Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mücahidem Şehide-i Cahide

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,003
  • Last visited

• Days Won

8

Everything posted by Mücahidem Şehide-i Cahide

1. Kıyamoğlu Sancaktar = Çeçenya Serisi Ahmet Lütfi Kazancı = Saadet Devri Serisi Kadir Mısıroğlu = Tüm kitapları herhalde Mayissa Mayer = Bir Ay Günlüğü Serisi * Operadan Tekkeye Karmen Esma * ama böyle de pek cevap veremiyorum ki böyle genelleme sorulmuş sanki hani tarih den en sevdiğiniz bilim kurgu fantastik şu bu diye ayırarak sorsaydınız keike valla kafam döndü bi an hangisini yazsam diye aklıma da gelmedi
  2. http://www.turkanime.tv/anime/magic-knight-rayearth

Serisini çok zorlukla buldum

Ama bir bakarım tüm bölümlerin linkleri kırık :depressed2-onion-head-emoticon:

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Biri Daha yazmış aynı şeyi buraya @FeeLing7d

2. torotoro

torotoro

Birkaç hafta önce upload etmiştim, bu aralar aktif değilim. Hazır siz hatırlatmışken Odnok ve Openload alternatifleri ekledim. (belki hala izlememişsinizdir)

3. Mücahidem Şehide-i Cahide

@Barış D. Baryshx  Teşekkürler 

@torotoro  Evet hala daha izlemedim İlgilendiğiniz için çok teşekkürler

3. Bu animeyiçok tavsiye ettiler bakalım nasıl imiş ellerinize sağlık çk teşekkürler
  4. Süper bir seriye benziyor kaliteli gibi Ellerinize Sağlık Çok Teşekkürler
  5. Tavsiye aldım Başlayalım bakalım serinasıl imiş
  6. Merakla beklediğim bir seri idi tamamlandığına göre keyifle izleyebilirim Çooook Teşekkkürler
  7. Yıllar önce bir seri izlemiştim 6 7 sene olmuştur

Çok hatırlamasam da 3 kız vardı biri uzun biri kısa saçlı idi diğer kız da uzun saçlıydı galiba tam hatırlayamıyorum

Başka bir dünyada beliriyorlar şaşırıyorlar falan

O dünyanın kurtarıcısı mı neler 

Değişik görevleri var kim veriyor kim rehberlik ediyordu hatırlamıyoum ama silahları oluyor yavaştan güçleniyorlar falan

Galiba çok bölümlü idi....

Hatırlamıyorum pek

Bilen var mı?

1. Barış

Barış

ismini hatırlamıyorum ama böyle şeyleri sorduğun bi konu vardı. bu animedeki ekip sadece bu 3 kızdan mı oluşuyordu? başka dünyaya geçme animelerine "isekai"  deniyor. şu linki bi incele bakalım aralarında var mı.

2. Mücahidem Şehide-i Cahide

Mallesef Barış bu 10 taneden biri değil

Ancak türü öğrendiğim iyi oldu

Bu videoda ki animelerin en az 6 sını izledim ama İsekai dendiğini bilmiyordum (kelime manasını bilsem de)

Ama seri çok eski yapım idi ve çok bölümlü idi bundan eminim (çok eskiden kastım 1990 ile 2005 arası olabilir hatırlamıyorum ki

ama çizimler az buz hayalimde ve konu da az buz aklımda gibi

Görsem tanıyacağımı düşünüyorum 

3 kız en ortasında ki baş karakter gibi olan küt saçlı idi kızıl da olabilir nasıl ilerlediğini de hatırlayamıyorum ki

Görevler vs vardı ama hani kahraman kurtarıcı gibiler

Mağaraya girdiklerini her birnin geçmişi ile yüzleştiklerini hatırlıyorum

Kendilerine silah mı ne buluyorlardı zırhlarımı ne vardı yani mecha olayı yok ama büyülü idi galiba

İsekai konusunda ki animelere baksam çok iyi olacak

Çok Teşekkürler

3. Mücahidem Şehide-i Cahide

@Barış seriyi buldummm

Magic Knight Rayearth

Türk Anime TV chatten yardımcı oldular çok mutluyum o 3 arkadaşa

Sana da çok teşekkürler

8. Merak ettiğim serilerden biri Afiyetle izleyeceğim Ellerinize Sağlık Çok Teşekkürler
  9. Hoş Geldin Demet Benim de ilk Animem Vampire Knight ve en sevdiğim seridir kendileri Forum eğlencelidir, herkes çok samimi içtendir. Buralar güzeldir. İnşallah memnun kalırsın
  10. seri çok güzele benziyor ellerinize sağlık çok teşekkrüler
  • Create New...