Jump to content
  • Create New...

Reihanime

Kayıtlı Üye
  • Content Count

31
  • Last visited

7 Followers

About Reihanime

• Rank
    Forum Ablası
  • Birthday 03/03/1985

İletişim Yöntemi

• Website URL
    http://www.reihanime.com

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

486 profile views
  1. Teşekkür ederim ^^ Önceden de admindim ama pek bi aktif olamıyordum :) Bu sefer olucam inşallah..
  2. :) Ben yakın zamanda burda adam toplarım RP ödülü olacağı ve duyuru çıkacağım için gelen olur :)
  3. Jinchuriki soong :D (yanlış yazmış olabilirim ^^ )
  4. Uzun zamandır yoktum tekrar foruma akmaya karar verdim :) Yeniden hortladığım için yeni bi konu açmak yerine buraya yeniden yazzayım dedim :) (Böylece konumun popülaritesi de artar belkim :D) Şaka bi yana Foruma vakit buldukça bakacağım :) Birazcık forumun LoL ile ilgili bölümlerinde fazla takılabilirim. (Ritoyum evet. XD) Onun dışında öperim yanacıklarınızı. :wub:
  5. Bu konuyu uplayalım arkadaşlar :) Ben bir Riot çalışanı olarak sizlerle oyun atmak isterim ^^ Yıllardır sizlerle beraber anime izledim, 3-5 upload ve çeviiri yaptım artık zaman buldukça buraya gelebiliyorum ama sizlerden kopmamak için günün belirli saatlerinde özel oyunlar açmayı planlıyorum. Beni yanlız bırakmazsınız değil mi?
  6. uhh birinciyi beğendim ve aldım teşekkür ederim ^^
  7. Ben de imza istiyorum. İmzamda da yazdığı üzere çekici bir samuray hanımefendisinin kılıç salladığı bir imza pek kawai olabilir ^^
  8. Hahah :) Teşekkür ederim.. En zeki anime karakterime gelince shneizeL ;)
  9. Ben geldim chat buraya kaydi :) saka saka hos geldin..
  10. :)) valla benim ruhum yasli zaten ;) benim ruhuma iyi gelirsiniz insallah da bende kendime gelirim ;)
  11. Yok canim laf yok :) ama gerekirse temizlerim bilirsin ;)

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.