Jump to content

DaemonBia

Üyeler
  • İçerik sayısı

32
  • Son ziyareti

DaemonBia üyemizin başarıları

1. DaemonBia

hasır şapka tayfasından biri ölecekmi

jinbei cepte, birde logia lazım bence jinbeinin katılması tayfayı deniz altında güçlendirir herzaman sanji gibi veya zoro gibi insanlar yetmeyebilir denizaltında.. 10 kişi yeter sanırım diyordu luffy :D oradan bir kişi katılacak
  2. DaemonBia

Neden en çok sevilen seri one piece?(dünyada)

aynen öyle gemiye ağlayayazdım ya ben hiçbir şeye ağlamazken :D
  3. DaemonBia

Akainu vs Enel

abi enel insan değil luffynın eneli dövmesi zaten bug beyaz sakala o haliyle yenilecekti akainu hepimiz izledik beyaz sakal hasta olmasa göğsüne o kılıcı yemese affetmezdi aka yı ateşi eriten lavlar diye başlık koymuşlar ace bölümüne de çok saçma abi adam dövüşemedi bile luffy yi korurken öldü akainu güçlü ama eneli yenmek kolay değil hele ki tek atmak enel e tek atmak adam normal bir yıldırımın bilmem kaç katı yüksek voltta elektrik koyuyor şaka değil neymiş lastik elektriği iletmiyormuş o yüzden vurabilmiş... eee sonra, hakisiz logia ya vuramazsın.. tamam görürsem söylerim..
  4. DaemonBia

Akainu vs Enel

5. DaemonBia

Akainu vs Enel

6. DaemonBia

Akainu vs Enel

tek sebebi luffynin yıldırımlardan yapısı sebebiyle etkilenmemesidir. eneli küçümsüyorsun evet enel gemiyle birlikte siz görürsünüz olm gibi birşeyler deyip yukarı doğru çıktı hatta sana dk saniye söyleyecem bulunca..
  7. DaemonBia

gördüm çok sevindim aslında onun ölmemesine :D
  8. DaemonBia

En Eğlenceli Arc

marineford eğlenceliydi bence çok güzel bir savaştı çok eğlendim ben :D impeldownda hancock un arigatoyu aishiteru anlaması da çok iyiydi çok iyi bir espriydi bence ben yerlere yattım hancock her kendinden geçtiğinde evlendik muhabbeti hele çok güzeldi :D
  9. DaemonBia

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

marinefordda ki savaşta 2 kişi öldü yani sana göre :D oars ta orada ölmedi monet te ölmedi ve hala vergo ölmedi diyenler var :D ölen yok demek çok saçma geliyor bana
  10. DaemonBia

Akainu vs Enel

tek yemez enel hiç kimseden :D şuanda hakisi olduğunu düşün bence çünkü yukarı çıktı tanrılarla dövüşmeye ve bu adam tanrı gücüne sahip unutma yediği meyveye tanrı gücü diyorlardı bir üst ada da ne ile karşılaştı neler yaşadı bilmiyoruz daha.. yani akainuyuda o kadar abartmayın bence ace in ölmesinin tek sebebi luffy nin afallaması ve ace in luffynin önüne atlamasıdır öyle adil bir dövüş oldu da ace yenilmedi akainu ya.. luffy yi korurken öldü amca adil bir dövüşte ace te tek yemezdi yani..
  11. DaemonBia

zamankatilinin yorumlarıda güzel limitim doldu beğenemiyorum ama buradan söyleyeyim yani hakkını yemeyelim :D abi magellan vuruyordu bon clay e ben öyle gördüm tam vuracakken geçtiler o sahneyi yani vurduysa öldü vurmadıysa ölmedi vurduysa kurtuluşu yok çünkü ivankov yok orada kim kurtaracak :D ben crocodile ın ölmemiş olmasına şaşırmıştım aslında oladabilir ölmemiş olabilir bon clay ama ölen olmuyor demekte saçma olur bence marinefordda ölen olmadı demek çok saçma geliyor bana mesela.. ölen oluyor ama tayfadan kimse ölmez diye düşünüyorum..
  12. DaemonBia

Luffy'nin İkinci Meyvesi(Teori)

takımda logia yok arkadaş lazım bir logia kuzan gibi mesela... birde bakıyorsun caribou yu luffynın takımına sokuyor oda ne gülerim hea :D
  13. DaemonBia

Dont let communication breakdown :D

okul olsa sallamam ya ehliyet yükseltmeye çalışıyorum bakalım iki sınav kaldı biri yarın :)
  14. DaemonBia

Dont let communication breakdown :D

yok hacı ya oynarken veremediğim sınavları veriyorum kalsın siz oynayın kamu spotu yaptırmayın bana burada :p lol oynamayı bıraktıktan beri yemeklerden tat almaya nefes almaya başladım gibi girmeyeyim sonra :D ama gerçekten insanın beynini çok yoruyor o oyun 2 sene oynadım :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.