Jump to content

KomşununOğlu

Üyeler
  • İçerik sayısı

1436
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne KomşununOğlu kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Geri geldim gencler :3 butlerden sonra 2 senenin acisini cikaricam eskilerden kim kaldı? :D Yeni arayüz de berbat olmuş :p

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Kaç gündür evde misafir olmuyor giremiyorum foruma 2 gün gecikmisim kızma :D wpden kursak fena olmaz fransız kalmazdık

2. (See 14 other replies to this status update)

2. Geri geldim gencler :3 butlerden sonra 2 senenin acisini cikaricam eskilerden kim kaldı? :D Yeni arayüz de berbat olmuş :p

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Bilmem bi anime sevdası başladı yeniden. Bir de bir sürü parça parça boş vakit var doldurası geliyor insanın. Yok mu wp grubumuz artık yoksa beni mi almıyorsunuz? :D

3. Gencler en son forumun whatsapp grubu vardı hala duruyor mu? Varsa beni de alın fazla aktif olamam ama en azından yorumları okuyup kendime anime bulurum :3

4. Geri geldim gencler :3 butlerden sonra 2 senenin acisini cikaricam eskilerden kim kaldı? :D Yeni arayüz de berbat olmuş :p

5. Geri geldim gencler :3 butlerden sonra 2 senenin acisini cikaricam eskilerden kim kaldı? :D Yeni arayüz de berbat olmuş :p

6. Geri geldim gencler :3 butlerden sonra 2 senenin acisini cikaricam eskilerden kim kaldı? :D Yeni arayüz de berbat olmuş :p

7. Geri geldim gencler :3 butlerden sonra 2 senenin acisini cikaricam eskilerden kim kaldı? :D Yeni arayüz de berbat olmuş :p

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Hosbulduk ayanatsume :3 papillion siz kimsiniz hanimefendi :p

8. Geri geldim gencler :3 butlerden sonra 2 senenin acisini cikaricam eskilerden kim kaldı? :D Yeni arayüz de berbat olmuş :p

9. Özledim sizi :) İsteyen dostlarım FB'ta Süleyman Daşkın ismindeki şahsı ekleyebilir profilinde Abdurrahim KARAKOC'un siir kitabi ve bacagimin bir kismi var :P

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Yok be zaten alem beni bacaklardan tanıyo :dd

2. (See 9 other replies to this status update)

10. Özledim sizi :) İsteyen dostlarım FB'ta Süleyman Daşkın ismindeki şahsı ekleyebilir profilinde Abdurrahim KARAKOC'un siir kitabi ve bacagimin bir kismi var :P

11. Özledim sizi :) İsteyen dostlarım FB'ta Süleyman Daşkın ismindeki şahsı ekleyebilir profilinde Abdurrahim KARAKOC'un siir kitabi ve bacagimin bir kismi var :P

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Markalaşmış bir insan olduğumdan reklama girer vs sıkıntı çıkabilirdi. Gerçi reklama da ihtiyacımız yok :P :D

12. Özledim sizi :) İsteyen dostlarım FB'ta Süleyman Daşkın ismindeki şahsı ekleyebilir profilinde Abdurrahim KARAKOC'un siir kitabi ve bacagimin bir kismi var :P

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Evet bacak ve bacağımın en sevdiğim kısmı sayın integral :D

13. Özledim sizi :) İsteyen dostlarım FB'ta Süleyman Daşkın ismindeki şahsı ekleyebilir profilinde Abdurrahim KARAKOC'un siir kitabi ve bacagimin bir kismi var :P

14. Kykya nereden basvuruyoruz ya :@

15. Ayhan aşkitoşkom gel buraya şifremi vercem ayol (Cyber - Berat)

16. Bu öğlen sevgilim eve geldi hala doyamadım :3

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Yok canim seyahate cikarkan falan da yanima alirim iyi olur bu :3

2. (See 5 other replies to this status update)

17. Bu öğlen sevgilim eve geldi hala doyamadım :3

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Zaten komsu cocugu gelirse ona eskisini veririm :3

18. Güzel bir film söylesenize gençler

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Hepsini listeye aldım bakıyorum sağolun (Y)

19. Bir bavul savaşları daha acı yüzünü göstermişti. Masum kalk (ki burda ben oluyorum) 'sığmiy sığmiy ' diye yakarıyordu. T^T

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Kalk? Kalk kız soğan doğranın kalkı mı? :P

2. (See 3 other replies to this status update)

20. 150 ileti sınırını mantık çerçevesinde izah edebilecek birisi var mı?

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

İyi de konu açıp kaçan adam yine konu açıp kaçabilir bir engel yok değil mi? Amy genel admin olmazsam düşünmüyorum. :p

2. (See 4 other replies to this status update)

21. Bende ona dedim ki seni görmemiştim dostum...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.