Jump to content

DragonSoul

Üyeler
  • İçerik sayısı

214
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

DragonSoul kullanıcısının paylaşımları

1. DragonSoul

Yeni Steins;Gate Animesine Yeşıl Işık

Bence anime güzel yerinde bitmişti,filmi de son noktayı koymuştu.Bazen animelerin uzatılması hiç iyi olmuyor ve animeyi tamamen bozuyor.İnşallah bu da öyle olmaz ve gelecek olan serinin devamını daha güzel yaparlar (ve ondan daha da fazla yapmazlar inşallah nedenini az önce yazdım çünkü).
  2. Arkadaşlar FT'nin mangasının esksiksiz bütün bölümlerinin olduğu bir yer var mı? Manga okumaya heveslendim.Normalde manga okumam ama FT'den başlarsam belki hoşuma gider diye düşünüyorum.Ama baktım hiç bir yerde bütün bölümleri bulamadım, bilenler ya da elinde olanlar varsa paylaşırsa sevinirim.
  3. Kardeşim senin dediğine çok benzer bir çizgifilm biliyorum. Adı Jackıe Chan Adventures. Amerikan yapımı ve onda da şişman bir adam var ama başroldeki Jackıe Chan.Anlattıklarını okuyunca aklıma ilk bu çizgifilm geldi :)
  4. DragonSoul

Herkeze Merhaba Millet!

Hoş geldin kardeşim.Sao'yu bir günde bitirdiysen yazık etmişsin gözlerine, yavaş yavaş izlemeni tavsiye ederim, öyle daha heyecanlı olur bence :D
  5. DragonSoul

çalışmalarım (fan art, sketch, character design)

Herkes genellikle birinciyi beğenmiş ben de birinciyi beğendim ama bence ikinci çalışman da harika olmuş.Işığı çok iyi belirtmişsin bu da yüz hatlarını mükemmel bir şekilde ortaya çıkarmış.Forumda yetenekli arkadaşların sayısı her geçen gün artıyor bu da iyi bir şey :) Çalışmalarının devamını bekliyorum, özellikle karakalem çaışması yapsan harika şeyler ortaya çıkacak gibi :)
  6. DragonSoul

Selam Beyler Bayanlar

Hoşgeldin kardeşim, nedendir bilmiyorum ama ben de sonradan üye olmuştum :)
  7. DragonSoul

selam

Hoş geldin iyi forumlar kardeşim, bu arada isim neydi?
  8. DragonSoul

Anime'ye Nasıl Başladınız?

Arkadaş tavsiyesiyle başlamıştım animeye.Ve animeye ilk başladığım sıralarda çoğu yerde (imzalarda falan) Death Note defteri karşıma çıkınca ben de DN'den başlamıştım. Aynen bu arkadaşın da dediği gibi başladıktan sonra arkası geldi.Neden izlediğime gelecek olursak bunu profilime de yazmıştım ama tek neden o değil.Sanırım anime izlemeyi seviyorum :) (Neden seviyorsun diye de sormayın artık çünkü onun nedeni olmaz :D Seviyorum işte o kadar :D )
  9. DragonSoul

Komik Japon Haberleri

Kimisi açlıktan ölür kimisi tokluktan...
  10. Aynen ben de Dragon Ball'ı pek seyretmem (küçükken tv'de izlemişliğim var biraz :D ) ama bence en bitirici teknik o gibi göründü bana :D (kamehameha=aduket :D küçükken aduket denemelerim vardı şimdi hatırladım :D )
  11. DragonSoul

Bir Günlüğüne Görünmez Olmak

Banka falan soymazdım ama otobüse,taksiye,uçağa vs.. kısaca boş bulduğum yere binip bedava seyahat ederdim heralde :)
  12. DragonSoul

Merhabalar

Hoş geldin kardeşim, Death Note izlemediysen ondan başlayabilirsin zaten onu izledikten sonra gerisi gelir :D
  13. Tebrikler arkadaşlar (bu arada vidyoları izlemedim kota sınırlı olduğundan dolayı ama en kısa sürede izlicem inşallah :P )
  14. DragonSoul

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler

Aynen katılıyorum.Ben de Stein's Gate'nin olmasını beklerdim doğrusu, hala ara sıra aklıma geldikçe düşünür dururum :D
  15. DragonSoul

Yeni Korku Animesi Shishou Series

Konusu güzele benziyo ama işin içinde korku varsa ben yokum :D
  16. DragonSoul

Ankaralı Animeseverler Buraya!

Bence genel bir etkinlik fikri daha iyi olurdu çünkü tek bir yerde olunca çoğu forum üyesi gelemiyor.Gerçi öyle olursa da baya masraflı olur <_< Neyse bir gün o taraflara taşınırsam belki o zaman bende katılırım :D
  17. DragonSoul

Selam Millet !!!

Hoş geldin , iyi forumlar kardeşim. Aynen son zamanlarda baya gelen oldu.Diğer anime sitelerini bilmem ama buranın tv ve forum bölümü çok güzel, belki o yüzden bu kadar fazla gelen oluyodur :) Özellikle tv bölümü çok hoşuma gidiyor benim.Gerek güncel animelerin takip edilmesi olsun gerekse kategorileme sistemi olsun istediğin animeyi rahatlıkla bulabiliyorsun (sitede varsa tabi :) )
  18. DragonSoul

Selam :)

Hoşgeldin iyi forumlar kardeşim.Aynen ben de senin gibi arkadaş tavsiyesiyle animeye başlamıştım ve ilk izlediğim anime Death Note'ydi :)
  19. DragonSoul

Merhaba Gençlik

Hoş geldin Mücahit, iyi forumlar. Lütfen iyi geçinelim :P
  20. DragonSoul

Merhabalar

Hoş geldin, iyi forumlar.Umarım iyi geçiniriz (anime klişelerinden :D )
  21. DragonSoul

Amatör çalışmalarım UPDATE 2(+2 resim)

Narutocusun galiba :) Naruto çizimlerin diğerlerine göre daha iyi ;) Ve "L" de çok şirin olmuş, sen DN'nin chibilerini yapsan hiç fena olmaz :)
  22. DragonSoul

FLMN Çizimlerim (27.06.2015 Güncellendi)

Zoro sanki bir deri bir kemik kalmış gibi göründü gözüme ama genel olarak hoş olmuş.Devamını bekleriz ;)
  23. DragonSoul

Amatör çalışmalarım UPDATE 2(+2 resim)

Ben de en sondakini beğendim, devam et kardeşim inşallah daha iyilerini yapacaksın.
  24. Gençliğin kıymetini bilmek lazım, malum zaman su gibi akıp geçiyor.Anlamsız şeylere kafa takmamak,hayatı dolu dolu yaşamak gerek.

1. DragonSoul

DragonSoul

Evet dediğin doğru, anlamlı ya da anlamsız olması göreceli bir kavram.Benim demek istediğim seni gereksiz yere sıkan olayları fazla kafana takmayacaksın,gençlik bir kere yaşanır bu zamanların tadına varmak en güzeli.

25. Düşündüğüm bütün karakterler burda , Mikasa iyi seçim olmus :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.