Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Durum güncellemeleri bölümüne Golge_Kaze kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Çevrilmesini istediğiniz anime şarkısı varsa söyleyebilirsiniz :) Bu aralar çeviri biriktiriyorum da ^^ Sebebi sürpriz :P

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. jans09

jans09

Ben ve DjMorphosis youtube kanalı bile açmıştık ama o çok yoğun bir tempoya girince kaldı çoğu.. 

Jr Kashi

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Duyguları çevirmek mümkün değil :D Duyguları her insan kalbi farklı ifade eder. Benim amacım sadece sözlerin anlamı konusunda az çok fikir sahibi edebilmek :) İki yıldır da bunun için arada şarkıların çevirilerini yayınlıyorum ^^ Ama video yapmak zahmetli valla, ondan blogumda çoğunluk sadece çeviri var :D

4. jans09

jans09

İşin aslı önemli olan müzik tabii orijinal dilinden başka bir dile oturtmak mümkün değil ama en azından "o kadar hüzünlü ya da capcanlı ne diyor bu insanlaaaarrrrrr???" sorusuna cevap oluyor. Benim hoşuma gider genelde sözlerini bilmek. Bu yüzden genelde ne diyor acaba diye açıp bakarım. 

2. Önüme bir kase abur cubur almak, NANA animesini izleyerek depresyona girmek istiyorum ama bunu yapacak vakte git işlerini bitir derler ://

3.  Yapılacak işler listesi yapıcam da felaket korkuyorum. İki sayfa liste çıkar şimdi :S

4. Anime izlemeyi çok özlemişim yaaa :D 

5. Günler ders çalışmak, işe gitmek, ödev yapmakla geçerken özledim ben anime izlemeyi :'(

1. Pingu

Pingu

az kaldı sabret :P

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Dimi dimi kendi kendime hep bunu söylüyorum XD

6. Başardım, başardım, başardım, sonunda başardım çoookkk mutluyummmmm :D Ehliyet almaya hak kazandım ^^

1. Heimatlos

Heimatlos

Allah kaza bela göstermesin.

2. Strix.

Strix.

ben 1sene sonra Hacı murat 124 ile okula yanlayarak giricem. gerçekten yapıcak kafaya koydum. :D

7. Güzel bir gün olacak ^^

8. Laptobım bozuldu :'( Edit yapamamak kadar gıcık bir duygu yookkkk :( :( :(

1. LeornKayn

LeornKayn

Var git burun ameliyatı ol ve önünde sevdiğin bir yemek varken çorbaya içmeyi dene

9. Bir anime şarkısı coverlamamışlığım vardı o da oldu tam oldu :D

1. Zentan

Zentan

daha kendi şarkını yazıcaksın sen ^^

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Olabilir senin bestelerine de yazarım belki ^^

10. Tüm gün icra dosyalarıyla uğraşmaktan boğuldum ya :// Anime izlemeyi özledim :D

11. Çevirmenliğe geri döndümmmmmm :D

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Şimdiki kızlar adamı yiyecek :P Ne çabuk sürücü kursuna yazıldın, hemen araba sürmeye heveslendin :D

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Ahaha :D Barış Abi kursa çok önce yazıldım aslında, bitiriyorum kursu :) Yani İnşallah bu pazar sınavı geçerim ve biter .. Araba kullanmak çocukluğumdan beri istediğim bir şeydi, araba istemiyorum malum İstanbul ama arada kiralayıp kullanmak isterim. Bu yüzden ehliyet lazımdı ben de 18'e basınca durmadım yazıldım :)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Uğradığın için sağol Kai :) Dediğim gibi Pazar gününe kadar birkaç şarkı çevirip atıcam bloguma ;)

12. Yeni yılın ilk günü güzeldi :)

1. Kai

Kai

Evet ^^

13. Arada bir foruma uğrasam iyi olacak gibi, buraları unutmuşum resmen ya XD

1. Kai

Kai

forum da seni unutmuş baksana :/

14. comic markerlar niye bu kadar çok pahalı :'(

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Hayır alırım ama beğenmediğim durumda o para çok canımı yakar :( İnsanda heves bırakmıyorlar :(

3. Witch

Witch

Aşırı pahalı yahu :'( Kuru boya forevır

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Aynen Witch kuru boya aşk ya :D

15. Beni özleyeniniz var mı? :) -Bayağıdır foruma gelmemiştim malum YGS, staj + okul+ sürücü kursu var .. Ama bugün bir uğrayasım galdi :D

1. Anonymmy

Anonymmy

Hoş geldiin:)

2. Witch

Witch

<3 Ganbatte Ojou-sama. :P

16. Biyoloji ve matematik çalışmak zorundayım ya ben anime izlemek ve edit yapmak istiyorum >

1. Pingu

Pingu

Çalışmaya devam Anka :D

17. Staj dönüşü "Yaşasın evv" dedim.. Başıma gelmeyen yok gidişte de dönüşte de otobüs arıza yapar mı ya? XD

18. Adminlerim nolur bunu siyasi içerik olarak algılamayın sadece endişeliyim.. Dün Barış Yürüyüşü için Engellilerle Ankara'daydım ve patlama sırasında yakındım.. Orada olan arkadaşlar varsa ya da Ankara'da olan durumunuz nasıl? İyisiniz değil mi? -Endişelendim-

19. Staj yapmayı sevdim ^^ -Tabii biraz yorucu ama ortam güzel umarım hep böyle olur :D

1. Kaxell

Kaxell

amma çalışkan forumuz ya :D

20. İyi bayramlar arkadaşlar ^^

1. Anonymmy

Anonymmy

İyi bayramlar:3

21. 18 yaşımdayım.. Hmm.. Tamam bu harika bir his :D

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Owowowo geçmiş olsun Free World :(

Teşekkür ederim Kai :D

3. houston

houston

Doğum günün kutlu olsun sensei

18çabuk geçer anlamazsın en iyisi 19yr ld :D

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim ^^

22. Üstümden tren geçse bu kadar yorulmazdım diyorum.. Yoruldum yoruldummmm kyaaaa :(

2. Strix.

Strix.

İlaç kulanıyorsan kullanmamanı tavsiye ederim.

Çok su ve meyve tüketmelisin özellikle şu ana da üzüm tüketirsen çok iyi olur

ama tren yerine uçak geçse daha iyi olur ya plakasıda yok hem daha ağır :D

23. Düğündeki davullar sanki hala kulaklarımda çalışıyor sanıyorum şu an ://

24. Acaba bugün hangi Anime Opening ya da ED'sini çevirsem..

2. Kai

Kai

Bunuda buraya bırakmazsam pişman olurum :D

ed veya op değil ama..
    3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bakarım ben yine de fırsat bulduğumda :)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

İntegral bir şey değil, beğendiysen ne mutlu bana :)

25. Dünyanın en yorucu iki gününü canlı atlattım :D -2 ayrı güncel vermek ne zormuş ya XD -

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.