Jump to content

The Benefit

Üyeler
  • İçerik sayısı

150
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    The Benefit got a reaction from Pseudohomophylus in Ağlama Duvarı   
    İnsanlar çeşit çeşit. Senin için veya bir başkası için küçük olan bir olay bir başkası için can evinden vurulmak sayılabilir. Şu halde kimsenin sıkıntısını küçük görmek gibi bir lüksümüz olamaz. Gerçi sen de öz eleştiride bulunmuşsun spoiler altında ya... ekleme yapayım dedim. :)
  2. Beğen
    The Benefit got a reaction from Ftsuu in Asosyal Olmanın İyi ve Kötü Yönleri   
    Garip bir konu olmuş. Biraz kafa yoralım... Aşırı şekilde sosyal biri, çevresi tarafından beğenilme dürtüsü fazla olacağından, çevresinin istek ve arzularına göre hareket etme eğiliminde olacaktır. Dolayısı ile bir yerde çevresinin kölesi haline gelecektir. Asosyal birinin ise böyle dertleri olmadığından, özgürlüğün keyfini çıkaracaktır. Çok garip bir mantık oldu ama... iyi oldu sanırım. :)
  3. Beğen
    The Benefit got a reaction from Rumeysa Can in ( 24 / 24 ) Sword Art Online II   
    İlgi duyulan bir Anime. Yük ağır cidden. Kolay gelsin, Allah sabır versin.  :ph34r:
  4. Beğen
    The Benefit got a reaction from ScReaM in FanClubs Açmadan Önce Okuyun ( Kurallar güncellendi)   
    Güzel kardeşim ömrünün bırak bir senesini, altı ayını dahi neden Fc kurmak için ipotek altına alman gerekiyor? Zamanlama kuralı kabul edilemez bir kural. Fc kurmayan arkadaşlar bile sağolsunlar buraya mesaj yazıp kuralın yanlışlığını dile getiriyorlar. Şahsi fikrim, eğer başıboş Fc'leri durdurmak istiyorlar ise daha farklı kurallar getirilebilir. Bu kurallar da Fc sahipleri ile Fc üyelerinin oylamasına sunularak bir karara varılır ise daha da güzel olur diye düşünüyorum.
  5. Beğen
    The Benefit got a reaction from Shiho in FanClubs Açmadan Önce Okuyun ( Kurallar güncellendi)   
    Güzel kardeşim ömrünün bırak bir senesini, altı ayını dahi neden Fc kurmak için ipotek altına alman gerekiyor? Zamanlama kuralı kabul edilemez bir kural. Fc kurmayan arkadaşlar bile sağolsunlar buraya mesaj yazıp kuralın yanlışlığını dile getiriyorlar. Şahsi fikrim, eğer başıboş Fc'leri durdurmak istiyorlar ise daha farklı kurallar getirilebilir. Bu kurallar da Fc sahipleri ile Fc üyelerinin oylamasına sunularak bir karara varılır ise daha da güzel olur diye düşünüyorum.
  6. Beğen
    The Benefit reacted to Haruka in FanClubs Açmadan Önce Okuyun ( Kurallar güncellendi)   
    Su bir yil kurali cok sacma degil mi? Tamam bir konu acilmadan once 100 iletinin olmasi gerektigini anlayisla karsiliyorum ama bir yil sizce de cok fazla degil mi? Hicbir zaman FC acabilecegimi dusunmedim cunku pek ilgilenemeyecegimi dusunuyorum. Buna ragmen bu kuraldan rahatsiz oldum. FC acmis ve su bir yil kurali haric kurallara uyan insanlarin ne sucu var? Belli ki bir seyleri engellemek istemissiniz ama bence yanlis bir yol olmus bu. İlla bir sure konulmasi gerekiyorsa daha kisa tutulmali. Duzgun davranan uyeler magdur edilmemeli.
  7. Beğen
    The Benefit reacted to No_MerCy in İstek Resim   
    Arkadaşlar Böle anime karakterleri çizmeye yetenekliyim (m çevremdekiler öle diyor) istediğiniz bi karakter varsa söleyin çizerim ama zaman sıkıntısı olabilir şimdiden söleyim :D

Buyrun güzel olmadı k.b 2bkalemım kaybolmus golgelendırme yapamadım inş beğenirsiniz

8. Beğen
    The Benefit reacted to TachibanaKanade11 in Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?   
    Erkeklerin Hepsi Aynısını Yazmış.Cinsiyetimden Utandım :D .Tachibana Kanade'nin Nesi Var :D
    Edit:Çoğu Karakterin Tam Adını Bilmiyorsunuz.Mesala Yurippe'nin Tachibana Yurippe Olduğunu Bilmiyordunuz.Çünkü Ben Uydurdum :D .
    Edit:Konuyu Baştan Sona İnceledim.Hep Seksi Hep...Töbe....Saf Kızların Nesi Var??

