Jump to content

Ghettosan

Üyeler
  • İçerik sayısı

366
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Ghettosan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Nisekoi OVA 2 mükemmel :D

2. Japonca bilen arkadaş varsa bana ulaşabilir mi acaba?

3. Rest in Peace Hak...

4. Ansatsu Kyoushitsu beklediğimden çok iyi başladı :D Bir Akuma no Riddle olacak sanmıştım ama 100 basar net :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Ghettosan

Ghettosan

Burada türleri karşılaştırmaktan ziyade animeden umduğu ve bulduğunu bahsetmiş yazar. Yani ben öyle yazmıştım sen nasıl anladın bilmiyorum ama. Akuma no Riddle beklentilerimi karşılamak yerine ''Fiyasko'' bir seri olduğu için.

3. Sina

Sina

Tamam işte bende türleri aynı olmadığından dolayı beklentilerini karşılamadığından bahsediyorum. Akuma no Riddle'da aradığını bulamadıysan türünde bi sıkıntı var demektir. Ayrıca Akuma'ya fiyasko deme, sana göre öyle. :(

4. Ghettosan

Ghettosan

Türünden ziyade bahsettiğim şey konunun içeriği ve bunun nasıl anlatılıp işlendiğinden bahsediyorum. Tür çeşitlerine girmiyorum bahsettiğim şeyi tür olarak alırsan sadece ''suikastçı'' konularını işlemeleri. Akuma no Riddle efsane bir konuya sahip olup daha kötü işlenemeyecek şekilde harcanmış bir seri benim gözümde. Konuyu ilk duyduğumda hissettiğim ve çevirirken hissettiklerim çok farklıydı.

5. Bir seriyi daha gömdük :D Hadi bakalım yeni bir tanesine :D

2. Ghettosan

Ghettosan

Güzelinden bir imza yaptırıyorsun bana :D forumda tanıdığın imza yaptıran biri vardır her halde diye düşünerekten öyle bir şey demişim ben sana o zamanlar :D

3. Amygirl

Amygirl

Tamam Talhaya ulaşabilirsem kendimden önce senin için bir imza yaptıracağım :)

4. Ghettosan

Ghettosan

Domo Isha-san :D

6. Kishimoto fucked up Naruto's last chapter as always.Thank ya dude for nothing...

2. Sina

Sina

İyiydi be sonu, iyiydi.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

İngilizce bilmesen bile arkadaşın ne demek istediği ana hatlarıyla anlaşılıyo :D

4. Ghettosan

Ghettosan

Suna abla hoş şeyler söylemedim boş ver sen :D Sina valla ben hiç memnun olmadım sırf film gişe yapsın diye 699 ve 700 yaptılar :D Aslında oradaki küfür değil kullanım şekli ama pek hoş değil :D

7. Velet daha ''manga'' kelimesini yazamıyor ama 404 chapterlık FT mangasının kurgusuna saydırıyor. Türkçede bunun için söylenecek çok güzel şey varda malum terbiye kuralları buradaki...

1. Yuki-chan

Yuki-chan

Kuzenimden bahsediyor olabilirsin -,-

8. Şu omuzlarımın ağrımadığı bir gün olursa yeminle adam gibi oturup işimi yapacağım. Ağrıdan beynim dönüyor.

9. Didn't know Tatsuya had a part-time job playing God

1. Barış

Barış

dudee.. that guy needs a lil more fame. i mean son of b. has god like powers and no one knows a shit about him. it pisses me off man. :D

10. Tam bir hayal kırıklığı yaşattı bu bölüm.

11. 19 bölüm anime izleyip bir şeyi anlamazsın bu okeydir ama sen 19 bölüm izleyip hiç bir şey anlamazsan sorun sende değil mi be hacı? Birde gidip teknik cart curt konuşulan anime izliyorsun sonrada dikkatli izlemedim diyorsun :D

12. Gantz mangası hakkında düşüncelerinizi alabilir miyim? Animesini izlemedim. Hatta direk Gantz serisi hakkında istesem görüşlerinizi.

2. Amygirl

Amygirl

Baş karakter abaza olduğu için de +18 sahnesi mangada da animede de boldur.

