Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Golge_Kaze kullanıcısının paylaşımları

1. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Nasılsınız? Bu hafta Hilda'nın sınavları olduğu için güncel yazısı bendendi! Biraz son günlerde aklımdan geçen şeylerin bir kısmını sizlerle paylaşmak istedim. Günceli okumak için ve bölümlere ulaşmak için: Tık Bu haftanın Bölümleri: Cat's Bride 63-64, Boyfriend of the Dead 175-179, All That We Hope to Be 32-37 Gitmeden, sınavları olan öğrencilere bol şans dilerim! < 3 -Gölge-
  2. Bu ara HoneyWorks'ün şarkılarını çevirmeye taktım, uzun zamandır takip ettiğim bir müzik yapım grubuydu ama şarkılarına pek el atmamıştım. NovelAozora'da bir novelini çevirmeye başlamışken (novele bakmak isteyenler için: Tık) şarkılara da el atayım dedim. Son çıkan filmi bu yıl bitmeden izleyebilmeyi umuyorum :') İlgisi olanlar vardır belki, buraya da şarkı çevirilerini bırakayım: Tık Bu arada Anime OST çevirisi sayımız 100 olmuş! Bu zamana dek blogumu takip eden, benden çeviri isteyen, gelişmem için bana önerilerde bulunan herkese teşekkür etmek istiyorum <3 İyi ki varsınız <3 Dilerim günler böyle geçip giderken, biriktirdiğimiz anılara yenilerini ekleyebiliriz <3 100. Anime OST'mizi de buraya bırakayım: Boku no Hero Academia'nın 6. Açılış Şarkısı: https://animeciejderha.wordpress.com/2021/02/19/boku-no-hero-academia-6-acilis-sarkisi/ Animenin yeni sezonuna az kaldı, bu da beni heyecanlandıran bir başka şey.. -Gölge-
  3. Bu ara niye her yerden spoiler yiyorum acaba...

4. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Bu hafta sizlere, Hilda'nın biraz sınavlar biraz günlük hayat hakkında kısacık notlar bıraktığı bir güncel getirdik.. Ayrıca bölümlerimiz arasında, Cat's Bride 62, Tama no Gohoubi 05 ve Boyfriend of the Dead 173-174. bölümler var : ) Sınavları olan tüm arkadaşlara bolca başarı ve şans diliyoruz, ganbatte < 3 Güncel Linki: Tık Discord Linkimiz: Tık -Gölge-
  5. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Nasılsınız? Bu güncelde Hildagarde'a fazlasıyla katıldığım bir yazımız var. Ayrıca bloga Tama'nın birinci cildini ekledik <3 Bunun dışında Boyfriend of the Dead 169-172 ve Cat's Bride 61. bölümler var ;) Güncele ulaşmak için: Tık
  6. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Nasılsınız? Bu hafta sizlere okurken "keşke daha uzun olsa" dediğim, Hilda'nın yazdığı bir "motivasyon" güncelini getirdim Ayrıca bu güncelde Cat's Bride 60. bölüm ve Boyfriend of the Dead 167-168. bölümler de var ; ) Günceli okumak ve bölümleri indirebilmek için: Tık
  7. Hesabım şifremi unuttuğum için kilitlenmişti, çok şükür girebildim foruma :')

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Perfectum

Perfectum

Ben sen bıraktın gittin sandım Anka hoşgeldin. :D

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Hoş buldum :D Şansıma eski e-mail adresimi hatırlıyordum :') Uğramaya çalışırım :D
      Ben de bundan sonra yazacağım şifreleri :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:
      Çoğu şeyi bırakabilirim ama forumdan kolayca kaybolmam Perfectum :D

4. pegasusejder

pegasusejder

@Ancaks tabii her zaman muhabbete açığız. :) 

Haha işte gerçek bir forum üyesi. :)

