Jump to content

The Benefit

Kayıtlı Üye
  • Content Count

150
  • Last visited

5 Followers

About The Benefit

• Rank
    Level 1
  • Birthday 02/21/1986

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,233 profile views
  1. Biraz sinir bir kız olarak görülüyor olabilir; ama Naruto ile mutlu mesut olması güzel olur. :)
  2. Hoş :hi-onion-head-emoticon: geldin.
  3. Yeni anakart ve işlemci hazırlıkları.. kaçıncı sistem toplamam unuttum. :)

1. Show previous comments  1 more
    2. The Benefit
    3. LeornKayn

LeornKayn

bu gülücük bana...yine yapıcam yine bozucam gibi geldi...

4. The Benefit

The Benefit

Bozmaktan ne anladığına bağlı. Söküp başka parçalar takma ise, evet yine bozup yapacağım. :) Ama bilgisayarı hor kullanıyor muyum? Bazen ipin ucu kaçabiliyor sanırım. :D

4. Oyundan çevirme demek, Kore yapımı olması da ilgi çekici. Senaryo üretmekte çok başarılılar zira. Çeviren arkadaşlara kolay gelsin. :)
  5. İlgi çekici bir konu gibi geldi, çevirenlere başarılar. :)
  6. Hoş geldin. :hi-onion-head-emoticon:
  7. Ana karakteri gölgede bırakma eğiliminde yansıtmışlar Anime'de. Normal sevilmemesi. Ben de biraz rahatsız olmadım değil. Ana karakterin kim olduğu yeri geldi mi belli olmuyor.
  8. Hayranlar güzel iş çıkarmışlar. Mutlu yıllar mangakaya. :cheer3-onion-head-emoticon:
  9. Naruto'ya devam ediyoruz. Arada da tavsiye olan Anime'lere bakıyoruz. :) Rainbow gibi.
  10. Güzel kardeşim ömrünün bırak bir senesini, altı ayını dahi neden Fc kurmak için ipotek altına alman gerekiyor? Zamanlama kuralı kabul edilemez bir kural. Fc kurmayan arkadaşlar bile sağolsunlar buraya mesaj yazıp kuralın yanlışlığını dile getiriyorlar. Şahsi fikrim, eğer başıboş Fc'leri durdurmak istiyorlar ise daha farklı kurallar getirilebilir. Bu kurallar da Fc sahipleri ile Fc üyelerinin oylamasına sunularak bir karara varılır ise daha da güzel olur diye düşünüyorum.
  11. Saçma; fakat bu kural zaten Fc kuranların selameti düşünülerek alınmış bir kural değil. Forumun genel gidişatını bir düzene sokmak adına alınmış; tabi kaş yapayım derken göz çıkarma durumu da yok değil.
  12. Güzel olmuş, yetenek var. :D
  13. Orihime-chan. :) Çok saf ve aklından pek kötülük geçmiyor. Güzellik içten gelir. O yüzden. :)
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.