Bide Bu Kız Var..Bir Ara Hentai'lere Bile Konu Oluyodu Japonyada :D

9. Beğen
    The Benefit reacted to denizakkas13 in ( 24 / 24 ) Sword Art Online II   
    umarım güzel bir iş çıkarırsınız, yükünüz ağır. Geciktirdiğiniz her dakika isyan edenler olucak.
  10. Beğen
    The Benefit reacted to free word in ( 24 / 24 ) Sword Art Online II   
    korkuyorum -_- etraf ergen fanlarla dolmasından korkuyorum -_- unutmadan 2 nizede bol şans malum daha bölüm çıkmadan yen bölüm istiyenler mesaj felan atarsa şaşırmayan :D 
  11. Beğen
    The Benefit got a reaction from Kaxell in FanClubs Açmadan Önce Okuyun ( Kurallar güncellendi)   
    İnsanın sinirlerine yeri geldiğinde hakim olması olgunluğunun göstergesidir zaten. Haklısın ne diyelim. Forum efradına hayırlı uğurlu olsun yeni kurallar.
  12. Beğen
    The Benefit got a reaction from ibodi in Birkaç çizik   
    Kenpachi ve diğer çizimler enfes olmuş. O ne surat öyle ya. :D
  13. Beğen
    The Benefit reacted to Shiba Tatsuya in Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler   
    Abartılanlar
    -Fairy Tail (Çok bugu var)
    -High School DxD (Yorumsuz)
    -Bleach (Ichigo'nun saçma powerupları...)
    -Dragon Ball (Shounenlerin babası ama aynı şeyin tekrarından başka bir şey değil. Güçlü düşman gelir-Bizimkiler yenilir-Eğitim yaparlar-Düşmanı yenerler-Daha güçlüsü gelir ve başa dönülür)
    -SAO (Konusu online oyun falan değil, yeşilçam filmi)
    Daha iyi yeri hak edenler
    -Steins Gate (En başlarda olmalı)
    -Hataraku Maou-sama (İzlediğim en iyi komedilerden)
    -FMA Brotherhood (38. sıra ?!?!?!)
    -Code Geass (Çok daha yukarıları hak ediyor, mechadan tiksinmeme rağmen favori serilerimden)
    Tabii bunlar sadece benim düşüncem...
  14. Beğen
    The Benefit reacted to DHspark in ANİME KOMEDİ 22.06.2014 (8)   
    arkadaşlar güzel yorumlarınız için hepinize teşekkürler :) beğenmenize sevindim. 13 sayfayla kişisel rekorumu kırdım :D Birde iki paragraf yazı yazıyorum her seferinde kimse okumuyormuş gibi geliyor :blink:  şaka bir yana da biride demedi abi bu Pikachu "pika pika" dan başka birşey bilmez ne ara Türkçe yi söktü :D
  15. Beğen
    The Benefit reacted to DHspark in ANİME KOMEDİ 22.06.2014 (8)   
    Merhabalar arkadaşlar. Kısa bir aradan sonra tekrar beraberiz. Bugün üniversite giriş sınavlarının sonuncusuda bitti. Tüm öğrenci arkadaşlar geçmiş olsun diyorum. Umarım hepiniz istediğiniz yerleri kazanırsınız. Sınav stresinin ve okulların bitmesiyle yaz tatilinin güzel günleri kapıda belirdi. TürkAnime.TV ailesi olarak bu yaz için çok güzel çalışmalarımız var. Bu haftaki AnimeKomedi çalışmasının da gecikmesinin sebebi bu. TürkAnime.TV E-Dergisinin gelecek sayısı için "Manga Akademisi" adıyla manga çizim dersleri çalışmamız olacaktır. Değerli çevirmen arkadaşımla "(Kaxell)" beraber güzel bir çalışmaya imza atacağız. Çizime meraklı olanlar ve manga sanatını öğrenmek isteyen arkadaşlar Temmuz sayısından itibaren E-Dergiyi muhakkak okusunlar. Bunuda burda duyurmuş oldum. 
       Gelelim AnimeKomed'ye bu sayıda son zamanların ünlü dizisi Game of Thrones'a anime karakterleri atıfta bulunuyor :) Geçen sayılarda tanıtımını yaptığım Animeci Aşıklar mini serisinin ilk bölümü sizlerle ve son olarak TürkAnime.Tv Haber Ekibi yollarda :D geçmişten tanıdık bir karakteri bakın nerede ne yaparken buldular :o . Takip eden herkese teşekkürler. Umarım beğenirsiniz. ^_^