8. Şuraya Fruits Basket (2019) animesinin 1. Kapanış Şarkısını bırakayım ;) Vickedblanka-Lucky Ending <3 Animede açılış-kapanış şarkılarına ilk bölümden düşmüş olabilirim :') https://animeciejderha.wordpress.com/2020/11/23/fruits-basket-1-kapanis-sarkisi-vickeblanka-lucky-ending/
  9. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Merhaba minna ^^ Nasılsınız? Bu hafta sizlere Ninfu ile hazırladığımız soru-cevap güncelini getirdik. Ninfu hakkında merak ettikleriniz için bir tıklayın derim: Tık Bu haftanın bölümleri: Jack, The American Ghost 79, Cat’s Bride 54-55 Önemli Notlar: Malum sınav haftası geldi, bu sebeple bugün Dahlia’nın serileri (Tama no Gohoubi ve Boyfriend of the Dead) bu güncellere yetişmedi. Sınav haftaları biliyorsunuz ki aşırı yoğun oluyoruz, yine de elimizden geldiğince bölüm yetiştirmeye çalışacağız. Sabrınız için teşekkür ederiz : ) Ayrıca, American Ghost Jack serisi hakkında çok ÖNEMLİ DUYURU’muz var! Lavina üniversite sınavına gireceği için seriye bir süre ara verdik. Yaza kadar sürebilir ama sınavdan sonra bölümler kaldığı yerden devam edecektir. Sınav sürecinin zorluğu ve stresini az-çok bilirsiniz ^^ Bölümleri düzensiz vermek yerine ara vermenin en sağlıklı karar olduğunu düşündük. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz ❤ Ayrıca seriyi devam ettirmek isteyen gruplar olursa diye şu notu bırakmak istiyoruz: Seriye baştan başlamanızı söylemek durumundayız. Seri elbette tapulu malımız değil, sonuçta FanSub’ız ama yıllarca kimsenin dokunmadığı bu seriyi yaparken Kore’den raw bulmak, iyi çeviri hazırlamak ve uzun-zorlu edit sürecini hesaba kattığımızda, son 20 bölüm kala birilerinin öylece devam ettirmesi bizi bir parça rahatsız etmekte. Bu konuda da anlayış göstermenizi diliyoruz ^^
  10. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Bu hafta sizlere, Boyfriend of the Dead serisinden 151-155. bölümler ve American Ghost Jack serisinden 78. bölümleri bırakıyoruz.. Güncelimizi okumak ve bölümleri indirmek için: Tık
  11. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Bu hafta sizlere Hildagarde'nin yazdığı "Biraz hobiler, biraz mutluluk biraz da sevgi.." diye isimlendirdiğimiz, karışık ama okurken gülümseten günceli bırakıyoruz <3 Ayrıca bu haftaki bölümlerimiz: Boyfriend of the Dead 141-150, Jack, The American Ghost 77, Koroshi Ai 55, Cat’s Bride 52 Güncelimize ve bölümlere ulaşmak için: Tık Discord üzerinden bizlere ulaşmak için: Tık
  12. Bugün de buraya Given animesinin yeni çıkan filminden Yoru Ga Akeru adlı OST'sini bırakıyorum: https://animeciejderha.wordpress.com/2020/10/16/given-movie-ost-yoru-ga-akeru-given/
  13. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Bu hafta sizlere çevirmenimiz Batistuta ile yaptığımız soru-cevap güncelini getirdik ^^ Yayımlanan bölümlerimiz ise, Koroshi Ai 53.5-54, Boyfriend of the Dead 141-145 ve Jack, The American Ghost 76. Bölümler Güncelimize ve bölümlere ulaşmak için: Tık Discord üzerinden bizlere ulaşmak için: Tık
  14. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Nasılsınız? Sizlere bu hafta Hildagarde'nin yazdığı "Korkular Hakkında.."ki güncel yazımızı getirdik : ) Güncel yazımıza ve Boyfriend of the Dead 136-140, Jack, The American Ghost 75. bölümlere ulaşmak için: Tık Ayrıca Tama no Gohoubi 2. Bölüm de yüklenmiştir ^^
  15. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Bu hafta sizlere cleanerlarımızdan Doğa ile yaptığımız soru-cevap güncelini getirdik, bunun yanında American Ghost Jack 74. bölüm ve Boyfriend of the Dead 131-135. bölümler var. Seriler hakkında bilgi almak ve günceli okumak için: Tık Discord kanalımızdan bizlere ulaşmak için ise sizi şöyle alalım: Tık
  16. Asla kaynak bulamayacağımı düşündüğüm ama sonunda fena olmayan bir kaynak bulduğum şarkının çevirisini de buraya bırakayım.. Fairy Tail 25. Kapanış şarkısı, Miyura-Lullaby Şu çalışmaktan yorulduğumuz günlerde insana iyi gelen cinsten bir şarkı, en azından bence öyle.. Siz ne dersiniz? https://animeciejderha.wordpress.com/2020/09/03/fairy-tail-25-kapanis-sarkisi-lullaby-miyura/
  17. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Bugün sizlere Hildagarde ile yaptığımız gayet keyifli bir soru-cevap güncelini getirdik! Bu haftanın bölümleri ise burada: Boyfriend of the Dead 121-130, Jack, The American Ghost 73, Koroshi Ai 53 Bölümleri indirmek için, serilerimiz hakkında bilgi almak için: Tık Not: Tama no Gohoubi serisini bırakmadık arkadaşlar, devam ediyor. Sadece Dahlia staj işleri ile uğraşmaktaydı, bu sebeple geçikti. Ortalama ayda bir bölüm vermeyi planlıyoruz ^^ Ama aksilik olursa, güncellerde bildiririz. Bizlere soru sormak için ayrıca Discord kanalımıza katılabilirsiniz: Tık
  18. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Nasılsınız? Sizlere bu hafta Echo ile yaptığımız soru-cevap güncelimizi getirdik ; ) Ayrıca mangalarımızdan, Boyfriend of the Dead 110-120, Jack, The American Ghost 72, All That We Hope to Be 13-27 bölümlerini ve animelerimizden, Chou Henshin Cosprayers 03, ACTORS -Songs Connection– 10-11-12 bölümlerini de getirdik ; ) ACTORS -Songs Connection-'ın sekiz OST'sinin çevirisini de animenin blogumuzdaki tanıtım sayfasına ekledim, günceli okuduktan sonra anime adına tıklayarak ulaşabilirsiniz ; ) Diğer serilerimiz hakkında bilgi almak ve serilere ulaşmak, güncelimizi okumak için: Tık
  19. Sakutasuke -Titania- Hayatımda çevirdiğim en zor anime OST'lerinden biri oldun...

