Jump to content

TheEnd

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

TheEnd kullanıcısının paylaşımları

1. TheEnd

Cosplay'i Aşırı Ciddiye Alan 11 Cosplayer

Yolda o adamı gördüğünde insanların tepkilerini merak ediyorum ben sdfjsdkfh :D
  2. TheEnd

Cosplay'i Aşırı Ciddiye Alan 11 Cosplayer

Assasin's Fear ashdfgsdf Çok doğalmış gibi oturup orada telefon oynaması ashsfgsdfsdg Şu Red Skull adamına gelince...Hadi Elf kulakları neyse yapan kişiye göre çok tatlı durabilir ayrıca o kulaklara benzeyen orijinal derecede sivri kulaklı bir arkadaşımda var :D Ama Red Skull..O kafasındakileri es geçtim,abi niye gidip burnunu kestiriyorsun ya ? Asla anlayamayacağım bir konu gibi :ph34r: Neyse o mutluysa sorgulamak ne haddime :P
  3. TheEnd

Fairy Tail’in Yeni Anime Filmi ve OVA’sı

Katılıyorum,ejderlerin olduğu zamanlara dönüp etrafı birde öyle gösterseler falan..Oww bak bu baya ilgimi çekerdi sdkfgsd Ejderleri hep sevmişimdir hatta ilk Fairy Tail izlemeye sırf bu yüzden başlamıştım olası bir şey aslında umarım yaparlar :hell-yes-onion-head-emoticon:
  4. Yeni manga yerine Ao Haru Ride'ye 2. sezon isterdim ama neyse.....neyse :depressed2-onion-head-emoticon: Mangadan bitirdim ama insan yinede istiyor işte ._. Bilgi için teşekkürler çalışmalarını sevdiğim için okurum diye düşünüyorum =3=
  5. SO-NUN-DAA〰 :cheer3-onion-head-emoticon: Bittiği günden beri bekliyordum :hell-yes-onion-head-emoticon: Ve şimdi geçmek bilmeyen onca zamandan sonra geri dönüyor :crying2-onion-head-emoticon: Çizimleri,opening/ending,seiyuu bakımından falan olsun oldukça sevdiğim bir animeydi konuyu pek kapamamıştım ama neyse hehe...Belki unuttuğumdan dolayıda olabilir..? olmadı tekrar izlerim :embarrassed3-onion-head-emotico Cidden uzun zamandır beklediğim bir haberdi teşekkürler ^^ :beg-onion-head-emoticon:
  6. Ben Ame ve Yuki koyardım sanırım :D Anlamları da benziyor (bilmeyenlere Ame=Yağmur,Yuki=Kar) kulağa da hoş geliyor hem ☺ Ama daha bir sürü güzel isim var her an fikrim değişebilir :embarrassed2-onion-head-emotico
  7. Amv şeklinde olabilir mi ?
  8. TheEnd

K Anime Projesi’nin 2. Sezonu

:excl: Yorum ilk sezon hakkında spoiler içerir :excl: İlk sezonda olanlardan sonra neler olacak merak ediyorum açıkçası...Oldukça soru bıraktığından 2. sezonun çıkacak olması güzel bir haber ama o soruların yanında mangakanın yaptığı bir şey var ki off off :depressed2-onion-head-emoticon: Anlarım animen akılda kalsın falan diye bir karakteri öldürürsün de niye animedeki en COOL karakteri öldürürsün ki :bsod-onion-head-emoticon: Mikotoğoğ :depressed1-onion-head-emoticon: Vede niye öyle bir ölüm tarzı yapıyorsun kiğğ :desperate2-onion-head-emoticon: Bunlar bir yana bilgi harika teşekkürler :D
  9. TheEnd

Kyoto Uluslararası Manga/Anime Fuarı 2014

Orada erken gidip sıranın başına geçmeye çalışmak alacağın şeye paranın yetmemesi sorun bizde ise.... :depressed2-onion-head-emoticon:((404: Not Found)) Yazık bize ya.. :depressed1-onion-head-emoticon: Şakalar bir yana bilgiler çok güzel olmuş ellerine sağlık ^.^
  10. TheEnd

Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Duyuruldu

Allahıııım <3 <3 O ne güzel haberdir :3 Bende bu yıl beğeneceğim türden bir anime gelmez herhalde diyordum bu bütün fikrimi değiştirdi *-* Bilgi için teşekkürler ^^
  11. TheEnd

One Piece Ne Zaman Bitecek?

:crying2-onion-head-emoticon: Çoh muhtluyum çohh :happy-onion-head-emoticon: Ben de ''2015 te bitiricem'' gibi bir şey derse diye korkarak okuyordum yine yüz üstü bırakmadı üstad :hell-yes-onion-head-emoticon: Manga harika ilerliyor zaten heyecan komedi ve doluyla ŞOK ile döktürüyor Eiichiro üstad :good-job-onion-head-emoticon: Sanırım Eiichiro-san böyle devam ederse Hayao Miyazaki-sensei gibi olucak ^^ Miyazaki-sensei 73 yaşında daha yeni nesile bırakamıyacağım bu işi diyor zaten biz de bıraksın istemeyiz :D O değil de daha ne kadar karakter gelicek acaba,ben bazen eski bölümlere dönüyorum izliyorum da bu kim diye düşünüp duruyorum :hehe-onion-head-emoticon: Neyse harika bir bilgiydi çok mutlu oldum şuan teşekkürler bilgi için :D :D
  12. ''Naruto ve Sasuke Madara'yı öldürmek için gidicekler ama sonunda tam kaybedicekleri sırada ikisinden biri kendini feda ederek Madara'yı öldürücek'' gibi bir son olsa iyi olur bence :hehe-onion-head-emoticon: Naruto gibi bir animeye sade bir son yakışmaz çünkü :hell-yes-onion-head-emoticon: asıl sorun hangisin ölüceği ve nasıl bir güçle Madara'yı öldüreceği olur...Neden bilmem ama Naruto ölücek gibi hissediyorum :desperate2-onion-head-emoticon: Sana güvenim sonsuz Kishimato sensei güzel bir sonla bitir bu animeyi....Şimdi.....ben.....gidip.....biraz.....ağlıyacağım....... :dying-onion-head-emoticon:
  13. TheEnd

Usui kimin nesi?

