Jump to content

Ghettosan

Üyeler
  • İçerik sayısı

366
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Ghettosan kullanıcısının paylaşımları

1. Ghettosan

( 73 / 73 ) World Trigger

5. Bölüm yüklenmiştir. İyi seyirler :)
  2. 6. Bölüm yüklenmiştir. İyi seyirler :)
  3. Kishimoto fucked up Naruto's last chapter as always.Thank ya dude for nothing...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sina

Sina

İyiydi be sonu, iyiydi.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

İngilizce bilmesen bile arkadaşın ne demek istediği ana hatlarıyla anlaşılıyo :D

4. Ghettosan

Ghettosan

Suna abla hoş şeyler söylemedim boş ver sen :D Sina valla ben hiç memnun olmadım sırf film gişe yapsın diye 699 ve 700 yaptılar :D Aslında oradaki küfür değil kullanım şekli ama pek hoş değil :D

4. 5. Bölüm yüklenmiştir. İyi seyirler :)
  5. 3. ve 4. bölümler yüklenmiştir. İyi seyirler :)
  6. Güncel anime çıktıkça çevireceğim :D ama küçük bir sorun oldu belki siteye atmayıp buradan devam edebilir ya da divxplanet'e atabilirim. :D
  7. Velet daha ''manga'' kelimesini yazamıyor ama 404 chapterlık FT mangasının kurgusuna saydırıyor. Türkçede bunun için söylenecek çok güzel şey varda malum terbiye kuralları buradaki...

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Kuzenimden bahsediyor olabilirsin -,-

8. Teşekkürler. Baya komik bir seri yani bu sezon almayacaktım ama çok hoşuma gitti dayanamadım :D
  9. Şu omuzlarımın ağrımadığı bir gün olursa yeminle adam gibi oturup işimi yapacağım. Ağrıdan beynim dönüyor.

10. Teşekkürler. Aynen size katılıyorum ama bu tarz seriler birazda kısa olduğu için güzel oluyor bence. :D Seri içinde fazla kelime oyunu biraz fazla iyi bir çeviri gerekiyor bu seri için :D
  11. 1. ve 2. bölüm eklenmiştir. İyi seyirler :) Not: Seri çok hoşuma gitti çevirmeye başladım. Biraz önce almış bulunmaktayım. :rolleyes: :ph34r:
  12. Anime Adı : Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken Anime Türü : Yaşamdan Kesitler, Komedi, Romantizm, Seinen Bölüm Sayısı : 13 / 13 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Ghettosan Düzenleme : Ghettosan Özet: Otaku bir koca ve çalışkan bir eşin günlük yaşamlarını anlatan bir seridir. Klasör Linki [Hidden Content] TAÇE Discord Sunucusu
  13. Şöyle söyleyeyim satışların oranlarına dair tam bir bilgim yok çok araştırmadım ama bölüm 5'ten sonra başı hiç bir zaman çekmedi. Çünkü 5. haftadan itibaren Mekakucity actors fırladı arkasından Isshuken Friends fırladı derken ilk sırayı alamadı ilk arc sonunda alabilir derken No Game No Life geldi. Bu seriler bitince ise malumunuz Akame ga Kill! ve Tokyo Ghoul geldi yani hiç bir zaman sırtlayıp gitme olmadı üstüne üstlük Dokuz Okul Turnuvasını fazla uzatıp Yokohama Kargaşasını sıkıştırdılar her şey çok hızlı ilerledi orada. Gelemez değil ama ben pek sanmıyorum şahsen. Çünkü planlanan ve bilindiği üzere gelecek 2 tane net seri var :D Onun dışında duyurulmuş onlarca seri var ama gelmesi hakkında ne düşünürsün dersen seneye aynı sezon veya 2 sene sonra aynı sezon gelir gelirse. Çünkü uzun bir seri olarak gelir gene ve bunu Obon festivaline denk getirip 2 bölümü herkese izletmek isterler :D
  14. Şöyle bir bakındım forumlara ama her hangi bir bilgi bulamadım bunun hakkında ama bana sorarsanız çıkmaz. Finali 2. sezon için çok açık bitti fakat bu iş Japonya da getirdiği gelire göre olur ama ilk 5 hafta sonrasında sıralamaların çok gerisinde kaldı diye biliyorum seri. O yüzden umutlu değilim ama gelirse izlenebilir güzel bir seri.
  15. Didn't know Tatsuya had a part-time job playing God

1. Barış

Barış

dudee.. that guy needs a lil more fame. i mean son of b. has god like powers and no one knows a shit about him. it pisses me off man. :D

16. Ne demek efenim. Sabırla bekleyip izleyenlere ben teşekkür ederim :)
  17. 20. 21. ve 22. Bölümler eklenmiştir. İyi Seyirler :)
  18. Tam bir hayal kırıklığı yaşattı bu bölüm.

19. İnş yetiştirmeye çalışacağım :D Şuan evimin altında düğün var oradan gelen müzik eşlinde çevirmeye çalışıyorum. Çok çok fena bir durum :D
  20. 18. ve 19. Bölümler yüklenmiştir. İyi Seyirler :) Bugün ve yarın 20. ve 21. bölümleri çevirmeyi planlıyorum. Eğer vaktim kalırsa 22. bölümü bitirip bu hafta sonu seriyi normal bitiş tarihinde haftaya bende bitirmeyi istiyorum.
  21. 12. Bölüm sonunda eklenebildi. 16. ve 17. Bölümler yüklenmiştir. İyi Seyirler :)
  22. Olay para harcamamak değil diye düşünüyorum şahsen. Shaft'ın yaptığı animeler birçok kişi tarafından eleştiriliyor görsel olarak. Tamam tarz olarak çok farklılar ama görselliği de aynı derece farklı ve insanlar bunu eleştiriyor. Toei ise bence garantici standartlar içinde klasmanı olarak rakip bırakmıyor diye düşünüyorum.
  23. Ghettosan

( 12 / 12 ) Mekakucity Actors

Seri tamamlanmıştır. İyi Seyirler :)
  24. 15. Bölüm yüklendi. İyi Seyirler :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.