Jump to content
Türk Anime TV Forum

Lethal

Üyeler
    1.144
  • Son ziyareti

• Başarı

2

Lethal kullanıcısının son zaferi 23 Mart 2014

Lethal en beğenilen içeriğe sahiptir

Lethal hakkında

• Derece
    Kalabalık Düşünen Yalnız Adam.
  • Doğum tarihi 19-07-1995

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Steam : Fallen878

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

13.219 kez ziyaret edildi

Hakkında

Konnichiwa Minna
ve "sen" şuan bunu okuyan arkadaşım "Profilime hoşgeldin, Sefa getirdin." Seviliyosun.

Adım yiğit, Soyadım kartal. 19 yıldır profesyonel olarak nefes alıp veriyorum. 95 doğumluyum. İstanbulluyum, istanbulda ailemle beraber yaşıyorum. Yengeç burcuyum ve burcumunda özelliklerini taşıdığımı söyleyebiliriz dolayısıyla çok duygusal, çok çekingen, çok utangaç bir yapım var. Yengeç burcu hakkında biraz daha bilgi veriyim.

Duygusal, romantik, koruyucu, kollayıcı bir kişiliği vardır. Geçmişe bağlı olduğu için çocukluğunu, annesini hatta eski dostlarını ve mahallesini hiç unutmaz, hafızası güçlüdür. Hassas ve alıngan taraflarını göstermemek, kendini incinmekten korumak için etrafına kalın bir kabuk örerek hiçbir şeyden etkilenmiyormuş izlenimini uyandırmaya çalışır. Kendisi de derinde yatan duygularıyla yüzleşmeye pek cesaret etmez.

Bazı ailevi sebeplerden dolayı travma,depresyon diyebiliceğimiz bazı şeyler yaşadım açık konuşmak gerekirse o yüzden dışarı çıkmayı yada insanlarla iç içe olmayı hiç ama hiç sevmiyorum hatta insanlardan nefret bile ediyorum. gerçi bunda dost,arkadaş veya sevgili diyebiliceğimiz insanlarında etkisi çok oldu. Sağolsunlar sadece bizi üzmek bizi kırmak için varlar sanki.

Çalışmıyorum ve okumuyorum "8.sınıf terkim". Anlıcağınız sadece aileme yük oluyorum. Yani yararım yok zararım var. Nedenini merak ediyorsunuzdur belki. Dediğim gibi bazı ailevi sebeplerden oluşan travma ve depresyondan dolayı. Tabi yine arkadaş çevresininde çok etkisi var. Örneğin; zamanında alibeyköy de oturuyorduk. düzenli olarak okuluma gidip geliyordum. sonrasında sınıfımdan bir kaç arkadaş edinmek istedim ve edindim. Ama edinmez olaydım. Beni sigaraya ve maddeye başlatmaya çalıştılar. Ev'e falan geç gitmeye başladım. Ama sonradan aileme bu durumu anlattım ve ondan sonra günlerce evden çıkmadım, okula falan gitmedim. O günden sonra da çok göndermeye çalıştılar ama ben yine gitmek istemedim. Şimdi açık öğretim okuyarak önce 8'i ve sonra liseyi bitirmek istiyorum. Bitiricem de. !

Ne tür müzik veya şarkı dinlersin diye soranlar için; En çok beğendiklerim veya sevdiklerim diye sıralayamam,yazamam ama kulağıma hoş gelen, güzel gelen her türlü müzik ve şarkıyı dinlerim.

Ne tür animeler izlersin diye soranlar için; Kısa ve net aslında. Her türlü animeyi izlerim. Benim için hiç farketmiyor. Konusu ve çizimlerinin güzel olması benim için yeterli. Tabi çizimi güzel olmayıpta konusu güzel olan bir kaç izlediğim seri de var.

Beşiktaşlıyım ama sadece beşiktaşlıyım. Yani açıkcası maç izlemeyi sevmiyorum. Beşiktaş yenmiş yenilmiş şampiyon olmuş umrumda değil. Renklerine aşığım ben onun. Nedense yabancı takımları izlemek daha güzel, daha zevkli. Nedenmi? Adamlar oynuyo abi. Örnek ; "Barcelona, Real madrid, Bayern munich, Atletico madrid." ama yinede "SiyahBeyaz" (Çok ince oldu bu. Forumdan bir arkadaşıma da iltifat etmiş oldum.) candır.

"ÖNEMLİ BİR NOT" Önceden yanlış bilgiler verdiğim için bütün forumda ki arkadaşlarımdan özür diliyorum. Umarım beni affedersiniz. Ama beni anlıcağınızı da umuyorum. Yani başkası tarafından küçük görülmek yada onun kendini benden üstün görmesini falan istemiyordum. "Ama şimdi bazı arkadaşlarım sağolsun fikrim değişti, benim hakkımda kim nasıl düşünüyor umrumda değil. O yüzden şimdi buraya yazdığım herşey kesinlikle doğrudur, umarım gerçek beni de tanıdıktan sonra eskisi kadar sevebilirsiniz."

Üşenmeyip yazdıklarımın hepsini okuyanlara, çok teşekkür ederim. :)

"Buraya da favori karakterlerimin resimlerini,giflerini vs. atıyım bare. Amaç boş kalmasın" :D

Usui Takumi
tumblr_m6skx7quvc1rogzht.gif

Kei Takishima
tumblr_m294mlTvTv1qcrsiy.jpg

Sebastian Michaelis
large.gif

Mikoto Suoh

tumblr_mctkogADMI1r02l78.gif

Edgar Ashenbert
tumblr_lih9g8Kaf31qgjtjso1_500.jpg

Yato
gbr+bergerak+Noragami_06.gif

Alucard
tumblr_n0yg7zhGTk1tr6879o1_500.gif

Dante

tumblr_mt935qVflU1suj9m5o3_500.png

Mugen
tumblr_mgfqbfC38n1r5hwpmo1_500.gif

Kuran Kaname
tumblr_inline_mp9o1yT45B1qz4rgp.gif

Tomoe

nd202.gif

Kurosawa Yamato
tumblr_mbj9suQCud1qbjtqb.png

Yoshida Haru
tumblr_n4nvxqZQTJ1sjaaeco1_500.gif

Nice
tumblr_mz21g0RQPz1qic25lo1_500.gif

Kuroko Tetsuya
tumblr_m4kcy4xNpq1ql0aq6o2_500_zps9875a4

Kuchiki Byakuya
tumblr_static_de6sj0dut4gsw4k0g4484cosg.

Uchiha İtachi
tumblr_n66oc7Q4jW1r9sfz8o1_500.gif

Vongola Primo
Giotto-vongola-primo-giotto-32595879-500

Hei
tumblr_lqiv7cjGi31qj9izwo1_500.gif

Uchiha Madara
madara_0_04_by_oscarbarca10-d6e2khp.gif

Uchiha Sasuke
tumblr_mjrzi2kiVX1rvvd4uo1_500.gif

Hajime Saitou
tumblr_inline_n4ib54FmgD1qfb8mx.gif