Jump to content

Lethal

Üyeler
  • İçerik sayısı

1144
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Lethal kullanıcısının paylaşımları

1. Kız olarak; Sawakiguchi Misaki Erkek olarak; Oda Nobunaga ve Akechi Mitsuhide ve Ash Landers
  2. Güncel olan forum kurallarına uyalım, Uymayanları da uyaralım !

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lethal

Lethal

Hahaha. Çoktan düzenledim :)

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben söyledim düzenle diye.

4. Lethal

Lethal

Hı hı :)

3. Lethal

Selam ben NarutoSennin :)

Hoşgeldin.
  4. Beklemekten çiğerim solduuuu :D (Aasdaf) Hemen gelse de izlesek ama ya. Merakla, heycanla ve sabırsızlıkla bekliyorum ! - Temmuz da gelicekse bare 19'un da falan gelsin. Banada doğum günü hediyesi olur (Aasdaf) :D - Bilgi ve Paylaşım için Teşekkürler.
  5. Metal ve Rock grubu önerebilicek birileri varmı :)

6. Lethal

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Samurai Champloo Yeni bitirdim.
  7. Bugün günlerden Medcezir ! :)

2. Lethal

Lethal

Sen bide miranın liseli halini gör :D Ölürsün gülmekten. :D

3. Lacky

Lacky

Merak ettim şimdi :D

4. Lethal

Lethal

Yeni Bölüm Başladıııı..

8. Lethal

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Benide eklersen sevinirim :) - Asunayı daha az görüceğimiz için üzülmüyoda değilim :(
  9. Lethal

Free! 2. Sezondan Kısa Reklam Videosu

Bugün şanslı günüm falanmı? Güzel haberler üst üste geliyor. Ama, ama ! Buna kalbim dayanamaz ki ! Merakla, heycanla ve sabırsızlıkla bekliyorum. :) Hemen gelse de izlesek ya.. Bilgi ve paylaşım için Teşekkürler :)
  10. Lethal

Hamatora 2. Sezon Geliyor

Vee işte beklediğim haber. ! Ama bu kadar hızlı geliceğini sanmıyodum. çok iyi ya. Merakla, heycanla ve sabırsızlıkla bekliyorum :) - Arttttt :D Bilgi ve paylaşım için Teşekkürler. :)
  11. Ya işte bana böyle animelerle gelin :D Çizimleri çok güzel'e benziyor. Konusu da iyi. Merakla, heycanla ve sabırsızlıkla bekliyorummm :D Bilgi ve paylaşım için Teşekkürler :)
  12. Lethal

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Samurai Champloo Çooook uzun süre 7. bölümde bırakmıştım aklıma geldi devam ediyim bare dedim :) Şuan 16. bölümdeyim. Gece bitiririm büyük ihtimal :) Ve herkese tavsiyemdir. Hiç düşünmeden direk başlayın derim. :)
  13. Lethal

Anime İstek ve Önerileri

Romantizm, Komedi, Okul, Ecchi, Slice of Life türü anime arayanlara. Ouji to Warawanai Neko Danshi Koukousei no Nichijou Sakura Trick Tamako Market Witch Craft Works Kiss X Sis School Days Nourin Saikin, Imouto no Yousu ga Chotto Okashiinda ga. Ookami san to Shichinin no Nakama tachi Not: Ayrıca bunlar benimde "izleyeceklerim" listemde bulunmakta. yani bunlardan birine başlayacak olan olursa banada özelden mesaj atarsa beraber başlayalım :)
  14. Yabancılardan birine sorsak hangi animeleri izledin diye. Adam bize evde ki arşivini gösterir. Bizim ülkeden birine sorsak adam bize Boku no pico cevabını verir. Adalet nerede ?! :D

2. Mileydi

Mileydi

aaa hayır ne münasebet :O dedim madem izleyeceksin daha güzel bir seri olsun madem fikir sahibi olmak istiyorsun manga tavsiye edeyim herşey forum kardeşliği için :D seni düşünüyorum yani :D

3. free word

free word

ay pardon abla ben yanlış anlamışım :)

4. LeornKayn

LeornKayn

ben o tarz bi tek no.6'yı izlemiştim ben yaoi olarak bilimkurgu olarak izleyebilirsin :D ama arada ufak yaoilik sezebilir finalde yaoilik görürsün...ama konu olarak bilimkurgu hakkını veriyordu...

15. Lethal

İlginç Bir Tanıtım Tarzı (Ya da İllumininati :)

İllumininatiyi görünce bi bakıyım dedim, hayal kırıklığına uğradım :D :D
  16. Bayadır sorun var zaten. Tinypic.com burdan upload edip atabilirsin.
  17. Lethal

Selam İnsanlık !!!

Merhaba. Bir ortak noktamız varmış (Hack), güzel. Isındım sana hemen :) Hoşgeldin bu arada.
  18. Lethal

Tanışalım Kaynaşalım :)

İtina ile nokta atışı yapılır. B)
  19. Bugün günlerden "Arkadaşım Hoşgeldin" :D

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Boyle dedigine gore izlemiyorsun :D

3. Lethal

Lethal

Yok, izlemiyorum malesef. Kara Para Aşk, Medcezir ve Arkadaşım Hoşgeldin izliyorum sadece. Türk dizisi ve programı olarak. :)

Genelde yabancı dizi ve anime işte :)

4. TheDirectEco

TheDirectEco

Medceziri bende izliyorum bi de calikusunu :) Arkadasim hosgeldine de arada bi takiliyorum..

20. Lethal

Tanışalım Kaynaşalım :)

Hoşgeldin.
  21. Lethal

Herkese merhabaaa :D

Hoşgeldin.
  22. Lethal

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!
  23. Lethal

Merhaba

Selam. Hoşgeldin. Bende yiğit, memnun oldum.
  24. Şu kalın kafalı ve odun karakterlerden bıktım artık ya -,- Beni animelerden soğutuyolar !

2. Hatsune Miku

Hatsune Miku

ootaniye herkes kafa atmak istiyor merak etme that feels bro :c

3. Songena

Songena

Bir tek benim sorunum yok bu veletle galiba. :D Hani kızarım da bu kadar da değil.

4. Lethal

Lethal

Ya öyle böyle değil ne kadar sinir oldum ya. Zar zor bitirdim bu gıcık yüzünden :D

Ama son 2-3 bölümde gözüme girdi aferin :D

25. Lethal

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui! Şimdi başlıyorum. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.