Jump to content

KomşununOğlu

Üyeler
  • İçerik sayısı

1436
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne KomşununOğlu kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Eğer ki bir genç evdeki cubuk krakeri balık krakeri yemeye baslamışsa abur cubur arayıp bulamadığındandır yokluktandır. Durumu açlıktan ayakkabısını yiyen kazazedeye benzer..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

ooo o zamana kadar ben dekan olurum :D sen düşün artık :P

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Bir de yardimci gerek simdi okul koskoca bir isletme sonucta :PP

4. jans09

jans09

yardımcı.... hmmm haklısın!!!

2. İnsan fikrinin ekmeğini yermiş. 3 gündür makarna yiyorum. Sabit fikirli miyim lan ben? o.O

2. jans09

jans09

3 tekerlekli alırsam ben; yol iki katı uzun sürer :P Size yazık ben neyse de

3. SUNA

SUNA

Mangal kömürü patlaması...Öldüm gülmekten..Çok yaşayasın sen emi..

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Gençlik işte.. :P

3. http://i.hizliresim.com/g4n2gQ.jpg Karşı cinse karşı bakış açım.
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Yorumlari okuyamamak...

3. houston

houston

aynn Ezgi

.ss

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

aaa bende şimdi fark ettim noldu buralara yine yaa T^T peh .p

4. itiraf etmek gerekirse iki hafta öncesine kadar free word ve cold dewili aynı kisiler sanıyodum.. o.O

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Rüyalarıma girecek kadar samimi olmadik :PP

3. LeornKayn

LeornKayn

Aynen komşununoğlu bende kaçıyorum iyi geceler hepinize forum halkı...şimdi giderken 2 saat kapı muhabeti yapma adeti vardır bulaşsammı oraya :D yok ya ben kaçayım direk :D

4. free word

free word

Bu konuşmaları okuduktan sonra güle güle okuyacağım teşekkürler ::D

5. Lisedeyken aldığım zippo çakmağın artık kişiliğimi yansıtmadığını düşünmeye başladım. Maça aslı :P Bildiğiniz farklı tür çakmaklar var mı? Muhtar çakmağı gibi (örnek olsun diye)

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Nasıl oluyorki onlar?

3. jans09

jans09

Eski tip işte. oymalı filan gümüş.. öyle işte

4. KomşununOğlu
  6. nickname değişikliği :)

2. Tzu-kun

Tzu-kun

Tahrik var Adminler lütfen ama :D

Yapardım da ilkinde bu da ban yemişti 3gün 1hafta yemek istemiyorum :D

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

En azindan ben yapmadim kuzenim yapmis derim siyrilirim iyi fikir bak :D

4. Tzu-kun

Tzu-kun

Bu kadar çok feyk muhabbeti yapınca aklıma şu konu geldi: http://forum.turkanime.tv/topic/3846-kardan-adamim/ biri tekrar benzer bir konu açsın :D

7. Aradığım animeleri 720P de bulamamak beni deli ediyo! 480i anlarım da 360 nedir arkadaş ya..

2. quincy

quincy

Bende de var o kota ama beni engellemiyo :D zaten indirdiklerim uzun seriler şu an naruto shippuuden ve bleach'i indiriyorum 3mbits hızında :S kahrolsun zenginlik :D

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Bleachten sıkıldım duruyo hala :D narutoyu denemedim ama mtv gecelerinden bildigim kadarıyla sevmiyorum :P

4. quincy

quincy

Ohooo git Shōjo izle o zaman :D

8. Bu sene Üniversiteye hazırlanan var mı?

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ygs için femin 5 admda ygs gibi bi kitabı vardı. Onun sorulari iyiydi ne zor ne kolay. Bnce cok ideal.

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

5 adımdayı alıyım en iyisi matematik için. KuramaUN bahsettiğin kitabı hatırladığım kadarıyla sevmemiştim tam bir zaman kaybı :D

9. Ara sıra sizin de esnerken çenenizden bir kemik yerinden çıkıyor mu? En güzeli hiç esnememek hoş bir şey değil zaten :p

10. Farkettimde son 3 aydır hiç anime izlemiyorum o.O

11. Forumu bırakmış bulunmaktayım. Sizler de hayırsız işlerle meşgul olmayın. Selametle.

12. Arkadaş işletme matematiğinden bu sefer de 15 olmaşım iyi ki bırakmışım okulu okusaydım adam olmazmış benden :p

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

ates ediyo atesss kaçalım mı :O ;D

3. aizen-

aizen-

Tamam neyse daha fazla yazmayak yeter :D:D:D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

aynen yoksa kötü olabilir xD :D -KomşununOğlu ciddi birine benziyi :d- ozmn başka durumlarda görüşürk.s 'bay' :pp

13. Bazen paranoyak delinin teki olduğumu düşünüyorum o.O

2. houston

houston

---> Pelinjiyim normıl veyahut anormıl kavramlar genel düşünce açısından daha çok kullanilur .d senin yanıtlamaman bişeyi değiştirmez çoğunluğun ortak fikirleri bazılarının kişisel düşüncelerini hiçe saymak için var. <---

ayrıca herkes normal ve anormal kavramlarını kendi açısından veya toplum açısından yanıtlamasaydı. HerşeyNormılOlurdu.net

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

herkes normal ve anormal kavramlarını kendi açısından veya toplum açısından yanıtlamasaydı. HerşeyNormılOlurdu.net '' diyosun güzel diyosun ama savunduğun başka birşey normal kişiye göre değişir diyorum budur toplumun çoğunluğun ne deiği umrumda değil bana göre bu normal mi?