3. Barış

Barış

gantz cinselliği- dramı- romantizmi- vahşeti tam dengede tutan çok özel konusu olan efsane bir seridir. animesi rezalettir. direk mangası önerilir.

4. Ghettosan

Ghettosan

Şöyle diyeyim çok övüldüğünü düşünerek okuyayım dedim 50 chapter kadarını okudum ama hani boş okuyormuşum gibi geldi 1-2 sahne dışında koskoca 50 chapterdan zevk almadım. Belki ilk defa kötü başrol görünce şaşırmış olabilirim ama hani hikaye falan filan pek sarmadı beni gerçekten o kadar iyi mi ya :D

13. Bir kitap sitesinde tür olarak ''Manga'' arattım bana ''Mangal Barbekü'' adlı kitabı önerdi. Tam aradığım şeydi teşekkürler...

2. Lucifèr

Lucifèr

Ama bak şincik bu aratmalar harflere göre degilmi yani :D sen aramaya manganın ismini yazsan direk olmazmıydı :DQWE tamam sustum qweqw

3. Ghettosan

Ghettosan

Yok ya alacağımdan değil Türkçe çevirileri gerçekten berbat elimde 13 tane OP mangası var onları okudukça kahroluyorum :D

Tür kısmı diye özellikle belirttim :)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Anladım, doğru söylüyorsun, yayın evleri kendi sitelerinde türlere ayırıyorlar bazen ama kitap satan sitelerde dediğin gibi mangalara ait bir tür yok..:(

14. Sıkıntıdan çıldırmaya ramak kaldı yeminle...

1. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Çevirmenlere mesaj atmıyordum onlarada atıyım bari xd

2. Ghettosan

Ghettosan

Haha :D Tatile geldim burada internet yok üstüne birde sıcak ölüyor insan :D

15. Kaze Tachinu'ya 5 verip Dxd'ye 10 verip seriye göre oy veririm dedi. Dilim tutuldu konuşamaz oldum. Adam tam bir eleştirmen ve Kanzen'na hentai.

2. Ghettosan

Ghettosan

Valla arkidiş değil öyle yoldan geçen biri ve bundan çok memnunum arkidiş olsa üzülürdüm :D

Rüzgar Yükseliyor filmine 5 puan verip High School Dxd'ye 10 vermiş ve ben kalitesine göre oy verdim dedi. Bende tam bir eleştirmen tam bir sapık yazdım :D

3. Milli Midilli
    4. Cold Dewil
  16. Gece serinliğinde bir ders çalışalım dedik 3 davulcu, durmadan horlayan bir kimse, son ses film izleyen gençler, dedikodu yapan teyzeler. Gecenin bu saati işsiz misiniz ya. Davulcu 1 tane 1 kere geçer anlarım 3 nedir ya?

17. Bu sıcakta ders çalışmaktan beynim sulandı bir daha yaz okuluna kalırsam 2 olsun...

2. kawaii kereste

kawaii kereste

o zaman gece çalış dicem de Denizli'de yazın geceler de pek farklı olmuyordu yanlış hatırlamıyorsam. okulda klima olması lazım, hazırlıkta vardı :D

3. Ghettosan

Ghettosan

Okulda klima var olmasına ama ev kısmı çok sıkıntı gecenin bu saati alev alev yanıyoruz :D

4. kawaii kereste

kawaii kereste

burası da farklı değil ya ama ders çalışma durumum yok :D

18. 50 derece hava ve nezle oldum sanırım tarihe geçtim...

2. Ghettosan

Ghettosan

Valla öyle bir şey olduğunu hiç sanmıyorum. Zaten yaz okulunda da vize varmış onun hüznüyle beraber tam oldu.

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Evet yaz okulunda hem vize hem de final oluyor gidenlerden duymuştum tabi ben hic gitmediğim için :P

4. Ghettosan

Ghettosan

Bilmiylordum valla hiç hoş olmadı

19. Spoiler verenleri lime lime edesim geliyor ya yeminle. En azından kafa atabilseydim ya :S

2. free word
    3. LeornKayn

LeornKayn

atom bombası candır...

