Jump to content

DragonSoul

Üyeler
  • İçerik sayısı

214
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

DragonSoul kullanıcısının paylaşımları

1. DragonSoul

İtiraf Köşesi

Yıl 2020... Napıyonuz millet hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyo desem de benim de pek ortalarda göründüğüm söylenemez :D
  2. DragonSoul

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyom.Burayı çok özlemişim :) Napıyonuz,nasılsınız görüşmeyeli uzun zaman oldu :D
  3. DragonSoul

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Selamlar Türkanime'nin değerli üyeleri..İznimin son günlerinde eğlenceli şeyler yapmaya çalışıyorum.Spoiler'da paylaştığım vidyo da dünden güzel bir anı olarak kalacak :) Sağlıcakla kalın (720p yüklemeye çalıştım ama kalite gene bozuk sanki anlamadım)
  4. Derken ecchileri kastediyosun sanırım.Onlar da izlemeyiversin ecchi mesela benim gibi :D
  5. Çok güzel bir konu olmus, Alucard'ın dracula olduğunu nasıl farkedememişim :D Bu arada shinsengumi yazısının altındaki 2. ve 3. resimler hangi animeden bilen var mı?Ben de birşey ekleyeyeyim ama doğru mu hatırlıyorum bilmiyorum.Yanlış hatırlamıyosam tv'de yayınlandığı dönemde digimonun, çocukların psikolojisini olumsuz yönde etkilediği gibi bir duyum almıştım.Bir de sayılı rmı bilmem ama beybladeden çok çok önce onun atası olan topaç denen oyun varmıs. (Ben görmedim ama büyüklerimiz oynarmıs).
  6. DragonSoul

Bul Getir!

bende uyuz olduğun bi bayan karakter alıyım Uyuz olduğum kız :D Silahları seven kız getirin.
  7. DragonSoul

Bul Getir!

Senin mesajı görmemişim özür :) Eğer samuray sayılırsa isteğine uygun bir karakter biliyorum. gerçi karakterin kendi şeytan değil ama içinde yaratık var sonuçta :D Ben de anime izleyen bir anime karakteri istiyorum :D
  8. DragonSoul

Bul Getir!

Bulabildiğin en yaşlı görünen anime karakterini getir al sana yaşlılıktan ölmek üzere gibi görünen biri :D En yakını ya da yakınlarından ihanete uğrayan bir karakter getirebilirsiniz.
  9. DragonSoul

Japonlardan İlginç İcatlar

Adamlar kendini aşmış yahu :D O değilde 2. icat benim de aklıma gelmişti hani :D
  10. Bazen çekilmez oluyorsa hayat,bırak herşeyi akışına bırak.

11. Arkadaşlar şu doldurma bölüm dediğiniz , hani Fairy Tail'de bazen büyük aksiyon dolu güzel savaşlar olup ,savaş bittikten sonra ara sıra çıkan, izlerken sıkıldığınız bölümler mi oluyor :D (Yanlış hatırlamıyorsam 1.sezonda popo takımı gibi bir bölüm vardı, izlerken ilk defa ne zaman bitcek diye bakıp durmustum :) ) Öyle bölümleri ben de sevmiyorum ama nedense bu zamana kadar hiçbirini atlamadım :D Ve 2.sezon çoğu kişi tarafından beğenilmemişti,sanırım bu doldurma bölümler yüzünden olsa gerek.2.sezona başlamak nasip olmadı henüz ama eğer buna benzer bölümler çoksa bu sefer atlayabilirim :) Sonuç olarak yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi animeyi zevk aldığın için izlersin, eğer izlediğin bölümlerden zevk almıyorsan o zaman izlemenin ne anlamı kalır ki! O zaman sadece kendine eziyet etmiş olursun. Yani animeyi severek izleyen biri izlediği bölümlerin tadını alır,eğer alamazsa o zaman zaten severek izlemiş sayılmaz değil mi?
  12. DragonSoul

Anime Ürünleri

T-shirt,takı,telefon kılıfı ve köstekli saat (animelerdeki karakterlerin eşyalarından mesela) :) bunların çok gideceğini umuyorum.Bunun yanısıra t-shirti tamamlayan parçalar da (şapka gibi) olsa fena olmaz.Ash'in şapkasından isterdim mesela :D
  13. DragonSoul

Anime İstek ve Önerileri

Eğer nobunaga tarzı birşeyler izliceksen ve eğer izlemediysen Oda Nobuna no Yaobu'yu tavsiye ederim.
  14. DragonSoul

Anime İstek ve Önerileri

Arkadaşlar izleyenlerden bir öneri isteğim olacaktı.Fate serisine başlamayı düşünüyorum da çok var, hangisinden başlasam acaba.Fate/stay night (2006) ve Fate/Stay night (2014) birbirine benziyor, eğer aynısıysa 2014'ten başlayacağım.Bir de Fate/zero var..
  15. Bu da benimki , bu sıralar Sinon takılıyom :) (Bayadır girmedim foruma özlemişim ya, iyi akşamalr herkese :) )
  16. DragonSoul

Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?

Ben Sinon'la Cs oynarken , Kirito ve Asuna da silkroad oynuyor :P
  17. DragonSoul

Bul Getir!

Bu arada Çok Enerjik bir karakter istiyorum Al sana enerjik bir karakter :) Ben ne istesem acaba , o kadar çok şey istedim ki şu an aklıma birşey gelmedi :) Pis pis gülen bir karakter istiyim o zaman :)
  18. Ağlamasına dayanamadığım değil de ağlayacağını hiç düşünmediğim bir karakter edit:Bu sahnede ben de duygulanmıştım :)
  19. Fullmetal Alchemist'e başlamayı düşünüyorum, güzel bir animeye benziyor :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. orewakimida

orewakimida

ilk sezon mangadan saptigindan çok güzel değil. sen direk brotherhood dan basla . sonra istersen 1ini ve movie sini izlersin.

3. sage

sage

ilk sezonu izlememelisin 2. sezondan başla ilk sezon hem mangadan sapıyo hemde 2.sezonda hikaye en baştan başlıyo zaten çok güzel bir animedir

4. HolySpirit

HolySpirit

çoookkk güzelbir anime :D

20. DragonSoul

Counter Strike : Global Offensive

Konusu değil ama biraz cs ile ilgili, ya aranızda cs 1.5 oynayan kaldı mı :D
  21. DragonSoul

Herkese Merhaba

Hoş geldiniz keyifli forumlar.
  22. DragonSoul

Bul Getir!

----> Aşkını komik şeilde itiraf eden biri :) Erkek kız farketmez :)
  23. DragonSoul

Bul Getir!

samuray bulamadım ama bunu buldum :) Ben bir küçük kız ninja alam :)
  24. DragonSoul

Herkese Selam

Hoşgeldin iyi forumlar, ismini de belirtseydin daha iyi olurdu tanışma babında :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.