Jump to content

Golge_Kaze

Üyeler
  • İçerik sayısı

846
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

Durum güncellemeleri bölümüne Golge_Kaze kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Daha önce bir kez aşık oldum.. Cevabımı ağır bir şekilde aldım.. Şimdiden sonra aşkla alakam olmaz.. Onun yerine sadece animelerde ve bazı şanslı insanların hayatlarında yaşanacak aşkları izlemeyi tercih ederim..

2. İnsan uyandığında kendini dinlenmiş hisseder aksine ben dayak yemiş gibiyim, kanepede uyumanın sonuçları..:/ Neyse konuşmak isteyen varsa buralardayım, belki kiliseye giderim o ara yokum, sonra da anime izlediğim için sık sık buraya bakarım zaten..:)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

bende hava atabilir miyim? bende üniye geçtim ehehe. :D

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bu arada seni de tebrik ederim..:)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bense 11. sınıfa geçen bir liseli olarak kendimi ezik hissettim..:D

3. Eğer bugün işlerim ters gitmezse küçük bir sürprizim olacak..;D

2. noirwinglessova

noirwinglessova

güzel olmuş ^.^ ellerine sağlık

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Teşekkür ederim, umarım bir saati içinde önsüzü de bitiririm, ilk bölümle paylaşırım..:)

4. noirwinglessova

noirwinglessova

rica ederim ⌒.⌒ bekliyozzz *-*

4. Günaydın :D

2. Witch

Witch

Gittim işte -.-

Delirdiiim :D vklxkcvodpf Aa Pisicik ne diyosun sen :] :DD

3. houston

houston

Git-.-

Zaten delisin sdhsfjsh :D ne diyomuşum o.o :Dd

4. Witch

Witch

Gittim-.-

İsmimizi nerede çok duymuşuz :] klşvkdlkfvdf

5. Karnemi almak artık nedense pek bir şey ifade etmiyor.. 11 yıl boyunca insan karne alınca, eve postalasınlar, e-karne olarak kalsın falan diyor..

6. Hayat ne kadar garip değil mi? Fazlasıyla da yorucu.. Haftalardır ortalarda yoktum.. Kimler var buralarda? Ses verin...

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Olur çeviririm..:) Ama anca yarın çevirebilirim..:)

3. houston

houston

farketmez beklerim.~

şimdiden teşekkürler^^

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bu şarkıyı da çeviririm ama bana yanında bir anime şarkısı da söylemen gerekiyor.. Çünkü blogumda şimdilik anime şarkılarını Türkçeleştirme çabası var..:)

7. Canım anime izlemek istiyor ama sınav var.. Eh ne yapalım, sınava çalışcam..:) Yarın görüşürüz arkadaşlar..:)

2. houston

houston

aradım böyle böyle dedim 2tost 1bardak çayı mutfaktan odama ışınladım fln onlarıda söyledim hepsi şaşkına döndü çağırdılar gel dediler şimdide üşeniyorum-.-

ben rahat 6.sınıftan beri ders çalışmıyorum.p güzelmiş az kaldı sabret, umarım iyi geçer hepsi :D benim 5 ocakta .başlıyor. -.-

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Umarım senin sınavların da iyi geçer..:) Tabii böyle üşenmeye devam edersen biraz zor olabilir..:D

4. houston

houston

saol^^ umarım.s

benim bu üşengeçliğimde evrenin varoluşu ve tüm sırları gizli, incelenmesi gereken önemli bir konu-.-

8. Günlük Planım: Kitap okumak.. Manga okumak.. Death Note izlemek..

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Daha ilk bölümden karakterleri sevecek değilim ki..:) Ayrıca ilk bölümde L'yi göremedim bile ona üzülüyorum, ne zaman çıkar diye merak ediyorum..:D

3. TheDirectEco

TheDirectEco

Doğru ya filmini izlemiştin, Gomen :) Bende ondan şaşırmıştım zaten 2.bölümde filan sadece sesi var :D

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Önemli değil, insanlık hali..:)

9. Bir motor çarpmadığı kalmıştı o da oldu.. Şimdi iki gün okula gidemiycem.. Sınavlar vardı.. Off

10. Konu açarken yazıları nasıl spoiler içine alıyorduk unuttum..

11. Çok şükür ödevlerim bitti..