4. Ghettosan

Ghettosan

Abi öyle spoiler yedim ki aklım uçtu ya dedim ben boşuna 650 bölüm op izlemişim diye :D

20. Madem oraya buraya laf sallamayı biliyorsun işini adam gibi yapacaksın ki senle dalga geçmesinler herife bak ya birde bana laf söyler :D Sizin yüzünüzden o kadar işimin arasında çeviri yapmak zorunda kaldım...

2. Ghettosan

Ghettosan

Yok ya canımı sıkamazlar zaten o seviye de değiller de sadece garipsedim yani yaptıkları ve söyledikleri farklı şey çok ironik bir durum :D Neyse artık verdim encode için 1 saat gelir :D

3. Amygirl

Amygirl

Valla biz çevirmenlere çok minnettarız :) yakında olsaydınız size kısır yapardım 8) kısırı çok sevince ben :D

4. Ghettosan

Ghettosan

Kısır üstüne turşu yanında da çay :S olsa ne güzel giderdi ya admin hanım :D Valla bende şahsen sizin gibi seyircilere minnettarım olayları anlayanlara iyi kötü arasındaki farkı anlayanlara :D

21. Adam divxplatte kırmızı aldı googletransle ile bütünleşti adı öyle kötü çeviri yapıyor. eray.gns çeviri yapamıyor diye eleştiriyor Allahım sen insanlara akıl ver gözünü seviyim :D Adam alemin maskarası oldu berbat çevirileriyle baştakilerden birini eleştiriyor yapamıyor diye :D

1. Ghettosan

Ghettosan

Yok şimdi kim olduğunu ifşa etmek olmaz :D

2. AlmightyAA

AlmightyAA

beğen butonu nerde beğen butonu ?

22. Bugünün sabahlama eğlencesi. ''My Little Sister Can't Be This Cute'' Animesini izleyip(full speciallar dahil) ''Zerre gülmedim sadece iğrendim.'' diyen arkadaşım :D Hocam kafan mı kontak senin tiksindiğin şeyi niye izlersin 32 bölümm he? Ya bizde var ya millette bir şey var :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Aynı fantastik saçmalığı " Oğlum Narutoda 180. bölüme geldim ulan hiç mi bir anime bu kadar kötü olamaz " diyen zihniyetinde olduğunu belirtip sadece Yare yare demekden başka birşey bulamadığımı belirtirim o kadar :D

3. Songena

Songena

Sitede biri var Gintama'yı sonuna kadar izledi.:D (265 bölüm filan anime. )ve hiç beğenmedi. :| Sürekli animeyi kötülüyodu bir de. Gintama'yı neden sevdiğimizi anlatmaya çalışırdım bende. ;( Ben böyle Gintama anti-fanı görmedimgörmedim. :D

4. Ghettosan

Ghettosan

Çocukluk arkadaşı, kuroneko falan neyse de ciddi ciddi Ayase-chan'a hayır dedi ya la velet :S Hemde benim en sevdiğim seiyuu seslendirmesine rağmen :S Naruto bende izlemediğim yorum yapamam da 180 bölüm izlemesi komik olmuş :D Diğeri de gintama 265 izleyerek hiç beğenmemiş oda iyi :D Bende gintamayı çok beğenmediğim ama hiç beğenmediğim değil :D Benim beğenmeme nedenim çok övülüp bana o hazzı vermemesi oldu oda ayrı :D

23. Biraz önce evrimin gerçek olduğuna şahit oldum. Normalde İng versiyon yayınlandıktan 20-30 dk sonra yeni bölüm nerede diyene alışmıştım da bölüm çıkmadan 4 gün önce çeviri yavaşladı mı yoksa durdu mu diye soran arkadaşa gıpta ile bakıyorum. Saygılar vesselam sana...

2. Ghettosan

Ghettosan

Çok ilginçler ya bak diyorum ya 30 dk sonra gelene falan alıştım da be insafsız animenin çıkmasına 4 gün var ya :D

24. Kurtarın beni ya :S Bugün yaptığım encode upload önünü alamadık valla hala gelecek gibi duruyor help :S :S

25. Sonuna geldim ama bende tükendim ya ne uzunmuş bu bölüm böyle be...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.