Jump to content

Ghettosan

Üyeler
  • İçerik sayısı

366
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Ghettosan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ansatsu Kyoushitsu beklediğimden çok iyi başladı :D Bir Akuma no Riddle olacak sanmıştım ama 100 basar net :D

1. Ghettosan

Ghettosan

Türünden ziyade bahsettiğim şey konunun içeriği ve bunun nasıl anlatılıp işlendiğinden bahsediyorum. Tür çeşitlerine girmiyorum bahsettiğim şeyi tür olarak alırsan sadece ''suikastçı'' konularını işlemeleri. Akuma no Riddle efsane bir konuya sahip olup daha kötü işlenemeyecek şekilde harcanmış bir seri benim gözümde. Konuyu ilk duyduğumda hissettiğim ve çevirirken hissettiklerim çok farklıydı.

2. (See 3 other replies to this status update)

2. Ansatsu Kyoushitsu beklediğimden çok iyi başladı :D Bir Akuma no Riddle olacak sanmıştım ama 100 basar net :D

1. Ghettosan

Ghettosan

Burada türleri karşılaştırmaktan ziyade animeden umduğu ve bulduğunu bahsetmiş yazar. Yani ben öyle yazmıştım sen nasıl anladın bilmiyorum ama. Akuma no Riddle beklentilerimi karşılamak yerine ''Fiyasko'' bir seri olduğu için.

3. Bir seriyi daha gömdük :D Hadi bakalım yeni bir tanesine :D

4. Bir seriyi daha gömdük :D Hadi bakalım yeni bir tanesine :D

1. Ghettosan

Ghettosan

Güzelinden bir imza yaptırıyorsun bana :D forumda tanıdığın imza yaptıran biri vardır her halde diye düşünerekten öyle bir şey demişim ben sana o zamanlar :D

2. (See 13 other replies to this status update)

5. Bir seriyi daha gömdük :D Hadi bakalım yeni bir tanesine :D

1. Ghettosan

Ghettosan

Yorumları buldum okudum benimki birazcık tutmuş ama seninki ile uzaktan yakından alakası yok öyle diyeyim sana Isha-san :D

6. Bir seriyi daha gömdük :D Hadi bakalım yeni bir tanesine :D

1. Ghettosan

Ghettosan

Narutonun sonu hakkında idi ama kim ne demişti onu hatırlamıyorum :D Nesine olduğunu hatırlıyorum :D

7. Bir seriyi daha gömdük :D Hadi bakalım yeni bir tanesine :D

1. Ghettosan

Ghettosan

Barış abi The tatami galaxy'e bakarım sararsa alırım :D Amygirl girmiştik biz senle iddiaya ama sonuç ne oldu bulup okumak lazım ayrıntıları hatırlamıyorum :D (sözümü hatırlıyorum tabii ki bu arada) :D

8. Kishimoto fucked up Naruto's last chapter as always.Thank ya dude for nothing...

1. Ghettosan

Ghettosan

Suna abla hoş şeyler söylemedim boş ver sen :D Sina valla ben hiç memnun olmadım sırf film gişe yapsın diye 699 ve 700 yaptılar :D Aslında oradaki küfür değil kullanım şekli ama pek hoş değil :D

9. Şu omuzlarımın ağrımadığı bir gün olursa yeminle adam gibi oturup işimi yapacağım. Ağrıdan beynim dönüyor.

10. Gantz mangası hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim? Animesini izlemedim. Hatta direk Gantz serisi hakkında istesem görüşlerinizi.

1. Ghettosan

Ghettosan

Şöyle diyeyim çok övüldüğünü düşünerek okuyayım dedim 50 chapter kadarını okudum ama hani boş okuyormuşum gibi geldi 1-2 sahne dışında koskoca 50 chapterdan zevk almadım. Belki ilk defa kötü başrol görünce şaşırmış olabilirim ama hani hikaye falan filan pek sarmadı beni gerçekten o kadar iyi mi ya :D

11. Bir kitap sitesinde tür olarak ''Manga'' arattım bana ''Mangal Barbekü'' adlı kitabı önerdi. Tam aradığım şeydi teşekkürler...

1. Ghettosan

Ghettosan

Yok ya alacağımdan değil Türkçe çevirileri gerçekten berbat elimde 13 tane OP mangası var onları okudukça kahroluyorum :D

Tür kısmı diye özellikle belirttim :)

12. Sıkıntıdan çıldırmaya ramak kaldı yeminle...

1. Ghettosan

Ghettosan

Haha :D Tatile geldim burada internet yok üstüne birde sıcak ölüyor insan :D

2. (See 1 other reply to this status update)

13. Kaze Tachinu'ya 5 verip Dxd'ye 10 verip seriye göre oy veririm dedi. Dilim tutuldu konuşamaz oldum. Adam tam bir eleştirmen ve Kanzen'na hentai.

