Jump to content

Lethal

Üyeler
  • İçerik sayısı

1144
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Lethal kullanıcısının son zaferi 23 Mart 2014

Lethal en beğenilen içeriğe sahiptir

Lethal hakkında

• Doğum günü 07/19/1995

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Steam : Fallen878

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

26410 profil görütülenme

Lethal üyemizin başarıları

1. Sırf profilinde çalan şarkıyı dinlemek için düzenli olarak profiline girdiğim gerçeği :D -burda değilsin gerçi ama .p-

2. İnternetsizlik, Köpüksüz bira. Dumansız sigara, Kontörsüz telefon gibi ya. :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. free word

free word

:D neler çektiğimi bilemezsin aslında bir tane oyun vardı cod mw3 oyunu en az 10 kere bitirdim annem sayesinde :P

3. free word

free word

:D neler çektiğimi bilemezsin aslında bir tane oyun vardı cod mw3 oyunu en az 10 kere bitirdim annem sayesinde :P

4. Lethal

Lethal

Hahahahaha :D Anlayamazsınız...

3. Lethal

Merhaba !!

Hoşgeldin. Fairy Tail hakkında spoiler istersen bana mesaj atman yeterli.. :D
  4. Lethal

İmza Yapıyoruz...

Sende mi Staz yaptın ya :D O üçünden birini yapaydın iyiydi. :D Yine zahmet etmişsin, emek vermişsin teşekkürler. Beğendim :)
  5. Lethal

( 17 / 12+ ) Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Merakla, heycanla ve sabırsızlıkla beklediğim animelerden biri. Hemen gelse de izlesek ya. :( Beklemek çok sıkıcı.
  6. Lethal

İmza Yapıyoruz...

Ext aynen bro :D Evet arkadaşlar, Talha isimli arkadaşımız yazdığım karakterler arasından birini seçmiş ve imzayı yapmış. Çokta beğendim, eline ve emeğine sağlık talhacım. Sağolasın. Ve geriye kaldı 3 :D Bu arada günde 1 kere isteniyodu sanırım imza o yüzden şöyle birşey düşündüm, bunuda bugün istiyorum ama yarın da teslim edebilirsiniz. :D Kazama Chikage (Hakuouki Hakketsu Roku animesinden) Hajime Saito (Hakuouki Hakketsu Roku animesinden) Hijikata Toshizo (Hakuouki Hakketsu Roku animesinden) Bunlardan herhangi birini yapabilirsiniz, yada hepsini birden yapabilirsiniz. :D :wub: Şimdiden teşekkürler <3 ve şimdiden kolay gelsin.
  7. Lethal

İmza Yapıyoruz...

Ext. aynen bro :D Yazabilirim istersen daha. :D Bu arada parmaklara karşı zaafın falan mı var? :D - Yok beğenmedim. Üstüme alındım o parmağı :D Olmadı bu. :D asdasfag :D
  8. Lethal

İmza Yapıyoruz...

Hımmmmm. Bende istiyorum imzaaa, zahmet olmazsa birisi yapsın. :D birden fazla kişide yapabilirim :P :ph34r: Kazama Chikage (Hakuouki Hakketsu Roku animesinden) Hajime Saito (Hakuouki Hakketsu Roku animesinden) Hijikata Toshizo (Hakuouki Hakketsu Roku animesinden) Staz Charlie (Blood Lad animesinden) Bunlardan herhangi birini yapabilirsiniz, yada hepsini birden yapabilirsin. :D :wub: Şimdiden teşekkürler <3 ve şimdiden kolay gelsin.
  9. Oha. demesene öyle, allah taş eder valla. :D
  10. Lethal

Bleach FC

"Masaüstleriniz" diye bir konu vardı, üşenmedim ve teker teker ss aldım sonra oraya attım. :D madem o kadar ss aldım oraya da attım falan, buraya da atıyım sonuçta Bleach FC. :) Kurosaki İchigo Version. (Bunu çok çok çok daha beğeniceğinize eminim.) Hazırmısın? Açmak istediğine eminmisin? Tamam o zaman, benden günah gitti.! + ları bu yorumun tam sağ alt köşesinde "beğen" butonu var, ordan verebilirsiniz. : :DŞaka şaka
  11. Kıskanırsınız diye atmak istememiştim ama siz istediniz. Madem öyle, atıyım bare. :D Kurosaki İchigo Version. (Bunu çok çok çok daha beğeniceğinize eminim.) Hazırmısın? Açmak istediğine eminmisin? Tamam o zaman, benden günah gitti.! + ları bu yorumun tam sağ alt köşesinde "beğen" butonu var, ordan verebilirsiniz. :D Şaka şaka
  12. Birilerini yine uğraştırasım, imza yaptırasım var :D

13. Ayrım yapılıyo gibi sanki, Büyükler küçükler arasında Eskiler yeniler arasında. :) Where is the Justice?

14. Kıskanırsınız diye atmak istememiştim ama siz istediniz. Madem öyle, atıyım bare. :D + ları bu yorumun tam sağ alt köşesinde "beğen" butonu var, ordan verebilirsiniz. Aasdasg :D şaka şaka. Yoğun istek üzerine birazdan Black Bullet ve Kurosaki İchigo şeklinde ki masaüstünü de atıcam. : :DŞukular şelale. :D Not: Aslan belgeseli isimli klasör sadece makara maksatlıdır. yanlış anlaşılma olmasın :D Sonra demeyin, artık bu insanları bırakmış hayvanlara merak salmış diye asdasf :D
  15. Troll yapıcam diyen rezil olan liseli

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lethal

Lethal

Siz onları atınca benimde bunu atasım geldi,

Bu arada bu attığım videoyu da trollcü liseli arkadaşımıza armağan ediyorum. Umarım görür ve izler :3 Bunlar hep troll'ün yan etkileri işte. :D

3. LeornKayn

LeornKayn

aslında eğlenmek şu kadar basit...

4. ohmy34

ohmy34

Leornkayn paylaşımlarına bayılıyorum :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.