Jump to content

rapkafkeferdem

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

314 profil görütülenme

rapkafkeferdem üyemizin başarıları

1. rapkafkeferdem

Hikayesi En Derin Olan Animeler

fma yı izlemedim onun hakkında bişey diyemicem ama derinlik olarak bnce re zero yuda bu listeye koymalıydılar 1 incilik konusunda re zero, steins gate ve fate serisi (animesi yüzeysel olarak anlatıyo ama visual novelini falan bildiğimden çok daha derin bi anime olduğunu biliyorum o yüzden ekledim)kapışırdı diye düşünüyorum madoka magica ise 4.üncü derim beni en çok düşündüren animelerden biriydi. boku dake ga inai machi güzel animeydi ama bu listede yer alması hatta 1inci olması tuhafıma gitti ben olsam onu ilk 10 uma sokmazdım daha gerilere atardım
  2. listedeki animelerin çoğunu bilmiyorum ama ftm gto ve kiseijuu nun bu listede yer almayı haketmediğini düşünüyorum üçüde çok güzel animeler özellikle kiseijuu çizimleri olsun aksiyon sahneleri olsun konusu ve işlenişi olsun çok güzel animeydi japonları cidden anlayamıyorum
  3. rapkafkeferdem

Tales of Zestiria the X

oyununu oynamıştım kesinlikle tavsiye ederim konusu klasik çok değişik bişey yok ama çok güzel işlenmişti animesindende beklentilerim yüksek
  4. gintama haberinden sonra biraz iyi geldi ama film değilde bi 26.bölüm daha yapsalardı daha güzel olurdu neyse bununla yetinicez artık
  5. mangasını 4.bölüme kadar bulabildim devamını (türkçe olarak) nerden okuyabilirim
  6. Kesinlikle Sword art onlinedan kirito animelere başlamamın sebebi bu animeydi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.