Ama ACTORS -Song Connection-'ın çoğu OST'sini sevdim, zaten animeyi de bu yüzden çevirdim :')

-Animenin son bölümleriyle sanırım toplu yayınlarım bu OST çevirilerini-

Spoiler

20. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Nasılsınız? Bu hafta sizlere Hildagarde'nin yazdığı özgüven aşılayan bir güncel yazısını getirdim : ) Ve tabii ki manga/webtoon serilerimizden Boyfriend of the Dead 101-110, Jack, The American Ghost 71, Koroshi Ai 51-52'yi ve yeni anime serimiz "Chou Henshin Cosplayers"ın ilk iki bölümünü getirdim : ) Bölümlere ve güncele ulaşmak için: Tık
  21. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Nasılsınız? Sizlere bu hafta, stajyerliği biteli uzun zaman geçmemiş olan, yeni üyemiz Weirdo-chan ile yaptığımız "Soru-Cevap Günceli"ni getirdim! Güncele ve bu haftanın bölümlerine/diğer seriler hakkında birkaç bilgiye ulaşmak için: Tık Discord linkimiz için: Tık Not: Üye alımlarımız "encoder" başvuruları dışında kapalıdır ^^
  22. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Yo minna ^^ Bu hafta sizlere, Sonki ile yaptığımız Soru-Cevap güncelimizi getirdik! Bunun dışında American Ghost Jack 69 ve Boyfriend of the Dead 91-95. bölümler geldi : ) Güncelimize ulaşmak ve bölümleri indirmek için: Tık Bizlerle iletişim kurabilmeniz için Discord linkimiz: Tık Not: Üye alımlarımız "encoder" başvuruları dışında kapalıdır ^^
  23. Madem animesini çeviriyorum, OST çevirilerini de yapayım ama dimi? ;) ACTORS -Song Connection- animesinin ilham veren OST'si "Cloudy Day"in çevirisini şuracığa bırakıyorum ^^ https://animeciejderha.wordpress.com/2020/06/26/actors-song-connection-ost-cloudy-day-gakuto-kajiwara/
  24. Golge_Kaze

Himitsu FanSub ^^

Sizlere mini mini bir güncelle, ACTORS -Song Connection- 09. Bölümü getirdim ;) Ulaşmak için: Tık -Gölge-
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.