Jump to content

MuRaT06

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

MuRaT06 üyemizin başarıları

1. MuRaT06

Diamond No Ace Second Season

Sonunda biri el attı, çok teşekkürler, uzun zamandır bekliyorduk, sonraki bölümler içinde başarılar, kolay gelsin 9 bölüm eklenmiş yazmışsınız ama yok sitede. @xpector
  2. Ne yalan söyleyim bu fiyatlar bana inandırıcı gelmedi. 125 bin yen civarı bir ücret iken 1000 dolar, Bakuman serisinden bildiğimiz kadarıyla Mankaga'lar ve hatta onların asistanlari bile çok yüksek ücretlerde çalışıyor. 380.000 yen kazanan asistan yetmediği için ek işte çalışıyor vs. Japonya'da insanlar fazla kazanır ama ada ülkesi olduğu için bir çok şeyi dışardan almak zorunda kalırlar. Bu yüzden bir çok şey için fiyat fazla gelebilir bizlere göre. Ancak dediğim gibi bu fiyatlara Japonya'da çalışmak... Pek mantıklı gelmedi bana fiyatlar. Çizim başına ücret diyor, bir anime 30 kare/sn yada 24 kare/sn olması lazım, bilemiyorum ya, nedense bu içler acısı fiyatlara inanasım gelmedi...
  3. MuRaT06

( 25 / 25 ) Baby Steps

Çeviriler zaten aynı gün gelebildiği için 2 haftalık gecikmede en fazla fazladan 2 gün ayırmanız gerekir, lütfen her halukarda devam edin aksi taktirde 1. sezonu boşuna izlemiş olacağız...
  4. MuRaT06

( 25 / 25 ) Baby Steps

Gelecek projelerde göremedim de 2. sezonda çeviri devam edecek değil mi bu gün geliyor ilk bölüm?
  5. MuRaT06

"Günün Animesi" Açıldı...

Tasarım işinden anlayan bir arkadaş varsa "Günün Animesi" ne uygun, güzel bir Logo tasarlayabilirse biz de sayfamızda kullanırız. Ayrıca buna ek olarak kapak fotoğrafı üzerine, bir teşekkür mesajı yazarak 1 hafta boyunca yayınlarız... Teşekkürler...
  6. Günün Animesi sayfamız açıldı ve aktif olarak çalışmakta :) Önceliğimiz "Anime Tanıtımı" yapmaktır. Kendi anlatımımızla her gün bir animeden bahsetmekteyiz... Bunun dışında çeşitli animelerden video ve foto olarak sahne paylaşımı yapmaktayız. Tüm Anime severleri bekleriz... https://www.facebook.com/GununAnimesi Günün Animesi, Tam Liste: http://goo.gl/0IEXqx (Sayfada sol panelde Notlar bölümünden de ulaşabilirsiniz)
  7. MuRaT06

( 13 / 13 ) Blade and Soul

13 de final vermiş sanırım, 4 bölüm kalmış çevrilecek takipteyim :)
  8. MuRaT06

İlgilendiğiniz için teşekkürler, bekleyeceğim, kolay gelsin :)
  9. MuRaT06

Seri iptal mi edildi zira 6. bölüme kadar yayınlanmasına rağmen çevrilmedi yoksa program mı çok sıkışık devam edecek mi?
  10. MuRaT06

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

Bilgilendirme için teşekkürler :)
  11. MuRaT06

( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei

10 numara anime, .sabırsızlıkla 4. bölümün çevrilmesini bekliyorum :)
  12. MuRaT06

Roronoa Zoro'nun Gözünün Sırrı?

O yaranın nasıl oluştuğunu göstermiyorlar, benim teorime göre Mihawk o gözü için şeytan meyvesi kullanmadı, özel bir teknik geliştirdi ve Roronoa da şimdi şahin gözlü olmak için gözüne özel bir terapi gibi bir şey yapıyor :) Çizik çok derin değil, öyle bir çizikten gözünü kaybetmez. Ayrıca Mihawk da iyi ustadır, nereye vurunca ne olacağını iyi bilir, Roronoa'nın gözünü kaybetmesini istemez.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.