Jump to content

DragonSoul

Üyeler
  • İçerik sayısı

214
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

DragonSoul kullanıcısının paylaşımları

1. DragonSoul

slm

Hoş geldin, iyi forumlar.
  2. DragonSoul

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim.Alttaki üye Trigun'u izlememiştir bence.
  3. Sao yazısını görür görmez yeni sezon sandım ama Ova imiş :D Nette 3.sezonla ilgili bir şeyler görmüştüm, yanılmıyosam Sao:Underworld gibi birşeydi.İnşallah kısa zamanda gelir.SnK,Sao beklediğim serilerden hemen gelmesini istiyom :D
  4. 2016'ya kadar kim öle kim kala :D Keşke hemen çıkarıverseler diyecem o zaman da pek heyecanı kalmaz sanırım :) Neyse beklicez artık merakla :)
  5. DragonSoul

Bul Getir!

Ben de sevimli bir kız kardeş istiyom :)
  6. DragonSoul

Komik Mesajlaşmalar

Resmen gözlerimden yaşlar geldi, güzel tespitler var :D
  7. DragonSoul

Bul Getir!

Cool bir bayan alalım :D
  8. Ben de Code Geass'ın 3. filmini bekliyorum ama bir türlü gelemedi.
  9. Yeni bir hobi değil de izlediğim zaman eskiden bağımlısı olduğum online oyunları aklıma getiren bir anime:SAO :)
  10. Aynen ama akıllı olanlardan :D
  11. Öncelikle inşallah konuyu doğru yere açmışımdır.Çünkü çalışmam fan art sayılmaz nedeni ise kendi hayal gücümle yapmış olmam. Evet arkadaşlar ilk çalışmamla karşınızdayım.Aslında ilk ve son desek daha doğru olur :) Çünkü çizimle pek aram yok, zaten resme bakınca anlarsınız neden çizmediğimi.Normalde çizimle uğraşan biri değilimdir , bunu da garip bir olayla çizdim zaten.Anlatayım :) Dün anime müzikleri dinliyordum, bilgisayar da meşgul olduğu için canm sıkılıyordu.Masanın kenarında kalemle kağıt vardı.Nasıl olduysa hiç farkına almadan almışım elime kalemi göz çizmeye başlamışım.Dedim noluyoz :D Neyse gözü bitirdim, dedim buna bir de yüz çiziyim bari hazır başlamışken.Yüzü de iyi kötü çizdim, dedim aşağısını çizmeden olmaz :D Neyse orayı da hallettim, daha da aşağısını çizcektim kağıt yetmedi :D Anlıcanız garip bir başlangıç yaptığım çizimime iyice kaptırmışım kendimi. İnsan anime-manga ortamında uzun süre takılınca bir süre sonra yeteneği olmasa bile (benim gibi) çizime merak salıyor.Anime izlerken ya da manga okurken (hiç okumadım ama inşallah okuyacam :) ) diyosun bunları da çizenler senin benim gibi biri.Sonra gaza geliyorsun ve sonuç olarak böyle garip bişi ortaya çıkıyor :D Neyse fazla konuştum, söz sizin :) Not:Ösym kalemiyle çizilmiştir :D
  12. Sen beni gülmekten öldürcenmi ya, önce imzan şimdi de bu :D Nerden buluyon böyle şeyleri ya :D Hangi animeden bu :)
  13. DragonSoul

Grand Theft Auto V ( 5 )

GTA serisini pek sevmem, zaten büyük ihtimal de benim pc kaldırmaz bunu ve 65 gb :o benim harddiskin 5'te 1'i :D
  14. DragonSoul

'Paint' çizimlerim

Paintle bu kadar olacağını hiç tahmin etmezdim, güzel olmuş yani.Özellikle 1. çalışmanı beğendim.
  15. Listede Naruto dışında hiçbirinin adını daha önce duymadım , bu arada Naruto'yu da izlemiş değilim :) Ben olsam Touya Fujii'yi çağırırım dayak yesin diye :D (Animeyi izlerken o kadar gıcık olmuştum ki yanımda olsa tokat manyağı yapardım yani :) Merak edenler için bkz: White Album). Daha da merak edenler için :)
  16. Tebrikler arkadaşlar gerçekten güzel çalışmalar olmuş.
  17. DragonSoul

Amatör çalışmalarım

Sonlara doğru geliştirmişssin.Tokyo Ghoul'deki karakteri beğendim.
  18. DragonSoul

Web Junkie [Bir NEET Belgeseli]

İnternet bağımlılığı gerçekten çok zor ya, acıyorum bağımlı olanlara.Bu bağımlılığın çok çok küçük bir kısmını lise yıllarımda bir online oyuna bulaştığımda yaşamıştım.Neyse ki kendime fazla zarar vermeden bırakabilmiştim.Aynı zamanda bırakmamdaki bir başka etken de o dönemde izlediğim bir haberdi, artık haberin ne kadarı doğruydu bilemicem.Haberin içeriği şuydu ( nasıl hafızama kazındıysa kaç yıl oldu hala unutamadım haberi) : Online oyun oynayan biri (sanırım cs tarzında bir oyundu) 2 gün boyunca zorunlu ihtiyaçlar dışında (tuvalet vs..) hiç pc başından kalkmamış ve sonunda ölmüş. Bu haberi izleyince çok etilenmiştim , neyseki bana büyük fayda sağlamış.
  19. Yemek yapmaya ve misafir çocuklarıyla ilgilenmeye her zaman üşenmişimdir.Bunların dışında üşenmediğim bir şey yok sanırım.
  20. DragonSoul

Karakterler için Slogan uyduralım

Aklıma bir tane daha geldi, Eren "Bugün kendimi dev gibi hissediyorum " :)
  21. DragonSoul

Code Geass OVA’sı 5 Bölüme Uzatıldı

Nihayet bitti derken...Ya uzatmasınlar işte 4 bölümde yapsınlar finali, 5'e ne gerek vardı şimdi.Bunlar 5'le de yetinmez 6-7 artık ne kadar giderse uzatırlar yine kesin.
  22. DragonSoul

En sevdiğiniz anime müzikleri

Kiseijuu : Sei no Kakuritsu Op (Fear, and loathing in Las Vegas - Let Me Hear), Fairy Tail ED 11 (Glitter) , ) ve op 1 (lisa - rising hope) , SnK op 1 ve 2 , Naruto op15 (Does-Guren) , Shingeki no Bahamut op 1 (Existence by Sim) şu an aklıma gelenler bunlar, daha var da var saymakla bitmez :)
  23. DragonSoul

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

-Güzel biten bir animenin gereksiz sezonlarla uzatılmaması, -Anime izlerken zamanlama hatası ve bozuk çeviri olmadan ve görüntü kalitesi iyi olarak izlemek, -Son olarak da anime eşyaları (aynı zamanda oyun,dizi eşyaları da olabilir ama özellikle anime eşyaları) satan yerlerin ülkemizde yaygın olması ve bir gün Türkanimeci bir forum üyesiyle karşılaşmak :)
  24. DragonSoul

Karakterler için Slogan uyduralım

"Levi" O dev benim :)
  25. Bütün listede beklediğim sadece iki anime var: Snk ve Code Geass
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.