Jump to content

KomşununOğlu

Üyeler
  • İçerik sayısı

1436
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

KomşununOğlu kullanıcısının paylaşımları

1. Ben yıllarca Tatyos Efendinin "Gam-zedeyim deva bulmam" şarkısını -biraz da üzerime alınarak- dolaylı tümleç sanıp gamzelinin gamzesindeyim gibi anladım ya .. :D

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Aa ben de öyle anlamıştım. :O

2. http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=105516510 gnostikgali nin yorumuna öldüm bittim :D
    1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İyi demiş aslında, bana yalan geliyor konu ama yalan değilsede böyle ikoncan ve apaçi tiplere müstehak bir cevap yazmış. Adamın derdi araba ve kız olmuş, git vıcık vıcık aşkını ve araba matemini başka yerde yaşa. Forumlarda böyle şeyler yapılır mı yeee

2. DHspark

DHspark

üşenmedim okudum sonra geldim buraya ıceman in yorumunu okudum. hem kaza yapan adama acıdım hem ıceman e hak verdim -_- öyle işte milletin sevgilisi dansa, yemek yapmaya ne bileyim modaya falan merak sarar elemanın ki araba süremeye merak sarmış :D araba süremeye merak saramaz demiyorum ama garip işte yurdum insanı :D

3. ilk röportajda kendimi gördüm resmen :D
    1. mustafalrsm

mustafalrsm

Aaahhahhaha ya, ayrıca güzel video olmuş :D

4. Hayatınızda izlediğiniz en güzel animeyi aşağıya yazın bu gece bitireyim. Tek hakkınız var.

5. Parkeci olur, marangoz olur, demirci olur, çelik veya orman ürünleriyle ugrasan tanıdığı eşi dostu olan yok mu..?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Ben cok yanlis anlamisim sanirim (._.) *facepalm* '-' yardimci olamayacagim :'(

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Beni yalniz birak :(

4. Witch

Witch

Olmem icin yalniz birak :(

*Ingilisce yasak :(*

6. Rüyamda uyuz bir sokak köpeğinin bana boş gözlerle bakan bir baykuşu kapıp cılız bir ağacın tepesinde yemeye calıştığını gördüm. Var mı yorumlayacak? - hayır bi tarafım açıkta kalmadı -_-

7. KomşununOğlu

Duyunca Güldüğünüz İsimler

Fragmanın sonunda Sakip var :D
  8. https://it.pinterest.com/KomsununOglu/ Kesici seylere karsı inanılmaz ilgim var :3 pinterest kullanan var mı?
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Yea bu aynı pinleri nasıl kaldırıyoruz? Bi de ne arasam pano bulunamadı diyo :(

3. kata silvia

kata silvia

Panodan aramayacan pinnerlerden

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Seni değil panoları diyorum.. :D

9. Hiç düşündünüz mü tuvalet kağıdının sonu niye yamuk yumruk? -istemeseniz de- ben geldim :D

10. Forumu bırakmış bulunmaktayım. Sizler de hayırsız işlerle meşgul olmayın. Selametle.

11. Durduramıyorum kendimi hala gülüyorum :D http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=101939643

1. Witch

Witch

Gülmemek için tutuyorum kendimi 1 saniye gdsfgdsf Annem karşımda tuhaf bakışlar atıyor :D

2. Witch
  12. Şu forumdaki ergenleri silip atsanız? Valla bak kimse dönüp de niye banladınız demeyecek.

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Tekrar gelecekler. IP ban esas uyeleri banliyor baska bir ise yaradigi yok. Cidden bu kadar istenmiyorlarsa toplumsal baski belki ise yarar.

13. Allah'ım!!! :crying2-onion-head-emoticon: Orucumu bozmuş gibi ladesi kaybetmiş gibi hissediyorum .. :desperate1-onion-head-emoticon:
  14. Foruma çok fayda sağlayacak bir konu olduğunu düşünüyorum. Bu vakte kadar açmamakla hata ettiğimizi anladım. İnanıyorum ki üye sayısında da bir artış olacak.
  15. Şuan 555. iletimdeyim. Bir daha mesaj atmicam ..

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Amacim ileti sayisindan telefon numarami yazmakti ama olmadi ..

3. quincy

quincy

666 şeytanın rakamı (nihahahahaha)

4. KomşununOğlu
    1. jans09

jans09

Günaydın Not: Ben de uyuşanlardanım O.ö

2. Spratiox

Spratiox

bu ne lan :(

16. Gerçek hayat ekranda değil, konusmaya tenezzül etmediğiniz ailenizle içilen bir bardak çayda , yolda giderken gördüğünüz tanıdığın selamında. Ne demek anime izliyorum öyleyse varım(!) Kırdırmayın bana bilgisayarınızı. Gidin bir selam verin ailenize yaşadığınızı farketsinler.

17. http://hizliresim.com/Vgrv0B Türkce denemesi cozmenin tek cekilir yani bunlar :)
  18. Çok değiştim çok, darwin görse tevbe edip müslüman olur.

19. Ya hukuk beni alır ya ben pdryi.

1. misas

misas

Ya psikoloji beni alır ya ben uluslararası ilişkileri...

2. historianWeeb

historianWeeb

Ya muhasebe beni alacak ya ben onulacam

3. noirwinglessova

noirwinglessova

ya ekonomi beni alacak ya da ben mastrı

20. Biliyorum herkes bundan istiyo .. :3
    1. ohmy34

ohmy34

derste alıp hocanın neyse daha fazla konuşmayacağım

21. Seneler önce burnumu sildiğim peçeteyi buldum. Gözlerim doldu lan.. Dur peçeteme sileyim :3

1. historianWeeb

historianWeeb

ehehehühühhü özlemişmisin peki keratayı

2. ohmy34

ohmy34

yanlız değilmişim ;)

22. KomşununOğlu

Herkese Selam

Hoşgeldin din kardeşim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.