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Bitmez benimkiler mitoz bôlünüyorlar -_-

3. Witch

Witch

Ne ara bolunuyor da cogaliyor bu keratalar -_- 1 saatir odev yapiyorum, ohm ohm, 3 sayfa bitmis ;-;

4. Milli Midilli

Milli Midilli

Benim kafa oldu bin beşyüz hala bir sayfa bitmedi ;-; ciddiyim ;-; ;-;;;;;;

12. Acaba bugün hangi Anime Opening ya da ED'sini çevirsem..

2. Kai

Kai

Bunuda buraya bırakmazsam pişman olurum :D

ed veya op değil ama..
    3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bakarım ben yine de fırsat bulduğumda :)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

İntegral bir şey değil, beğendiysen ne mutlu bana :)

13. Gece rüyamda asla gerçek olmayacak ama rüyada görmek bile mutlu edecek bir şey gördüm.. Biraz acı verici bir duygu ama bir yanım gerçekten mutlu.. Garip bir his.. Sizin de başınıza böyle şeyler geliyor mu bazen?

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Onu ben de yaşıyorum bazen rüyamda.. Tamam Pelin abla sonra görüşürüz..:)

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Benim de bazen yazdığım hikâyeler ve animeler rüyama girerler.. Karışık olması hiç hoş olmuyor..:) Özellikle aksiyon hikâyeleri yazdığımda ve onlar rüyama girdiğinde.. Sabah uyandığımda ne oluyor/ne oldu diye bir ifadem oluyor..:D

4. Barış

Barış

geçen gün 3 farklı dünyadan (Anime,roman,film) sevdiğim yapımların içeriğinin karışımını bir rüyada yaşadım. aksiyon fanıyım ama rüyamda o kadar şeyin başıma gelmesi hoşuma gitmedi :D

14. Türkiye-Amerika basketbol maçına son 21 dakika! :)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Maç iyi başladı ama sonu iç açıcı görünmüyor..

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Doğru..:) 23 sayı geride gidiyoruz..:(

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Hatta şu anda 21 sayıyla yenildik..:(

15. Yeni çevirilere başlıyorum ;) Beklemede kalın ;)

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Çok iyi olur aslında :) Çok teşekkür ederim :)

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

The Tatami galaxy için linkler jans09'da yani janset'teymiş, o çevirecem diyordu bir ara. Hen Zemi'yi boşver, vazgeçtin. Sana uymaz, seinen 18 yaş üzeri için bu seri :D Ama the tatami galaxy için janset ile iletişime geç istersen = http://forum.turkanime.tv/user/11435-jans09/

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Tamam :) Bir konuşurum Janset ablayla :)

16. Çevirmenliğe geri döndümmmmmm :D

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Şimdiki kızlar adamı yiyecek :P Ne çabuk sürücü kursuna yazıldın, hemen araba sürmeye heveslendin :D

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Ahaha :D Barış Abi kursa çok önce yazıldım aslında, bitiriyorum kursu :) Yani İnşallah bu pazar sınavı geçerim ve biter .. Araba kullanmak çocukluğumdan beri istediğim bir şeydi, araba istemiyorum malum İstanbul ama arada kiralayıp kullanmak isterim. Bu yüzden ehliyet lazımdı ben de 18'e basınca durmadım yazıldım :)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Uğradığın için sağol Kai :) Dediğim gibi Pazar gününe kadar birkaç şarkı çevirip atıcam bloguma ;)

17. Bleach izlerken doldurma bölümleri atlamalı mıyım sizce? 63. bölümdeyim ama devamı filler.. Filleri Naruto'nunki gibi mi?

