Jump to content

Lacky

Üyeler
  • İçerik sayısı

1144
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne Lacky kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Açlıktan ölüyom..Bi iskender olsa da yesek.:/

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

o zaman biz ufaktan...

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Zaten bugün erkenciyim yatsam iyi olacak iyi geceler :) iyi geceler lacky! :D

4. Lacky

Lacky

Konu iskenderden sırt ağrısına nasıl geldi..:D KomşununOğlu ortamı kaynatmayı iyi biliyor hee..:D

2. Şu bağıran kadını (screamer) 5 yaşımda izlemiştim ne biçim ağlamıştım şimdi bile izlemeye korkuyom.:/

1. MSempai

MSempai

Seni özlemişşş... Akşam rüyanda merak etme..

3. Deminden beri şuna bakayım da test çözmeye başlayım diyorum ama kendimi kandırıyorum maalesef.Nasıl test çözmeye başlayacağım ben.Yarımsaat geçti hala bırakamadım.

1. MSempai

MSempai

kendine hedef sec misal 250 çözersem karsılıgı bu olsun gibisinden..

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

sonra o hedefe hiç ulaşma :D

4. Anime izlemek için sabahın sekizinde ödevlerimi bitirmeye çalıştım ya.Annemle anlaşma yaptık.:(

1. MSempai

MSempai

iyi işte :)

5. Lovely Complexe mi devam edeyim yoksa Golden Time animesine mi?

6. 2. Dönemin 1. Haftası ne çabuk bitti öyle..Herhalde yazıldılar olmadığı içindir..:)

7. Nann Narutonun son mangasında ne oluyor böyle?!

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

spoiler vermeyelim, sonuna yaklaşıyor ya millet spoiler dolduracak heryeri o yüzden mangadan devam edeceğim ve manganın günceline yetişeceğim

8. Flappy Bird kadar gıcık bir oyun yok..:/

2. LeornKayn

LeornKayn

Yapımcısı galiba kaldırmış oyunu Aliveingames sitesinde haberi vardı hayatımı karartı oyun gibi bişeler demiş :D sonrada kaldırma kararı almış...

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Elemanin teki telefonunu cekicle kiriyodu :D isabet olmus :P

4. Lacky

Lacky

Ben o kadar kötüyüm ki 28 gibi birşey yaptım.:(

9. Dün kuzenlerimi uğurladık ya bi hüzün var içimde..:( Zaten kırk yılda bir görüşüyoruz pöff..:(

10. İkisi PS3 oynamakta,biri telefonla meşgul,ben de burada..Napcan işte biz kuzenler böyleyiz.Kuzenlerimi seviyorum ya.Birlikte yapacak çok şey buluyoruz.:P

2. Lacky

Lacky

Benim kuzenlerde Eskişehirden geldiler ama neyse ya bu hafta her gün korku filmi izledik değişiklik odu yani.telefonlarda ne yapıyorlar diye soruyorsan benim kuzenim hep birilerine mesaj atıyor.:)

11. Hadii higurashiyi bitirmeme 2 bölüm kaldı.Finali çok merak ediyorumm.:(

12. Anime izlemek yerine test çözmek çok sıkıcı.Neyse şu aralar konular zor.:/

13. Benim erken kalkma huyum mu var acaba.:/ İstemesem de birşey beni itiyor ve kaldırıyor.Pöff.:(

2. jans09

jans09

hmmmm.... o zaman tamamen psikolojik... aslında sen okul zamanları da erken kalkabilirsin; ama okulun iticiliği ve evde oturup anime izlemek, biraz arkadaşlarla takılmak falan dururken okula gitmek zorunda olduğun düşüncesi ister istemez uyku yapıyor..

3. jans09

jans09

tatilde ise okul olmama durumunun vermiş olduğu mutluluk içinden öyle bi taşıyor ki uyuyamıyorsun... evet evet teşhis koyulmuştur... haha lisedeki halimi hatırlattın bana :D

4. Lacky

Lacky

evt zaten kime söylesem böyle söylüyor ben de bunun farkındayım ama keşke okul zamanı da erken kalkabilsem.:)

14. Pewdiepie ve Cryoatic harika adamlar ya.Cryotic pek sayıılmaz ama Pewdiepie sadece oyun oynayarak(en sevdiklerim korku oyunları)youtubedan para kazanıyor.Harika bişey ya bende istiyorumm.:(

1. Pryda

Pryda

happy wheels videolarıda baya iyi pewdiepie ın, birde KSI diye bir adam oda çok komik

15. Bu nasıl iştir ya,okul zamanı yataktan kalkamıyorum,şimdi saat 7.15te kalktım vay anasını ya.:(

1. Songena

Songena

Bende 5'te kalktım ya. :|

16. Şu an ne diyeceğimi bilmiyorum.:S Yarıyıl tatili başladı.Ve karnem harika!(Bence)Bu zamana kadar bu günü bekledim.Şu an anime izleyip,bayılana kadar dans etmek geliyor içimden.:)

17. Cumayı sevmeyen var mı?:P

18. Hadi Allah'ıma şükürler olsun yarıyıl tatiline 2 hafta kaldı.Dayan,dayan...Artık nereye kadar!!Vuhuu yazılılarda bitti çok rahatım.:)

1. LeornKayn

LeornKayn

Yazılısı biten tatile yaklaşan öğrenci enerjisi işte en sevdiğim enerji :D bana bu enerji 1 hafta sonra gelicek :D

19. Nedense Miley Cyrus Wrecking Ball şarkısını dinlerken aklıma hep köpek geliyor.Bu ne saçmalıktır yahu.Köpeği de çok seviyorum ayrıca..:Dn

1. R.Ogami

R.Ogami

Miley Cyrus'u köpek olarak mı düşünüyosun o zaman haklısın

20. Yhaa yarın Spellng Bee finali var heyecandan ölüyorumm.:\

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Ne zaman birisi ''Yhaa'' yazsa aklıma hep savaş naraları atan savaşçılar gelir :D

2. Lacky

Lacky

Alışkanlık olmuş.:D

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

9. sınıfta ben de böyleydim :P

21. Seni sevmiyorum naruto fiilerları..:(

22. Olley be,kar yüzünden bugün de okul tatili..Dün de tatildi,bugün de tatil..:)

1. Hokage_Minato

Hokage_Minato

La bilerek mi yapıyonuz siz anlamıom ki

23. Kafam çok dağınık..

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.