Jump to content

Mücahidem Şehide-i Cahide

Kayıtlı Üye
    1047
  • Last visited

• Days Won

8

Everything posted by Mücahidem Şehide-i Cahide

1. Uzun zamandır anime izlemiyordum. Bu yazıya denk geldim. Konusu ilgimi çekti. Bilim Kurgu ise de tam benlik ~ Violet Evergarden'e benziyor denmiş yorumlar da. O halde kaliteli olabilir ?
  2. Animesinin devamı gelmez. Mangası final vermiş bulunmakta. Manga da ailesini ve hayatını güzelce gördük ~ Merak edenler mangasını okusun. Şiddetle de tavsiye ederim ^^
  3. Böyle bir başlık görünce yazmak istedim bende. Kaichou wa Maid-sama ilk animelerimden birisi idi. Yeni animeye başladığım zamanlar izlemiştim. Anime dünyasında bence asla unutulmayacak bir iz bırakmış bir seri. Çizim kalitesi, konusu oldukça kaliteli. Harika bir iş çıkarılmış. Hatta animeden sonra oturup Mabushimajo da mangasını okumuştum. Buradaki herkes biliyordur ama olsun diyeyim. Mabushimajo da tüm seri mangası mevcut. Gidip okuyabilirsiniz. Finalinde ağlamıştım. Veda etmek zordu bu güzel seriye. Hatta eğer akılçelen yada gerekli işler vs yayıncılık Türkiye de bunun mangasını yayınlar iseler gözümü kırpmadan tüm seriyi alırım. Şu ana kadar aldığım tek manga serisi Vampire Knight. 19 ciltte elimde var. Ancak Kaichou wa Maid-sama yı da bir o kadar seviyorum. İzlemeyen kaldı mı? İzlemeyenler bence pişman olun izlemediğinize...
  4. Önceden ilk zamanlar severek izlemiştim. Ama şu an ki ben ilk defa izlese herhalde o kadar sevmez. Ama eğlenceli güzel... Ahh ne diyeceğimi şaşırdım. Kısaca izle ????
  5. Ah ilk aşkım.... Vampire Kinght - Kaname Kuran ?
  6. Üf üf üf bu mükemmel bir liste olmuş ya gerçekten Ellerinize Sağlık harikasınız
  7. Vampire Knight - Hakuouki Serisi - Psychoo Pas Hmm ya en sevdiklerim değil de düşününce aklıma gelenleri yazdım ? O kadar çok anime izledim ki sonrasında 2 3 sene ara verince de valla unuttum Hmmm ama her seri bambaşka güzel ^^
  8. Hiç bilmeden izlediğim ilk anime.... Hangilerini önce izledim ki... Yu-Gi-Oh vardıı Heidi vardıı Şeker Kız Candy vardıı Bakuman Beyblade falan... Anime olduğunu bilerek ilk izlediğim Anime de Vampire Knight.
  9. Bungo Stray Dogs da karakteri unuttum Mafya takımından bir kız vardı.... O mu?
  10. Hmm Evet. İzledim. Daha fazla. Altta ki Üye 100+ Anime izlemiştir
  11. İzlemedim... Altta ki shoukoku no altair izlemiştir
  12. Elbette İzledim :) Altta ki Bleach İzlememiştir.
  13. Ahahahhaha Teşekkür Ederim. Bir Baş Karakter olamasak da Baş Karakterin yanında ki Neşeli Kız olabildik. Olsun yaa Helal olsun Bro XD Hmm sen... Hangi anime... Ya unuttum. Bakuman mıydı Barakamon idi herhalde ismi. Kaligrafi yapan bir adam vardı. Kırsal kesime gidiyordu. Orada ufak tıfıl bir çocuk vardı. Aha sen ona benziyprsun XD
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.