Jump to content

Lacky

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,144
  • Last visited

Everything posted by Lacky

1. Bugün değil dün ama FMAB 52-64 Bitti ^^
  2. Dün Fmab i bitirdim :) Finali çok güzeldi *-*
  3. Sen yasiyor muydun ya :P Cok guzel olmus arigatou Talha pcye gecince ekliyim :)
  4. FMA Brotherhood sadece bir tanesi *-* İlk sezonunun sonunu ogrendigimden beri ona baslayasim gelmiyor :/
  5. Hos geldin,ben de keman caliyorum ve sarki soyluyorum,seninle ortak yonlerimiz var :) Tekrardan hos geldin :)
  6. Pokemon The Origin.Keşke daha uzun olsaymış. FMAB a az kaldı kaç gündür doğru düzgün izleyemiyordum.
  7. Şey benim Hamatora FC neden kapatıldı sebebini öğrenebilir miyim? Kurallara uyuyorda.
  8. Çok iyiydi bu hafta :D Pikachu merak etme dostum elimizden geleni yapacağız :P
  9. İmzaların harika! :wub: Bende imza yapıyorum ama daha acemiyim :blush: Bana da FMA Brotherhood Edward Elric yapabilir misin? :)
  10. Hoşgeldin :) Bende 11 yaşındayım yalnız değilsin ;) FMAB 43. Bölümdeyim bende,finalini çok merak ediyorum :)
  11. Hoş geldin ^_^ Ben de GoSick izlemedim maalesef :mellow:
  12. Fullmetal Alchemist BrotherHood 3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13 :)
  13. Deadman Wonderland iki gün önce bitirdim :)
  14. Hoş geldin :) Ben de o edebi düşmandan çok çekmedim değil :D
  15. Yaz için ne hayaller kurmuşken şimdi tek yaptığım bilgisayar karşısında oturmak. :/

1. Show previous comments  7 more
    2. ♠Misaki♠

♠Misaki♠

Aptal gibi yanlış anlamışım :| Uykulu olunca *-*

3. Xxceci

Xxceci

Acı ama gerçek en azından animeler var sdfdas

4. OrangeBox

OrangeBox

Aynen :/ Şeytan üçgeni oluşturdum evde Oda- Tuvalet -Mutfak

5. Show next comments  3 more
  16. Deadman Wonderland 9-10-11-12-OVA BITTI FMA Brotherhood 1-2 Guilty Crown 1-2 Anime izlemeyi özlemişim yaa :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.