Jump to content

TheEnd

Üyeler
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    TheEnd reacted to typerion in Cosplay'i Aşırı Ciddiye Alan 11 Cosplayer   
    Hayvan gibi cosplay yapıyorsunuz yaw
  2. Beğen
    TheEnd got a reaction from yaku in Ao Haru Ride ve Strobe Edge'nin Mangakası Io Sakisaka'nın Yeni Mangasının Adı ve Konusu Yayınlandı   
    Yeni manga yerine Ao Haru Ride'ye 2. sezon isterdim ama neyse.....neyse :depressed2-onion-head-emoticon: Mangadan bitirdim ama insan yinede istiyor işte ._. Bilgi için teşekkürler çalışmalarını sevdiğim için okurum diye düşünüyorum =3=
  3. Beğen
    TheEnd reacted to Skip in Ao Haru Ride ve Strobe Edge'nin Mangakası Io Sakisaka'nın Yeni Mangasının Adı ve Konusu Yayınlandı   
    Puzzle Fansub olarak bu seriyi çevirme kararı aldık. Ben de sabırsızlıkla beklemekteyim :) :)
  4. Beğen
    TheEnd got a reaction from asci in Diabolik Lovers İkinci Sezon Genel Bilgiler Açıklandı   
    SO-NUN-DAA〰 :cheer3-onion-head-emoticon: Bittiği günden beri bekliyordum  :hell-yes-onion-head-emoticon:  Ve şimdi geçmek bilmeyen onca zamandan sonra geri dönüyor :crying2-onion-head-emoticon: Çizimleri,opening/ending,seiyuu bakımından falan olsun oldukça sevdiğim bir animeydi konuyu pek kapamamıştım ama neyse hehe...Belki unuttuğumdan dolayıda olabilir..? olmadı tekrar izlerim :embarrassed3-onion-head-emotico 
     Cidden uzun zamandır beklediğim bir haberdi   teşekkürler ^^  :beg-onion-head-emoticon:
  5. Beğen
    TheEnd reacted to Lenny in Anime'li telefon kılıfları   
    Bende İphone 5s var bi türlü istediğim şekli bulamadım video çekersen çok iyi olur açıkçası :D
  6. Beğen
    TheEnd reacted to Megane-san in AnoHana 2015 Anime Filmi Duyuruldu   
    Ano Hana serisini seviyorum ama anlatılacak neredeyse hiç bir şey kalmadı. Bakalım nasıl bir film olacak.
  7. Beğen
    TheEnd reacted to NewMooN in Kamisama Hajimemashita İkinci Sezon Ekibi Toplandı   
    Çabuk gelsin, hemen gelsin , şimdi gelsin :desperate1-onion-head-emoticon:  .... 
  8. Beğen
    TheEnd got a reaction from Adige in One Piece Ne Zaman Bitecek?   
    :crying2-onion-head-emoticon: Çoh muhtluyum çohh  :happy-onion-head-emoticon:  Ben de ''2015 te bitiricem'' gibi bir şey derse diye korkarak okuyordum yine yüz üstü bırakmadı üstad  :hell-yes-onion-head-emoticon: Manga harika ilerliyor zaten heyecan komedi ve doluyla ŞOK ile döktürüyor Eiichiro üstad :good-job-onion-head-emoticon:   Sanırım Eiichiro-san böyle devam ederse Hayao Miyazaki-sensei gibi olucak ^^ Miyazaki-sensei 73 yaşında daha yeni nesile bırakamıyacağım bu işi diyor zaten biz de bıraksın istemeyiz :D O değil de daha ne kadar karakter gelicek acaba,ben bazen eski bölümlere dönüyorum izliyorum da bu kim diye düşünüp duruyorum  :hehe-onion-head-emoticon:  Neyse harika bir bilgiydi çok mutlu oldum şuan teşekkürler bilgi için :D :D
  9. Beğen
    TheEnd got a reaction from Tugrul. in Naruto amv yaptım arkadaşlar yorumlarınız   
    İlk amv yapışın sanırsam ? Çok fazla hatan olduğunu düşünüyorum ben aslında, öncelikle 10 dakika çok uzun amvler bir müzik süresi olmalıdır genelinde, 2 müzik kullanmaman gerekmiş zaten öyle olunca da pek hoş olmamış ayrıca bir bölümün savaş sahnesini alıp arkasına müzik koymuşsun bazen güzel sarar böyle sahneler ama genelinde amv bir çok bölümden farklı kareler alınarak olmalıdır en önemli sahneleri kesip bir video oluşturmalıydın iyiliğimden söylüyorum lütfen kötü düşünme :) Kendim bunları söylüyorum ama benimde hatam olabilir sen birazcık daha araştır yeni bir amv yapmadan önce en iyisi :)
  10. Beğen
    TheEnd reacted to SeptNoir in D. Gray Man Devam Edecek!   
    Arkadaşlar yaptığım araştırma sonucu, yarım kalan D. Gray Man serisinin devam edeceğinin belirtilmiş olduğunu öğrendim! Bölümler yapılmış ve düzenlemeleri bitmiş, ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor, öğrendiğim zaman konuyu güncelleyeceğim.
    Sabırla ve heyecanla bekliyoruz... :)

http://forum.turkani.../page__hl__gray
    http://www.turkanime...etay/D-Gray-man
  11. Beğen
    TheEnd got a reaction from NewMooN in Attack on Titan Filminden Yeni Haberler   
    Animede çok olağan dışı şeyler var bu yüzden biraz hayal kırıklığı yaşıyacağımızı düşünüyorum ben  :hehe-onion-head-emoticon:   Ama benim tahminlerim çoğu zaman yanlış çıkar umarım bu da onlardan biridir  :hell-yes-onion-head-emoticon: Kadro bence fan yapımı  :lol: İçlerinde Kristen Stewart bile var onu bırak Chicharito ne arıyor onu düşünüyorum ben :D  :D  :D  
  12. Beğen
    TheEnd got a reaction from Ghettosan in ( 12 / 12 ) Wizard Barristers: Benmashi Cecil   
    Ana karakter çok sevimli  :admire2-onion-head-emoticon: Güzel anime olucak gibi bakalım hayırlısı  :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.