2. Toprakezgi

Toprakezgi

İyi yapmışsın. Benim Bleach'te izlemediğim bir filler var ama yine de Bleach'e bayılırım. :D Şimdi utandım kendimden, gidip izlesem mi napsam ? o.o

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Bleach'ın o 100lere kadar olan fillerleri cidden kötü. Ama zampaktou fillerları var(230-265 ) o süperdi sıkılmadan izlemiştim. Onun dışında ilk film filler ama izle bence, duygusal ve güzel. Bi de filmlerin hangi bölümlerde izlenmesi gerektiğine bakarsan daha iyi olur bence(mesela ilk film 109da mı ne izleniyordu ) Hepsini okuma sabrı gösterdiysen teşekkürler :)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Tamam filmler için dikkat ederim..:)

18. Sabahtan beri başım ağrıyo bir de üstüne bilgisayar edit yaparken donuyo.. Sonra da internette sorun çıkartıyor.. Bugün sinirlerime hakim olmakla sınanıyorum galiba...

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Yok ya laf atmak gibi bir amacım yoktu..:( Bir arkadaşım bu ölçüsüz konuşma huyum yüzünden hep bana manyak der o aklıma geldi ondan öyle dedim..:) Onun dediklerini hep gülümseyerek hatırlarım..:)

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Her yılda bilgisayar almaya bütçe dayanmaz, batar bu şirket..:D

4. Golge_Kaze
  19. Tamaaam bu sefer kesin geri dönüş yaptım minna..:) Geçen hafta "Birkaç hafta ortalarda yoktum, geri geldim." dedim.. Yine bir hafta kayboldum çook özür dilerim.. Neyse, hayat nasıl? Kimler var? Tamam kafama bir şey atmayın! Bir daha habersiz kaybolmam..:D Harbiden kimler var kimler yok?

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Felsefe ödevimden sonra yorgun ama iyiyim..:D Sen nasılsın? Siz diye hitap etmene gerek yok.. Anka diyebilirsin..:)

3. Witch

Witch

Geçmiş olsun :D

Ben de iyiyim teşekkürler, yeni animelere başlamak isteyip üşeniyorum~

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Hmm hangi animeler?

20. Aynı gün, Felsefe Edebiyat ve İngilizce sınavı olmak garip bir şey..

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Eon teşekkür ederim.. Atlattım günü ama başım feci ağrıdı bir süre.. Geçen haftalarda birkaç aksilik olmuştu ondan dolayı sınavlara girememiştim, bugün iki sınav olacağıma üç sınav olmuş oldum.. Yarında sadece Tarih sınavı olacağıma Dil Anlatım sınavı da olucam.. Yani 2 sınav olucam.. Valla camdan atlamak çözüm olsa atlardım..:D Rafael sizinki de çılgınlıkmış, biz hocaların odasını basamıyoruz, Muhasebe hocası zebani gibi dalar üstümüze..:D

3. noirwinglessova

noirwinglessova

yok zaten camı açmadan camdan atlayamıyorum :D yemin ediyorum birgün böyle şakalarım yüzünden başıma iş gelicek

4. Golge_Kaze
  21. Bir günde Coğrafya, Maliye, Fizik, Dil Anlatım sınavı olunca insanın beyni hata veriyor..XD

2. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Ben sınavların ertelenmesinden nefret ediyorum.. Ertelendiklerinde günde 2-3 sınav oluyor..:( Ama size de hak veriyorum, öğretmenlik yaptığım kültür merkezindeki arkadaşlarım finallere çalışmaktan feci kilo verdiler, yorgunlar da..

3. Rıse

Rıse

Kopya çekenler geçer ben hakkımla kalırım mat sınavında herkes kopya çekti bense koca sınıfta tek kopya çekmeyen olarak tarihe geçtim.. :-)

4. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Aynı şey benim Tarih ve Dış Ticarette başıma geldi.. İkisinden de kopya çekmediğim için kaldım ama mutsuz sayılmam, çünkü ben de ingilizceden ve Dil Anlatımdan bayağı yüksek bir notla geçtim ve kopya çekmedim..:)

22. Anime izlemeyi çok özlemişim yaaa :D 

23. Skip Beat!'i iki günde bitirdim, süper animeydi..:)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.