Jump to content

Mücahidem Şehide-i Cahide

Kayıtlı Üye
    1,044
  • Last visited

• Days Won

8

Mücahidem Şehide-i Cahide last won the day on August 17 2018

Mücahidem Şehide-i Cahide had the most liked content!

About Mücahidem Şehide-i Cahide

• Birthday 07/17/2000

İletişim Yöntemi

• AIM
    Goddess Fansub - Manga Editörü

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Kitap Okumak

Recent Profile Visitors

34,977 profile views

Mücahidem Şehide-i Cahide's Achievements

Single Status Update

See all updates by Mücahidem Şehide-i Cahide

1. 3 sele ütü bi yığın bulaşık bütün evi süpürme ve silme ve toz alma bunları sadce 2 saatte yapabilen ben mi varim sadc e :D cnm çıktı ulennn! bütü her yeri tutuldu! geberiom! neyse hepsi bitti yaa sonuca bakalım XD

1. Show previous comments  7 more
    2. Mücahidem Şehide-i Cahide

walla demek olmuo ki bize bırakıolar! :D deseniz biz olmasak kim yapacak bunları :D ben dedim de anneme sen olmasan ben yaparım bende diom yap ozaman! ben yokmuşum gibi davran annemde cvbı yapıştırıo ama varsın! görmezdende gelemiom! eşşek gibi yapacaksın! dio böle diince elden bişi gelmez :D

3. ohmy34

ohmy34

biz ütü yapmadığımızdan evdede insan yok iki kişi yaşıyor haliyle yarım saatte bitiyor ehehe

4. Mücahidem Şehide-i Cahide

walla evdede ben annem babam var ablamlar evli oldukları için sorun yokta ztn ıkı haftada bı eve geliom benim en az 8 elbisem dolamam iç bşortum var nları ütüle babamın 10 tane gömleği vardır onları ütüle annemin 4-5 tane elbisesi ve etekleri i başortuleri tülbentleri derken! :

öle sayınca az ama çok ayrıntılılar aa! bide elbiselerim robalı olunca manşetleri ütüle robayı düzlt falan! yare yRE!

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.