Jump to content

Rosseckx

Üyeler
  • İçerik sayısı

50
  • Son ziyareti

3 Takipçi

Rosseckx hakkında

• Doğum günü 04/01/2000

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Satranç + Futbol <3 :)

Son profil ziyaretçileri

1552 profil görütülenme

Rosseckx üyemizin başarıları

1. Rosseckx

Hataraku Maou-sama! 2.Sezon

Neden 2. sezonu yok diye düşünürdüm hep. Gelmesine sevindim ama ilk sezondan sadece ufak bilgi kırıntıları kaldı.
  2. Rosseckx

Merhaba, eskilerden Lacky ben

Selam. Anime izliyordum sağda forum konularından tıkladım konuya. Dedim ulan benim de bir ara hesabım vardı. Arayıp giriş yapabildim. Biraz cringefest oldu bana. Profilimden takip edenlere baktım Lacky var. İlginç tesadüfler.
  3. Harmony'deki kızıl karı güzele benziyor. HS DxD 3. Sezon Mart'ta OVA Nisan'da sezon dediler ama listeye girmemiş. Ecchi tutmamış :D Daha 2015 yeni başladı müneccimmi bunlar :d
  4. Yetkin Forum'dan kurmayın forumu. 10tl.net'den MyBB Forumu kurun. Daha iyisi yok.
  5. Rosseckx

2014 Yaz Sezonu Animeleri Tanıtım Videoları

SAO II. Sezon 5 Temmuz değil 7 Temmuz. Offical sitesinde yazıyor. DxD'de Eylül'de galiba.
  6. Mangaka sağlam olduğu için animeyi batırmaz diye düşünüyorum ^^ 25 küsür bölüm olur heralde. Kirigaya hep kız olarak geçirmez sanırım. Ya Cinsiyet Değiştirme Parşomeni alır ya da başka oyuna geçer :D
  7. Rosseckx

İmza Yapıyoruz...

Benim imzama bakın :D Bende imza yapıyım benim yaptığım tarzda.
  8. Araştırmalarım inşallah doğru çıkmaz! :( Kirito oyuna giriş yaparken oyun onun cinsiyetini yanlış anlar. Kirito kız olur. Ama mantıken kız olursa erkek biryerle bakabilir tövbest mantıken yani :s Fuuuu inşallah Fan Art'dır.
  9. Rosseckx

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Just Do It (NIKE :D) Gintama'ya gönderme :d
  10. erkek yine fairy tailden azuma saç ve sakal bir arada diyelim. Kardeşim Kimileri klasik sever yapcak bişey yok :) Benim saçlarımda hafif Kirito'ya benziyo oda var :D
  11. Hikigaya'nın Anime ismi Anime'den daha uzun :D (Yeni başladım bakalım:)

12. Bide 2013'ün en sevilen kızı seçilmişti bir yerde diyen yok ^_^ Uzun siyah saçlılara neden bu kadar hastayım yaa -_- (: ..ve aynı yere geldiklerindeee *-*
  13. Rosseckx

Death Note, Code Geass Hakkında İlginç?

Çünkü Türk'üz :D
  14. Rosseckx

Death Note, Code Geass Hakkında İlginç?

Anladıım sanıyorum :D @Black Dns değiştirmeyi dene ^^ Link: http://www.youtube. com/watch?v=qynux0ME6Ac
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.