Bende bir ara ingilizce mangasına baktığımda bittiğini görmüştüm,Türkçe çeviri yavaş ilerliyor ben ingilizce den bakıyorum o yüzden :D
  14. TheEnd

K Anime Filminin Çıkış Tarihi

Mikoto geri dönüyor mu ? :confused-onion-head-emoticon: Ölmedi mi yoksa ? Eğer ölmediyse çok mutlu olurum :') En sevdiğim karakterdi hatta ben ana karakteri o gibi görüyordum hep hala da öyle benim için :D Hatta öldüğünde bir kaç hafta depresyona girmiştim hayata küsmüştüm resmen hatırladıkça hala bir kaç gün depresyona girdiğim oluyor :depressed2-onion-head-emoticon: Çoook güzel bir haber bu ya :happy-onion-head-emoticon: Her yıl bazı sevdiğim serileri tekrar izliyorum (Bleach-Gintama-H.O.T.D vs) K-Project bunlardan biri ^_^
  15. TheEnd

Bleach'in Mangakası Tite Kubo Asistan Arıyor

En büyük hayalimdir mangaka olmak yeteneğim de var az çok ama işte ne Japonca biliyorum ne de Japonya'da yaşıyorum <_< Off off ne güzel olurdu efsane bir mangakadan her şeyi dikkatlice izleyebilmek onunla çalışabilmek :crying2-onion-head-emoticon: Hayali bile çok güzel değil mi ? :embarrassed1-onion-head-emotico
  16. TheEnd

Naruto amv yaptım arkadaşlar yorumlarınız

İlk amv yapışın sanırsam ? Çok fazla hatan olduğunu düşünüyorum ben aslında, öncelikle 10 dakika çok uzun amvler bir müzik süresi olmalıdır genelinde, 2 müzik kullanmaman gerekmiş zaten öyle olunca da pek hoş olmamış ayrıca bir bölümün savaş sahnesini alıp arkasına müzik koymuşsun bazen güzel sarar böyle sahneler ama genelinde amv bir çok bölümden farklı kareler alınarak olmalıdır en önemli sahneleri kesip bir video oluşturmalıydın iyiliğimden söylüyorum lütfen kötü düşünme :) Kendim bunları söylüyorum ama benimde hatam olabilir sen birazcık daha araştır yeni bir amv yapmadan önce en iyisi :)
  17. Aklımda bazı seriler var ,hatırlayınca yazarım :D Başarılı bir FanSub başarınızın devamını bekliyoruz
  18. TheEnd

Merhaba TurkAnime

Hoşgeldin başarılar dilerim :) :D
  19. Animede çok olağan dışı şeyler var bu yüzden biraz hayal kırıklığı yaşıyacağımızı düşünüyorum ben :hehe-onion-head-emoticon: Ama benim tahminlerim çoğu zaman yanlış çıkar umarım bu da onlardan biridir :hell-yes-onion-head-emoticon: Kadro bence fan yapımı :lol: İçlerinde Kristen Stewart bile var onu bırak Chicharito ne arıyor onu düşünüyorum ben :D :D :D
  20. TheEnd

Neden Mangalar Renkli Değil

Bence de renksiz olması biraz kötü ama manganın özelliği bu yıllardan beri böyle geçip gidiyor.Hem yakında alışırsın bende ilk alışamamıştım ama bir müddet sonra artık sahneleri kafamda kendim kurguluyordum sesler,hareketler,ifadeler şimdi ise resmen manga okurken anime izliyorum eh bu da bir yetenek :cool-onion-head-emoticon: Asdjfhnjkmhfd :D :D
  21. TheEnd

Shingeki no Kyojin’in Sonu Değişecek Mi?

Şahsen bende bizi travmaya sokacak bir son isterdim :hehe-onion-head-emoticon: Çünkü böyle güzel bir seriye klasik bir son yakışmaz diye düşünüyorum,umarım fikrini değiştirecek bir şey yaşarsın Isayama değişeceğini sanmıyorum ama işte :hell-yes-onion-head-emoticon:
  22. Ana karakter çok sevimli :admire2-onion-head-emoticon: Güzel anime olucak gibi bakalım hayırlısı :D
  23. TheEnd

( 12 / 12 ) Wake Up, Girls!

Çok güzele benziyor listeme aldım umarım beklentilerimi karşılar ^_^
  24. Yine şaka falan yapmıyor değil mi :depressed1-onion-head-emoticon: Ama eğer gerçekten animeye devam edicekse 2 sene falan bekleriz gibime geliyor,sonuçta önce manga ilerlemeli sonra anlaşmalar bütçe ayarlamaları vs derken ama olsun anime devam etsin yeter :hell-yes-onion-head-emoticon:
  25. Beklentimi yüksek tutuyorum sonuçta bu Masashi Kishimoto ve özel bölümün konusu da Hatake Kakashi umarım beklentilerim karşılanır :cheer2-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.