Jump to content

Rubbes10

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Rubbes10 üyemizin başarıları

1. Arkadaşlar Anime Evi diye bir sayfa açtım içinde animelerle ilgili bir çok şey var Admin alımları olacaktır mesaj atın. sayfayı beğenip büyütelim arkadaşlar https://www.facebook.com/pages/Anime-Evi/284001345102206
  2. One Piece için güzel bir video çok beğendim umarım sizde beğenirsiniz bazıları için spoiler!! http://www.youtube.com/watch?v=wBIMpxwk4j8
  3. Arkadaşlar one piecede çok duygusal ve derin anlamlar taşıyan cümleler vardı ve bende bunların hepsini olmasada bi kaçını paylaşmak istiyorum. One pice <3 ''Bu bayrağın kime ait olduğunu bilmiyorum,ama bir korsan bayrağı öylece yere atılıp üstüne basılıp ardından gülünecek birşey değildir ! O inancın sembolüdür''----Monkey D Luffy ''Bir adamın denize açılmaktan alıkoymak için nasıl bir sebep olabilir''---- Monkey D Dragon ''Bir erkeğin savaştan kaçamıyacağı anlar vardır o anlar ise arkadaşlarının hayallerine gülündüğü anlardır''---- Usopp ''İnsanlar ne zaman ölürler sanıyorsunuz ? kalplerini delip geçen bir mermi tarafından vurularak mı ? Hayır Tedavisi olmayan bir hastalığın pençesine düştüklerinde mi ? Hayır Zehirli mantarla yapılmış çorbayı içtiklerinde mi ? Elbette Hayır İnsanlar... Unutulduklarında ölürler. Ben artık göçüp gidiyor olsam bile,hayalini kurduğum şey gerçek olacak.İnsanların hastalıklı gönülleri elbet bir gün iyleşecek''----Dr.Hiriluk (en sevdiğim sözlerden biridir çok anlamlı) ''Siz denizciler bir korsan yakalarsanız infaz etmeniz gerekir ama bir korsan için öldürmemek onun keyfine bağlıdır''----Yasopp ''Yüzlerce silahla donanmış olsan bile,bazen bir adamın yüreğindeki inanç mızrağına karşı koyamazsın''---- Kızıl Bacak Zeff ''Benimle dalga geçebilirsin bana gülebilirsin hatta üstüme tükürebilirsin buna hiçbirşey demem sadece güler geçerim ama arkadaşımı incitirsen işte o zaman seni asla affetmem---- Shanks ''Ben kılıç kullanamam,yemekte pişiremem,rotacılıkta yapamam,ama yasamak için arkadaşlarıma ihtiyacım olduğunu bilirim!----Luffy ''Şu anda başımın pek bir değeri olmayabilir ama bu,er geç dünyanın bir numaralı kılıç ustası olacak kişinin kafası!----Zoro ''Kaptanını bile koruyamıyorsan,amacının bir değeri yoktur!! Luffy,korsanlar kralı olacak kişi ! ---- Zoro ''Gerçek bir erkek,bayanların yalanlarını affeder---- Sanji ''Dünya sana karşı iyi davranmadığında bununla başa çıkabilmelisin----Zoro ''Yaralarını yalamak için kaçan köpeklerin adaletten bahsetmeye hakkı yoktur----Crocodile ''Hata yapmaktan korkarsan hiçbir şey yapamazsın''----Sanji ''Güçsüzlük günahtır---- Crocodile ''Bu savaşın sonunda ne olursa olsun adalet kazanacak,çünkü kazanan adalet getirdiğini ilan edecek.----Doflamingo Arkadaşlar yazım yanlışı yada hata olduysa özür dilerim burada yazmayan ve aklınızda olan replikler varsa aşağıya yazın.
  4. One Piece bittiğinde hayatımda büyük bir eksiklik olacak . üzülürüm , moviedir , ova dır onlarda bitince gidip fsm köprüsünden kendimi atarım. siz ne hissedersiniz
  5. Rubbes10

hasır şapka tayfasından biri ölecekmi

kim katılacak ve gemide ne işlevi olacak mesela brook müzisyen , sanji aşçı filan yeni gelen ne yapacak ki ?
  6. Rubbes10

hasır şapka tayfasından biri ölecekmi

o ikiside op de ki önemli kişilerdendi ve ikisininde ölümüm herkezi üzdü . ama bilmiyom belki Oda bizi şaşırta bilir
  7. Beyler ileride tayfadan biri ölecekmi yada çıkacak mı bilginiz varmı ?
  8. bence gear 2 ve gear 3 ü aynı anda kullana bilmesi çok güzel olurdu ama bayağı güçlü olurdu öylede. düşünsenize gomu-gomu no jet gigant gatling :D
  9. bence luffy kaidou'yla yaptığı savaşta gear 4 yada başka bi güç kazanacak ...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.