1. Ghettosan

Ghettosan

Valla arkidiş değil öyle yoldan geçen biri ve bundan çok memnunum arkidiş olsa üzülürdüm :D

Rüzgar Yükseliyor filmine 5 puan verip High School Dxd'ye 10 vermiş ve ben kalitesine göre oy verdim dedi. Bende tam bir eleştirmen tam bir sapık yazdım :D

14. Bu sıcakta ders çalışmaktan beynim sulandı bir daha yaz okuluna kalırsam 2 olsun...

1. Ghettosan

Ghettosan

Okulda klima var olmasına ama ev kısmı çok sıkıntı gecenin bu saati alev alev yanıyoruz :D

2. (See 6 other replies to this status update)

15. Bu sıcakta ders çalışmaktan beynim sulandı bir daha yaz okuluna kalırsam 2 olsun...

1. Ghettosan

Ghettosan

Var ama bir süre sonra baş ağrısı yapıyor :S

16. Bu sıcakta ders çalışmaktan beynim sulandı bir daha yaz okuluna kalırsam 2 olsun...

1. Ghettosan

Ghettosan

Teşekkür ettim valla yaz okulu hep mantıklı gelmişti bana ama bu sene kalınca anladım ki gerçekten mantıksız ve işkence ya

17. 50 derece hava ve nezle oldum sanırım tarihe geçtim...

18. 50 derece hava ve nezle oldum sanırım tarihe geçtim...

1. Ghettosan

Ghettosan

Valla öyle bir şey olduğunu hiç sanmıyorum. Zaten yaz okulunda da vize varmış onun hüznüyle beraber tam oldu.

19. Spoiler verenleri lime lime edesim geliyor ya yeminle. En azından kafa atabilseydim ya :S

1. Ghettosan

Ghettosan

Abi öyle spoiler yedim ki aklım uçtu ya dedim ben boşuna 650 bölüm op izlemişim diye :D

20. Madem oraya buraya laf sallamayı biliyorsun işini adam gibi yapacaksın ki senle dalga geçmesinler herife bak ya birde bana laf söyler :D Sizin yüzünüzden o kadar işimin arasında çeviri yapmak zorunda kaldım...

1. Ghettosan

Ghettosan

Kısır üstüne turşu yanında da çay :S olsa ne güzel giderdi ya admin hanım :D Valla bende şahsen sizin gibi seyircilere minnettarım olayları anlayanlara iyi kötü arasındaki farkı anlayanlara :D

2. (See 9 other replies to this status update)

21. Madem oraya buraya laf sallamayı biliyorsun işini adam gibi yapacaksın ki senle dalga geçmesinler herife bak ya birde bana laf söyler :D Sizin yüzünüzden o kadar işimin arasında çeviri yapmak zorunda kaldım...

1. Ghettosan

Ghettosan

Yok ya canımı sıkamazlar zaten o seviye de değiller de sadece garipsedim yani yaptıkları ve söyledikleri farklı şey çok ironik bir durum :D Neyse artık verdim encode için 1 saat gelir :D

22. Madem oraya buraya laf sallamayı biliyorsun işini adam gibi yapacaksın ki senle dalga geçmesinler herife bak ya birde bana laf söyler :D Sizin yüzünüzden o kadar işimin arasında çeviri yapmak zorunda kaldım...

1. Ghettosan

Ghettosan

Teşekkürler efenim sizlere :D Neyse artık birini hallettim sayılır son düzenlemelerini yapıp vereceğim encode'a :D

23. Madem oraya buraya laf sallamayı biliyorsun işini adam gibi yapacaksın ki senle dalga geçmesinler herife bak ya birde bana laf söyler :D Sizin yüzünüzden o kadar işimin arasında çeviri yapmak zorunda kaldım...

1. Ghettosan

Ghettosan

Bazı kişiler google translate çeviri yapıyorlar bende bunları yüzüne vurmuştum bana sallamıştılar sen kimsin tarzından falan. İşte bir seride benim özel işlerim olduğundan çevirisini yapamıyorum hatta 2 seriyi de yapamadım bu haftalık arkadaşlarımın bana attığı resimleri görünce gülme tuttu bu kadar iş arasında insanlar adam gibi bir şey izlesin diye çeviriye başladım birde. Hala google translate devam ediyorlar rezil ediyorlar seriyi. Birde başta o kadar şeyler söylemelerine rağmen.

24. Adam divxplatte kırmızı aldı googletransle ile bütünleşti adı öyle kötü çeviri yapıyor. eray.gns çeviri yapamıyor diye eleştiriyor Allahım sen insanlara akıl ver gözünü seviyim :D Adam alemin maskarası oldu berbat çevirileriyle baştakilerden birini eleştiriyor yapamıyor diye :D

1. Ghettosan

Ghettosan

Yok şimdi kim olduğunu ifşa etmek olmaz :D

2. (See 1 other reply to this status update)

25. Bugünün sabahlama eğlencesi. ''My Little Sister Can't Be This Cute'' Animesini izleyip(full speciallar dahil) ''Zerre gülmedim sadece iğrendim.'' diyen arkadaşım :D Hocam kafan mı kontak senin tiksindiğin şeyi niye izlersin 32 bölümm he? Ya bizde var ya millette bir şey var :D

1. Ghettosan

Ghettosan

Çocukluk arkadaşı, kuroneko falan neyse de ciddi ciddi Ayase-chan'a hayır dedi ya la velet :S Hemde benim en sevdiğim seiyuu seslendirmesine rağmen :S Naruto bende izlemediğim yorum yapamam da 180 bölüm izlemesi komik olmuş :D Diğeri de gintama 265 izleyerek hiç beğenmemiş oda iyi :D Bende gintamayı çok beğenmediğim ama hiç beğenmediğim değil :D Benim beğenmeme nedenim çok övülüp bana o hazzı vermemesi oldu oda ayrı :D

2. (See 5 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.