Winter is Coming

Animeci Aşıklar -Bölüm 1-

Haber Ekibi Yollarda - Geçmişten Bir Kahraman

16. Beğen
    The Benefit got a reaction from Phryne in Aldnoah.Zero Açılış Şarkısı Kalafina'dan   
    Ucundan göstermişler.  ^_^
  17. Beğen
    The Benefit reacted to Yabus in Aldnoah.Zero Açılış Şarkısı Kalafina'dan   
    2014 yaz sezonunda 6 Temmuz'dan itibaren yayınlanacak olan mecha türündeki anime Aldnoah.Zero'nun 6. reklam videosu yayınlandı. Videoda serinin Kalafina tarafından seslendirilen "Heavenly Blue" (Cennet Mavisi) adlı açılış şarkısından bir parça yer alıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=5fhpPDo9dvk

Japon şarkı grubu Kalafina daha önce de yine Gen Urobuchi tarafından yazılan Fate/Zero ve Mahou Shoujo Madoka★Magica'da açılış ve kapanış şarkılarıyla yer almışlardı.
  18. Beğen
    The Benefit got a reaction from shadowanng in diagosakena, kendini ifade etmekte sıkıntı çeken insan   
    Hoş  :hi-onion-head-emoticon:  geldin. Gayet keyifli bir yazı yazmışsın. Okurken bayağı eğlendim. :)  İnşallah ilerki yaşamın da yazdıklarının bıraktığı hissiyat gibi olur.  :ph34r:  Bu arada Code Geass'ı uzun bir zaman aralığında izlediğini belirtmişsin. Benim sıkılmaktan 5-6 ayımı almıştı. Senin de buna benzer bir durum ise; yalnız değilsin.  ^_^
  19. Beğen
    The Benefit reacted to mutou in diagosakena, kendini ifade etmekte sıkıntı çeken insan   
    Şu anda bir ligth novel çevirisi yapmaktayım.
    0nLin3 ve Soranohikari ile birlikte...

Saygılarımla; mutou (Diagosakena)

20. Beğen
    The Benefit reacted to Çevirmen-J in Çevirisi Askıya Alınan Animeler (Güncellendi.)   
    Ben Phi Brain'i çeviriyorum Eren :D Encoder'in PC'sini bekliyoruz şu an... Hazır okullar bitti tüm serilerimi bitirecem :| :D
  21. Beğen
    The Benefit got a reaction from Takashi Komoru in merhaba   
    Hoş  :hi-onion-head-emoticon:  geldin.
  22. Beğen
    The Benefit reacted to Uchiha Nero in Selam Kankalar   
    merhaba forumda yeniyim daha anime izlemeye başlayalıda çok olmadı :D her neyse merhaba falan filan derken kendimi tanıtayim rock müzik dinlerim arada blues da dinlerim en sevdiğim anime naruto zaten çokda anime izlemedim dediğim gibi yeniyim :D başka hangi animeleri izledin derseniz devil may cry izledim çok sevmiştim onuda avatarı izledimde çoğu kişi anime değil len o çizgi film diyor neyse onuda sevmiştim ve anime sitesindede var birde death note ve fairy taile başladım
  23. Beğen
    The Benefit reacted to kawaii kereste in Animelerdeki en "garip" sahneler   
    http://myanimelist.net/anime/7590/Mayoi_Neko_Overrun!

buyur. ama gif'teki spoilerı aldıktan sonra nasıl izlersin bilemiycem :D

edit: ben de izlemedim. duyduğuma göre animede anime olayıyla alay ediyolarmış, o gif'teki sahne de bunun ürünüymüş. aslında güzel seriye benziyor, listeme aldım :D

edit2:

wtf
  24. Beğen
    The Benefit reacted to Ene in 5.hafta çizim konusu Dragonball   
    45 dakikada ancak bu çıkabildi ama olsun. :D
    http://i.hizliresim.com/Gnyvy2.jpg
  25. Beğen
    The Benefit reacted to Shotdown in Hi everyone   
    Uzun uzun zamandır sitedeyim,animeye bu sitede basladım ve devamda etmekteyim ama ilginçtir ki ne chate uğradım ne de foruma üye oldum.Bugüneymiş kısmet herkeze iyi forumlar dilerim  ^_^ 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.