Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Golge_Kaze kullanıcısının paylaşımları

1. Golge_Kaze

Beni de aranıza alın :D

Hoş Geldin..:D İyi vakit geçirmen dileğiyle..:)
  2. Golge_Kaze

Uchiha Sasuke Serisi Geliyor

Sasuke'nin komik hâlini hayal etmek zor.. Mangakaya sabır diliyorum..:)
  3. Golge_Kaze

Japonyadan şok eden karar!

Bayağı sinir bozucu olmuş ama yapacak bir şey yok, umarım Japonya'da bu konuda çalışanlar bizim ülkemizde anime ve manga olmadığının farkındadırlar..
  4. Ao Haru Ride'ı izlerken mangasındaki her sahne gözümde canlanıyor..:) Süper bir anime..:)

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bence de hemen gelsin..:) Süper yapmışlar müzikleri falan çok güzel uymuş..:) Bir tek kapanış müziğini fazla beğenmedim ama o kadar da önemli değil dinledikçe alışırım sanırım..:)

5. Golge_Kaze

yeni animeci

Hoş geldin..:D
  6. Benim için bayram hep hüzünlü bir zaman olmuştur ama bu bayram kendime söz verdim, anime izleyip kendime moral depolayacağım, annemi ve arkadaşlarımı güldüreceğim..:)

1. Specific

Specific

En iyisini yapıyorsun,iyi seyirler.^^

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkürler..:) İyi bayramlar..:)

7. İyi bayramlar..:) Bayram için anime listesi yapan tek ben değilim değil mi?

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Cık bende arşivi doldurdum.Özellikle geceleriizlemek için.İyi bayramlar bu arada ;)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Yalnız değilmişim..:) O zaman bol animeli ve ailelerimizle huzurlu bir bayram tatili dileyeyim..;)

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Bende sana aynısını diliyorum :)

8. James Bowen'in Sokak Kedisi Bob ve Bob'un Dünyası adlı kitaplarını tavsiye ederim. Süperler ve gerçekten yaşanmış olmaları ilgi çekici..:)

9. Bence yeni başlayan biri için fena değil, 10 üzerinden 7 bu forumda manga akademisi diye bir bölüm var bence oradan yararlanırsan yüzündeki oranları daha iyi çizebilirsin.. :)
  10. Yorucu bir günün ardından kitap veya manga okumak gibisi yok..

1. DHspark

DHspark

bende tam tersine yorgunluktan sonra ikisinide okuyamam :) yorgun olmasam okuyorum ama yorgun olunca pat sızıp kalıyorum :D

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bence en iyisini yapıyorsun..:D Kitaplar bende oksijen kaynağı gibi bir şey olmuştu bir aralar oradan kalmış bu okuyarak dinlenme huyu bana..:)

11. Golge_Kaze

Are You Sure Çeviri

Kolay gelsin..:)
  12. Yarın kilisede dedem için okuma olacak yani akşam beş altıya kadar buralarda olmayacağım... Hazırlıklar yordu ama dedem için değerdi..

13. Golge_Kaze

Selamlar...

Hoş geldin..:)
  14. Golge_Kaze

Merhabalar

Hoş geldin..:)
  15. Bugünler güçlü olmak için elimden geleni yaptığım ve üzüntümü belli etmediğim günler ve biraz daha güçlü olmalıyım.. Yardım eden herkese teşekkürler..

1. Shotdown

Shotdown

Üzüntünü aksine belli etmelisin bence sürekli içine atman sağlığına olumsuz yansıyabilir :) Birisiyle konus içini dök dertlerini anlat ağlayabiliyorsan ağla hiç kimse ağladı diye güçsüz olmaz aksine daha güçlü olur :)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Doğru ama ben ağlarsam annem de ağlar. Evde sadece o olduğu için onu üzmemem gerekiyor yani biraz karışık. Yine de haklısın teşekkürler..

16. İkinci adım Anca(Anka okunur), birkaç yıl önce arkadaşımla e posta adresi alırken yanlışlıkla yanına -ks getirmiştik. Ancaks oldu..:) Ama bu nicki birçok yerde kullandım hatta yazdığım ilk hikâyenin kahramanının adıdır ve orada bu tesadüf eseri bulunmuş isme anlam kazandırmıştım..:D Anısı olduğu için hep kullanıyorum..:)
  17. Bence çok güzel bir fikir, emeğinize sağlık umarım başarılarınızın devamı gelir..:)
  18. Golge_Kaze

Çizimlerim™♦(Guncel)

Gerçekten çok güzeller, ellerine sağlık...
  19. Golge_Kaze

Konichiwa Minna San

Hoş geldin...
  20. Arkadaşlar dedem vefat etti, beni güldürmeyecek, az müzikli bir anime tavsiye eder misiniz? Şu zamanlarda annemin yanında olmak için uyanık kalmalıyım ve zihnimi sakin tutmalıyım...

21. Golge_Kaze

Gangsta. Animesi Duyuruldu

Bence konusu süper..:)
  22. Golge_Kaze

Sizce altyazı nedir?

Bence edebiyat olarak kendi dilimizce çeviriyi düzenlemek sorun değil, hatta çok iyi bir şey çünkü biz o animeyi, mangayı ya da herhangi bir şeyi okurken Türkçe okuyoruz ve haliyle kendi dilimizden ögeler görünce bu bize daha yararlı oluyor ve haklısın aynen çevirseniz makineden farkınız kalmaz, bu sebeple de çevirinin anlamını Türkçe'mize uygun şekle getirmeniz çok doğru.. Zaten siz bu işi sevdiğiniz için yapıyorsunuz, bu sebeple en iyisini yaptığınıza eminim..:) Benim de düşüncelerim bunlar..:)
  23. Golge_Kaze

Baykuş Cafe

Orada kahve içmek isterdim..:) Keşke bizde de böyle farklı yerler olsa..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.