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

kimseye bi zararım yok mu ? kimsenn haklarını ihlal etmeyeceksem yaptıklarımı normal olarak sayabilirim -ki bu açıklamam da topluma saygı olsun diye yoksa normallik değişir -bilimdışındakiler-

14. Çok güzel bir kızla tanıştım :) Ama benden 7 yaş büyük..

15. İstatisik bileniniz var mı? Nedir bu Frequency(sıklık/frekans)? herkes kafasına göre alıyor arkadaş.

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Bu yılın dersini seneye bırakma derlermiş :D

3. KomşununOğlu
    4. canseckiner

canseckiner

varyans ın kelime anlamı birşey ifade etmiycek büyük ihtimal hesap makinesine girdiğin sayıların standart sapmasının karesine eşit. Frekans da arkadaşın dedigi gibi sıklık anlamına geliyor. Dostum bunlar en kolay şeyler çok takılma yani istatistik dersini geçmek istiyorsan olasılık öğrenmeni tavsiye ederim :)

16. mmorpg karakterleri arasında çift el tabanca kullanan bir oyun bilen var mı? Florensiadaki excavatorlar gibi mesela? cevabınızı bekliyorum :)

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Benden başka kimse oynamıyodu ki :D bir sene oynadım şehir merkezinde iki üç kişi gördüm :D :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

:D Güzel işde koca dünya bomboş :D

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Global serverları olan tüm oyunların ortak kaderi bu :D neyse oyun aramaya devam :P

17. insanları sevimli yapan kusurları değil mi dostlar?

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Forever muhalif B)

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Forever Yandaş Medya B)

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Forever everything (little little)

18. Kıza yapıştırdığım cevap +bence sen de herkese güvenmelisin (çok artistce güvenmemelisin diyecektim). +yani memelisin. +güvenmemelisin. kızdan cevap yok hala o.O

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Simdi hatırladım . lisedeyken arkadaş grubumda öyle çok kız vardı bilirim ne rezil bir durumdur

3. Yuki-chan

Yuki-chan

ya hemde nasıl bide o hocaların uygulama derslerine gireceği gerçeği var.

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Allah sabır versin :3

19. Hiç düşündünüz mü tuvalet kağıdının sonu niye yamuk yumruk? -istemeseniz de- ben geldim :D

20. Yeni sevgilim http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=10160

21. Hangi ergen sevgilisiyle ıssız bir adada mahsur kalmayı istemedi ki :P

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

dimi ya şişe patlatma :'D -duman bile çıkıyo neden ki acaba ? hmm-

3. Milli Midilli

Milli Midilli

Ağızlarına o dumanı alıp üflüyorlar falan. Gdo'nun zararları.

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

yok ben o kadarına yakından şahit olmadım :O -baya fenaymış ordakiler- aynen GDO zararlı .p

22. Hayatınızda izlediğiniz en güzel animeyi aşağıya yazın bu gece bitireyim. Tek hakkınız var.

23. Geri geldim gencler :3 butlerden sonra 2 senenin acisini cikaricam eskilerden kim kaldı? :D Yeni arayüz de berbat olmuş :p

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Bilmem bi anime sevdası başladı yeniden. Bir de bir sürü parça parça boş vakit var doldurası geliyor insanın. Yok mu wp grubumuz artık yoksa beni mi almıyorsunuz? :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

yapacak bir şey bulamayınca dönmüştür sevdan. Benim olduğum bi grup yok. Zaten forumda fransız kaldım. Varsada grup bilmiyorum. :booger-crazy-rabbit-emoticon:

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Kaç gündür evde misafir olmuyor giremiyorum foruma 2 gün gecikmisim kızma :D wpden kursak fena olmaz fransız kalmazdık

24. Forumların en sevdiğim yanı: kimsin, necisin, adın ne, kaç yaşındasın demeden laaak diye muhabbete girilebilmesi sanırım. Bir facebook böyle mi efendim :3

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Ben zaten bu yaz asosyalliğin dibine vurmuş durumdayım , ee orda havalar nasıl :D

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Sizinkiyle aynı (bakalım nerden muhabbet açacaksın :D)

4. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Sizin orda hava kaç derece peki ?

25. Birini kendinden nasıl soğutursun??

2. Amygirl

Amygirl

Empatiden yoksunsun Hazado gardaşım :) Dürüst ol sevmediğini ya da bir şey hissetmediğini söyle ama gıcıklık yapmak iyi değil.. Kendini onun yerine koyman lazım :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.