Jump to content

KomşununOğlu

Üyeler
  • İçerik sayısı

1436
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

KomşununOğlu kullanıcısının paylaşımları

1. Gencler en son forumun whatsapp grubu vardı hala duruyor mu? Varsa beni de alın fazla aktif olamam ama en azından yorumları okuyup kendime anime bulurum :3

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Biraz öyle oldu :D

2. Geri geldim gencler :3 butlerden sonra 2 senenin acisini cikaricam eskilerden kim kaldı? :D Yeni arayüz de berbat olmuş :p

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Bilmem bi anime sevdası başladı yeniden. Bir de bir sürü parça parça boş vakit var doldurası geliyor insanın. Yok mu wp grubumuz artık yoksa beni mi almıyorsunuz? :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

yapacak bir şey bulamayınca dönmüştür sevdan. Benim olduğum bi grup yok. Zaten forumda fransız kaldım. Varsada grup bilmiyorum. :booger-crazy-rabbit-emoticon:

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Kaç gündür evde misafir olmuyor giremiyorum foruma 2 gün gecikmisim kızma :D wpden kursak fena olmaz fransız kalmazdık

3. Özledim sizi :) İsteyen dostlarım FB'ta Süleyman Daşkın ismindeki şahsı ekleyebilir profilinde Abdurrahim KARAKOC'un siir kitabi ve bacagimin bir kismi var :P

4. KomşununOğlu

Sup!

Hoşgeldin burak ben de buraya kayıt olduğumda senin yaşındaydın 2 ay sonra banlanmıştım tabi :D
  5. Kykya nereden basvuruyoruz ya :@

2. Yuki-chan

Yuki-chan

ben hala başbakanlık bursuyla kyk bursu aynı mı farklı mı biomiyom. Herkes farklı birşey diyo :D bende kyk burs ve yurt için ki 2 sene önce oluyo buda. O arada degişmediyse. İnternet üstünden kyknın sitesinden başvuru yaptım. Burs sonuçları ocaga dogru belli oluyo. Yurtta çıkmasa bile millet okuyacagı yerdeki yurdun müdürlüğüne gidip bi şansını deniyo. Bide yurtlar ikinci dönemde belirttikleri bir tarihte dilekçeyle başvuru almaya başlıyo.

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Başbakanlık bursu geri ödemesiz kategorisinde kyk nın diğer Bursları okul bitince 1-2 yıl içinde ödüyorsun. En iyisi okulda bölüöümnün danışmanına sorsun. Normal kyk için Dilekçe yazıyor olması dediğin gibi mantıklı,mülakatlı olanınıda danışmanla konuşacak. Kyk yurdu bana çıkmamıştı. Çıkmayabiliyor o nedenle sadece ona kayıt yaptırdım diye güvenmemeli birde

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Daha basvurular baslamamis ya :d

6. Bu öğlen sevgilim eve geldi hala doyamadım :3

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Yok canim seyahate cikarkan falan da yanima alirim iyi olur bu :3

3. aizen-
  7. Berserk mangasının ilk bölümlerinde kralın karısı -grup olarak o.O- kralı aldatıyordu da kral ruhunu satıyordu ya.. Ulan ne bozulmustum. Kadın milleti.
  8. Güzel bir film söylesenize gençler

2. HolySpirit

HolySpirit

Yeşil yol, Forest Gump

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Hepsini listeye aldım bakıyorum sağolun (Y)

4. Witch

Witch

İyi seyirler sen de sağool ;U;

9. 150 ileti sınırını mantık çerçevesinde izah edebilecek birisi var mı?

2. Amygirl

Amygirl

Bir hafta adminliğe davet ediyorum seni :D o zaman anlarsın :D

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

İyi de konu açıp kaçan adam yine konu açıp kaçabilir bir engel yok değil mi? Amy genel admin olmazsam düşünmüyorum. :p

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Konuları uyduruk ve saçma sapan oluyor zaten. Ayrıca da gereksiz, zaten var olan konular oluyor. Birde önüne gelen yere açıyorlar...

10. Mavi kapak hilesini duyan var mı? Kandırmışlar bizi ..

11. Hayır sevmiyosun pesinden kosuyolar, seviyosun yüzüne bakmiyolar bu ne lan -.-

12. Ara sıra sizin de esnerken çenenizden bir kemik yerinden çıkıyor mu? En güzeli hiç esnememek hoş bir şey değil zaten :p

13. Yeni sevgilim http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10160

14. Bu dizi böyle miydi gencler.. o.O http://i.hizliresim.com/LanJAz.jpg

2. Namida

Namida

Kesmissin capsi :D

3. Milli Midilli
    4. rek

rek

İsviçre'nin her zaman unutmaya çalıştığı ama hiçbir zaman kurtulamadığı büyük bir olayın deşifresi. Bu olay tabii ki çocuk köleliği.

15. Bu sabah 8 yıllık dostum hayat arkadaşım bilgisayarım 512Mb hakkın rahmetine kavuşmuş bulunmaktadır. İçini temizledikten sonra cpusu alev almış feci sekilde elektrik akımına kapılarak can vermistir. Meger ölüyü yıkamış son yolculuğuna uğurlamışım. Dostlar sağolsun :(

16. Üst komsumuz sonunda tasınıyomuş. Yıllar sonra baba olmuş kadar mutluyum lan :)

2. Songena

Songena

Her seyin de bir sınırı var ama. Oyle komsular vat ki... Onlari aratcak komsuya denk gelen varsa şansindan suphelensin. :/

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Bizimki de taşınsa zil takıp oynayacağım :D

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Bana kalsa 7 sene birak dayanmayi ilk seneden döner bicaklariyla saldirirdim da annem komsudur olur deyip durdu. Yeni gelen komsunun gözünü ilk tanismada korkutmak gerek :3 songenaya da sonuna kadar katiliyorum midilli bacimiza da Allah'tan sabir diliyorum :D

17. Çok güzel bir konu olmuş çok da hoş olmuş koreli sanat severlerin en büyük destekçisi olmustur zaten anadolu insanı
  18. KomşununOğlu

Herkese Merhaba

Klasik otaku sınıfının tüm özelliklerini taşıyosun sertac umarım daha güzel animelerle de tanisma firsati bulursun hosgeldin :D
  19. Geçen ay 99 yaşına girmişsin unuttuk kutlamayı dedecim :D

1. rek

rek

lol, kendi haberim bile yoktu :D

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Doğaldır o yaşlarda :D

20. Gelin Agar.io oynayalım Nickname : Haram Lokma :D

1. mustafalrsm

mustafalrsm

İyi güzel de aynı yerde oynamak mümkün ama zor. Her oyunda 20 kadar kişi oluyormuş. Kax öyle demişti. Ya denk geleceksin ya da sanırım ip ayarları vs. oynayarak da giriliyor ama güvenli mi bilemiyorum :(

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Haram lokma iyiymiş bu arada :D

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Yine de yiyolar namuzsuzlar kanka :(

21. Tat alma duyum bozuldu. Hiçbir şeyden zerre tat alamıyorum. Çikolata şekersiz geliyo tuz yalıyorum tuzzuz geliyo o.O

2. mustafalrsm

mustafalrsm

Çiğ dolma <3 Daha doğrusu sarma

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Efelek dolması pismisken bile biseye benzemiyo ama yaprak sarmasini pismis pismemis affetmem :D

4. rek

rek

Dolmasına ben bayılıyorum. Yaprağın biraz acısı. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.