Jump to content

DragonSoul

Üyeler
  • İçerik sayısı

214
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

DragonSoul kullanıcısının paylaşımları

1. DragonSoul

Dynasty Warriors

Oyun tanıtımı için sağolasın , bu sıralar single player oyunlara takıldım :D Bu seriyi hiç oynamadım direk 8'i mi oynayayım yoksa senin önerdiğin var mı? Bir de single player olarak oynayabiliyoruz demi , indiririm şimdi bir de internet bağlantısı isterse kötü olur :) Bunun gibi başka oyunlar da varsa onları da tanıt , bizim de haberimiz olsun :D
  2. Mewto'yu aynı çizmişsin :) Bu da çok şeker olmuş , devam et bekliyoruz :)
  3. İyi tespit :D Bu arada forumdan bu yarışmaya yetenekli çizimci ve senarist arkadaşların katılmalarını bekliyorum şahsen. .:asci:., 02 May 2015 - 12:27 AM tarihinde, yazdı: Bi dakika ödül kısmı ben yazdıktan sonra eklendi değil mi? Kendimi şizofren gibi hissetmek istemiyorum :D edit: Ben de tam okumamışım :P
  4. DragonSoul

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Her animenin Kendine has En güçlü karakteri vardır bu konu biraz tuhaf olmuş ._. Aynen ben diyecektim şimdi sen benden önce yazmışssın :) Neyse konuya cevap vermeden olmaz , ben de Pikachu diyom :D Pikachu'mun elektrik saldırıları karşısında kim durabilir , hehe :D
  5. DragonSoul

Herkese Merhaba

Hoş geldin iyi foumlar.
  6. Hakkaten sen söyleyince farkettim, hepsinin de kahkülü var ya la :D
  7. İyiymiş, güle güle kullan.Ben de işte geçenlerde Ankara'ya gittiğimde bunu almıştım :) http://i.hizliresim.com/ZDNg3V.jpg
  8. Cep saatini beğendim, hepsi ne kadara geldi ? Meraktan sordum :)
  9. DragonSoul

Shiina Plan C (Türkçe Dublaj)

Shingeki no Kyojin,Death Note gibi animeleri çevirebilirsiniz.İnşallah çalışmalarınızda başarılı olur ve devamlarını getirirsiniz. Evet ben de öyle bir grup hatırladım şimdi,Sankarea'yı mı ne çeviriyorlardı, güzel de olmuştu dediğin gibi ama devamı gelmedi sanırım.
  10. DragonSoul

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Dizi izlemeyeli uzun zaman oldu, en son izlediğim revolution diye bir dizi vardı ismini yanlış hatırlamadıysam. Bu arada Lynx o imzayı nerden buldun ya gülmekten yarıldım ilk görünce :D 2015'in en iyi imzalı üyesi seçilcen benden söylemesi değiştirme imzanı :P
  11. DragonSoul

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Az önce Trigun'u bitirdim, ilk başlarda komikti sonlara doğru drama bağladı neyse fena değildi ama. P.s. gerçi türünde dram da varmış şimdi farkettim.
  12. DragonSoul

Merhabalar

Hoş geldin, iyi forumlar ve iyi çalışmalar
  13. DragonSoul

Aranan Kan Geldi

Hoşgeldin aranan Yağmur ;) İyi forumlar :)
  14. DragonSoul

Anime Facebook Toplulukları

Ecchi detected :D
  15. DragonSoul

Merhabalarrr

Sana da merhaba.Biraz kendinden bahsetseydin iyiydi :)
  16. DragonSoul

En Sevdiğiniz "Final Yapmamış" Animeler

Shingeki no Kyojin kesinlikle. Bu arada Tensai-san imzan çok şeker ya :D
  17. Oldukça ilginç bilgiler var.Mesela Cs'deki dust2'nin gerçek olduğunu bilmiyordum.Bir de; bunda gülmekten yarıldım :D Çok iyi ya :hell-yes-onion-head-emoticon:
  18. DragonSoul

Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)

Ya süper gerçekten , yeteneğin olduğu gün gibi ortada.Devianart'ına baktım Katy Perry'i falan muhteşem çizmişsin.Hani ülkemizde bir yerlerde manga çalışması falan olsa (takip etmediğim için bilmiyorum,belki de vardır) çizim konusunda tavsiye edeceklerimin başında sen varsın.
  19. ya 1000000001 zombi varsa :D eğer eşya olarak sayılırsa lelouch'un gözünü isterim (gerçi code geass'ı daha izlemedim ama sanırım kontrol yeteneği vardı), 2. olarak SAO'daki GM'nin (adını unuttum şimdi :D) kalkan ve kılıcını, 3.olarak da YAgami Light'in Death Note'sini isterdim :D
  20. DragonSoul

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

Steins Gate 1.sezon (zaten bir sezon var ama moviesiyle karışmasın diye dedim,gerçi movienin sonu da fena değildi ama ana serinin finali daha güzeldi bence).
  21. Patriotları hazırlayın :D
  22. Aynen, keşke bizim buraları da tasvir etseler.Hep istemişimdir güzel ülkemin yerlerini bir oyunun içinde ya da animede görmek (gerçekçi olarak tabiki).
  23. Aynen benim de bir aralar beybladem olmustu aynı ben de 4 TL'ye almıştım iyi hatırlıyom, arkadaşınki de 1.5 TL'lik miydi neydi.İlk vs atışımızda onunkinin bir kanadını kırmıştım ve o maçtan sonra sevincimden havalara uçmuştum (çocukluk işte :D), sonraları kaybettim sanırım oyuncağımı, hey gidi günler hey :) Beyblade sahasını da kuponla biriktirip aldıydım :)
  24. Arabalar :) (Hala seviyorum çaktırmayın :P )
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.