan kullanıcısının son zaferi 9 Haziran 2014

Ghettosan en beğenilen içeriğe sahiptir

4 Takipçi

Ghettosan hakkında

• Doğum günü 02/13/1994

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

9069 profil görütülenme

Ghettosan üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Ghettosan

1. Bugünün sabahlama eğlencesi. ''My Little Sister Can't Be This Cute'' Animesini izleyip(full speciallar dahil) ''Zerre gülmedim sadece iğrendim.'' diyen arkadaşım :D Hocam kafan mı kontak senin tiksindiğin şeyi niye izlersin 32 bölümm he? Ya bizde var ya millette bir şey var :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Aynı fantastik saçmalığı " Oğlum Narutoda 180. bölüme geldim ulan hiç mi bir anime bu kadar kötü olamaz " diyen zihniyetinde olduğunu belirtip sadece Yare yare demekden başka birşey bulamadığımı belirtirim o kadar :D

3. Songena

Songena

Sitede biri var Gintama'yı sonuna kadar izledi.:D (265 bölüm filan anime. )ve hiç beğenmedi. :| Sürekli animeyi kötülüyodu bir de. Gintama'yı neden sevdiğimizi anlatmaya çalışırdım bende. ;( Ben böyle Gintama anti-fanı görmedimgörmedim. :D

4. Ghettosan

Ghettosan

Çocukluk arkadaşı, kuroneko falan neyse de ciddi ciddi Ayase-chan'a hayır dedi ya la velet :S Hemde benim en sevdiğim seiyuu seslendirmesine rağmen :S Naruto bende izlemediğim yorum yapamam da 180 bölüm izlemesi komik olmuş :D Diğeri de gintama 265 izleyerek hiç beğenmemiş oda iyi :D Bende gintamayı çok beğenmediğim ama hiç beğenmediğim değil :D Benim beğenmeme nedenim çok övülüp bana o hazzı vermemesi oldu oda ayrı :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.