Jump to content

depocu312

Üyeler
  • İçerik sayısı

32
  • Son ziyareti

depocu312 kullanıcısının paylaşımları

1. depocu312

En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?

hajime no ippo hajime no ippo hajime no ippoooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  2. depocu312

Yeni Kötüler

dayı senın teorilerde hep sağlam hea :d özelden bana sağlam spoiler atsana panpa :D
  3. depocu312

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

yemin ediyorum benim kafadan biri çıktı sonunda ya herkeze soyluyorum bu yazar sasu fan dığe kımse ınanmıyor abi
  4. depocu312

Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?

1-MADARA 2-MİNATO 3-OBİTO 4-NARUTO 5-SASUKE BENCE
  5. depocu312

Naruto (Spoiler İçerir)

çok çok iyi konu olmuş yaa
  6. depocu312

Anime İstek ve Önerileri

zombi olması gerekmiyor ya naruto gibi karakterler arıyorum savaşan korkusuz insanları hayrete düşüren fark yaratan ve azimli karakterler ve konusu harbiden izleten bir anime istiyorum ayrıca eski çağlardan olursada iyi olur yorumun için sağol yinede
  7. depocu312

Anime İstek ve Önerileri

merhaba arkadaşlar ben yeni animecilerdenim ve hastası oldum ilk izlediğim anime naruto ile başladım film seresi ve SHİPPUDDEN olmak üzere 3 haftada bitirdim ve şimdi günceli bekliyorum manga baktım hoşuma gitmedi yeni anime arayışındayım ve naruto tarzı bi anime arıyorum şuanlık, Shingeki no Kyojin idarelik hafifden saran bir animeye başladım ama tam anlamıyla verim alamadım. BLEACH onerdiler hoşuma gitmedi 2 3 bolum izledim bıraktım ONE PİECE başlıcaktım bir iki kişi konular çok ağır ilerliyo dediler bıraktım. olay şu ki şuan naruto benzeri bir anime arıyorum özetle, Bide sanmıyorum ama zombili anime bilen varmı aranızda varsa söylerseniz mutlu olurum ki bu dediklerimin hiçbiri yoksa kahraman olmak isteyen genç başrol dizileri arıyorum yani o tarz doğaüstü güçler falan özellikli ve pes etmeyen karakterleri severim. neyse varsa bu tarz önerilerinizi bekliyorum. TEŞEKKÜRLER.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.