Jump to content
  • Create New...

Mücahidem Şehide-i Cahide

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,043
  • Last visited

• Days Won

8

Everything posted by Mücahidem Şehide-i Cahide

1. İzledim. Altta ki Skip Beat İzlememiştir.
  2. Önceden ilk zamanlar severek izlemiştim. Ama şu an ki ben ilk defa izlese herhalde o kadar sevmez. Ama eğlenceli güzel... Ahh ne diyeceğimi şaşırdım. Kısaca izle 😂😂😂😂
  3. Ah ilk aşkım.... Vampire Kinght - Kaname Kuran 💖
  4. Üf üf üf bu mükemmel bir liste olmuş ya gerçekten Ellerinize Sağlık harikasınız
  5. Vampire Knight - Hakuouki Serisi - Psychoo Pas Hmm ya en sevdiklerim değil de düşününce aklıma gelenleri yazdım 😂 O kadar çok anime izledim ki sonrasında 2 3 sene ara verince de valla unuttum Hmmm ama her seri bambaşka güzel ^^
  6. Hiç bilmeden izlediğim ilk anime.... Hangilerini önce izledim ki... Yu-Gi-Oh vardıı Heidi vardıı Şeker Kız Candy vardıı Bakuman Beyblade falan... Anime olduğunu bilerek ilk izlediğim Anime de Vampire Knight.
  7. Bungo Stray Dogs da karakteri unuttum Mafya takımından bir kız vardı.... O mu?
  8. Hmm Evet. İzledim. Daha fazla. Altta ki Üye 100+ Anime izlemiştir
  9. İzlemedim... Altta ki shoukoku no altair izlemiştir
  10. Elbette İzledim :) Altta ki Bleach İzlememiştir.
  11. Ahahahhaha Teşekkür Ederim. Bir Baş Karakter olamasak da Baş Karakterin yanında ki Neşeli Kız olabildik. Olsun yaa Helal olsun Bro XD Hmm sen... Hangi anime... Ya unuttum. Bakuman mıydı Barakamon idi herhalde ismi. Kaligrafi yapan bir adam vardı. Kırsal kesime gidiyordu. Orada ufak tıfıl bir çocuk vardı. Aha sen ona benziyprsun XD
  12. Seni hiç tanımıyorum ama nedense seni göedüğüm anda aklıma şey ggeldi God of Highschool serisinden Mori Jin :D
  13. Tutmadı. Maalesef. Minumum 300 küsur Anime izledim :) Maximum bilemeyeceğim. 400 olmamıştır herhalde diye düşünüyorum. Altta ki Arkadaş, 200-250 ara civarı Anime izlemiştir ^^

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.