Jump to content

OodamaFuutonRasenShurıken

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

OodamaFuutonRasenShurıken üyemizin başarıları

1. en sevdiğim animelerden olan shıngekinin ovasının cıkması ne kadaar guzel bir sey
  2. bence shingeki no kyojinin 1. sırada olması cok dogru.benım en sevdıgım anımedir.:D ve devamınıda beklıyoz bakalım manga ilerlesinde.:dDDDD
  3. hep sao nun yenı sezonunun çıkmasını istiyordum .gercek anlamda yenı yıla mutlu bır sekılde gırdım :ddd
  4. Açıkçası naruto benım için ..... anlatılamaz bir şey benim için en değerli anime ve benım yaşam tarzım . Ben bırkac anımeden cok etkılenmıs bırıyım ve narutoda bunların arasında net bir şekilde 1. dir. naruto animesının bitmesini istemiyorum .Naruto animesındeki baş karakter olan "NARUTO" benım karakter özelliklerimi değiştirdi.Bunun için cok mutluyum.onu kendım olarak gorunce animenin bitişi aklıma gelınce karnıma bir boşluk hissi yayılıyor.Gercek anlamda "NARUTO" seni çok özleyecegım.Senı cocuklugumun bir anısı olarak deılde hep yanımda olan bir arkadas olarak gorecegm.. İnsanlar cok sevdıklerınden ayrılamaz ya ben de oyle ayrılmak istemiyorum işte.Gidişin Beni çok duygularındarıcak olsada sen benim "Dattebayyo"msun ....... :desperate2-onion-head-emoticon:
  5. Şu ana kadar en sevdiğim anime,NARUTO,bitmemeli.....
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.