Jump to content

quelpascquelreg

Kayıtlı Üye
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

quelpascquelreg last won the day on June 5 2014

quelpascquelreg had the most liked content!

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male

quelpascquelreg's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

21

Reputation

 1. Anketimize bekleriz :D Ekibimizdeki birkaç arkadaşımızın işleri dolayısıyla anket eylülün 19'unda kapatılacaktır.İşlerimiz erken biterse çok istenen bir seriye erkenden başlanabilir tabi. İyi geceler iyi forumlar cümleten :)
 2. Dostum katılım fazla olsun diye 15 20 gün kadar bekleriz muhtemelen(çünkü pm ile baya istek alıyorduk),sonrasında gelecek istekleri almayacağız o yüzden uzun tutuyoruz.Bu arada magiye başladık ve adventures sinbad isimli mangayı da projelerimiz arasına aldık çoktan,bunlar ankete girmeyecek(kaichu wa maid sama da çok yüksek ihtimal ankete girmeden alınacak) yani bunlar o başlayacağımız 5 seri arasında değil.
 3. İyi akşamlar arkadaşlar,forumumuzda bir konu açtık oradan hangi serilerin çevrilmesini istediğinizi yazmanızı istiyoruz.http://www.ailevadisi.net/cizgi-roman-anime-manga/726538-guncel-ceviri-istekleri.html#post1673706 üyeliğiniz yoksa alır buraya yazarsınız.Yazdıklarınızı alıp bir anket yapacağız,serilerin uzunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 5 mangayı(ankette ilk 5'i)çevirmeye başlayacağız.
 4. HunterxHunter 1.bölüm HSD396 HSD397 All you need is kill 11 yakında yeni forumumuz ve başka değişikliklerle sizlerleyiz.
 5. The Breaker New Waves 162 History's Strongest Disciple Kenichi 394 History's Strongest Disciple Kenichi 572 Bleach 584 Dün sınava grienlere geçmiş olsun,şimdi ve önümüzdeki hafta gireceklere de başarılar dilerim :)
 6. Naruto 680 arkadaşlar bu aralar yoğunum geç duyuruyorum(dün yüklenmişti),face sayfamıza arada bakarsınız,birde bazı seriler çevrildiği halde yüklenemedi editör arkadaşlarımız bilgisayarlarıyla sorun yaşadılar yakında düzene girecektir. iyi forumlar iyi günler hepinize
 7. Bleach 560 561 yüklendi buradan okuyabilirsiniz yakında HSDnin 393 458 arası doldurulacaktır
 8. Bakuman ilk bölümden itibaren çevrilecek,hxh çeviren güncel grup göremedim ben dostum(hxhde baştan çevrilecek)
 9. İyi geceler :) arkadaşlar yakında HxH,Gintama,Magi,Bakuman,Kuroko no basket,Dragons Rioting düzenli olarak çevrilip yayınlanacaktır.
 10. Yüklendikten sonra düzenleme şansımız var,yani np,geri dönme için sağ olun. History's Strongest Disciple Kenichi 570 HSD 571
 11. Çoğunluk netten okumayı tercih ediyor diye indirme linkleriyle paylaşmıyorduk,ekibe bir sorayım ben.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.