Jump to content

Zentan

Üyeler
  • İçerik sayısı

79
  • Son ziyareti

6 Takipçi

Zentan hakkında

• Doğum günü 05/16/1998

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Bağlama Çalmak
    Anime İzlemek
    Gitar Çalmak
    Spor Yapmak
    Çevirmenlik
    Resim Çizmek
    Şiir/Düzyazı Yazmak
    Fantastik Roman Okumak
    Hayatı Ne Kadar Boş Olduğunu Düşünmek ^^

Son profil ziyaretçileri

2501 profil görütülenme

Zentan üyemizin başarıları

1. uzun süredir bağlama çalan biri olarak artık anime cover'ı yapmanın zamanı geldi *_* önerilerinizi yazar mısınız lütfen ^^

2. Zentan

Anime - Japonlar&Genel / Ya Biz? (SONUÇ!)

Böyle listeleri daha makul şekilde yapsasanız daha güzel olur aslında. Mesela oraya FMA vb. şeyler koymak otomatik olarak diğerlerini elemiş oluyor. Alt başlıklara bölebiliriz. En iyiler, drama, eğlence, eskiler vb. hem böylece daha kapsamlı ve anlamlı bir anket yapmış oluruz :)
  3. Zentan

Bul Getir!

teşekkürler :D o zaman hazır gelmişken biri bana tsundere bir kız bulabilir mi :D
  4. Zentan

Bul Getir!

Ağırbaşlı bir kadın karakter alayım(Tsundere olmasın harbi olsun :D ) bu kız hangi animeden dostum baya bir gördüm ama
  5. Zentan

Tersine Anime,

akame ga kill'de esdeath'le tatsumilerin liderinin yerini değiştirmek isterdim. Sanki öyle esdeath'in içinde çok tatlı bir kız varda diğeri pislik gibi geldi bana hep.
  6. A:7 İ: 10 onu diğer feministlerede anlatsan iyi olur :P S:10 JWWW :D
  7. jitsu wa'nın son bölümü ingilizce veya türkçe ne zaman gelecek bilen var mı bayadır ilk defa bir animenin son bölümünü iple çekiyorum.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Niye agliyon aglama. *q*

Eveeeeeet.

Puzzle sali gunu veriyor, AniSekai*** de persembe. :d Ingilizce bilmiyorum haftasonu herhal o.o

3. Zentan

Zentan

süpersin ^^ okul açılmadan bitirmem lazım ingilizcesini araştırcam artık

4. Witch

Witch

Ya bitmesin niye oyle diyon aa :(( Bitmesin ayooool izlerim 10 yil da 100 yil da

Kissanime galiba cortlamisti ama bilemiyorum bi site su kadar saat dakika kaldi diye yaziyodu :D

8. 9/10 one piece hariç :D Ama rica ediyorum şu guily crown'u çıkartın yahu izlediğim en berbat anime olabilir kendisi. O başroldeki mızmız hanımevladını hala dövmek istiyorum :D
  9. teşekkürler :) animenin adı Clannad :D ve her ne kadar kendisine aşık olsamda animenin ana kızı değil :( yinede kesin izle ama tavsiye ederim iki sezonu var after story'de ağlamadan bitiren yok ben uyardım :D avatar :10 İmza + Spoilerler:10 Neli çok severim
  10. avatar 10 :D cihibi madara çok tatlıymış imza 8 / bu kızı çok sevmiyorumda o da tatlı çıkmış :D
  11. Zentan

Kendimden Serbest Çizimler :D

bak şöyle müthiş bir site var http://www.picresize.com/ %100 bile küçültüyolar :D bundan sonra yaparsan forumdakiler içinde iyi olur :)
  12. Zentan

Kendimden Serbest Çizimler :D

keşke resimleri biraz küçültüp öyle atsaydın :D hepsinin yüklenmesini beklersem ölürüm u.u
  13. artık windows 10 da mayın tarlası bile yok vay be ne çabuk unuttuk o günleri ^^

1. houston

houston

vardır bence ama daha erişebilen yok

2. Strix.

Strix.

var technopat :D

3. Strix.

Strix.

hatta kanıtı :D

https://www.technopat.net/2015/09/01/asus-zenfone-2-windows-10-kurulum-rehberi/

adamlar Telefonda bile Win10 çalıştırdılar.

14. Zentan

Alttaki Üyenin Favori Karakterini Tahmin Etmece

kesinlikle doğru tahmin witch :D alttaki trinity sevendan arata ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.