Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ancaks

Kayıtlı Üye
  • Content Count

808
  • Last visited

• Days Won

17

Reputation Activity

1. Üzgün
    Ancaks got a reaction from Asperatus for a status update, Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu b   
    Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu bile belli olmayan bir hastalığım var diye ağlayayım mı? Ya da bu aralar birkaç şeyde başarısız oldum diye duvara kafa mı atayım? Peh! Ben en iyisi çalışmaya devam edeyim. En azından zamanım dolu geçer... Damarıma basıldı geçmiş olsun  -_-
  2. Teşekkür
    Ancaks got a reaction from Gallardo for a status update, Bayağıdır bloga yeni gönderi atmak istiyordum ama çevirmek istediğim bir anime OST'si   
    Bayağıdır bloga yeni gönderi atmak istiyordum ama çevirmek istediğim bir anime OST'si yoktu. Sonunda bir tane şarkı buldum!
     2020'nin İlk Şarkı Çevirisi HoneyWorks'den "Tokyo Autumn Session" oldu, baya da güzel oldu, aferin bana xD

3. Üzgün
    Ancaks got a reaction from 1456ha for a status update, Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu b   
    Hayat kısa, yarının garantisi yok, cebimde beş kuruş yok ne yapayım yani? Ne olduğu bile belli olmayan bir hastalığım var diye ağlayayım mı? Ya da bu aralar birkaç şeyde başarısız oldum diye duvara kafa mı atayım? Peh! Ben en iyisi çalışmaya devam edeyim. En azından zamanım dolu geçer... Damarıma basıldı geçmiş olsun  -_-
  4. Üzgün
    Ancaks got a reaction from Asperatus for a status update, Üçüncü bölüm bu hızla inerse, animenin çevirisini 5 yıl sonra anca bitiririm herhalde   
    Üçüncü bölüm bu hızla inerse, animenin çevirisini 5 yıl sonra anca bitiririm herhalde...
  5. Üzgün
    Ancaks got a reaction from 1456ha for a status update, Üçüncü bölüm bu hızla inerse, animenin çevirisini 5 yıl sonra anca bitiririm herhalde   
    Üçüncü bölüm bu hızla inerse, animenin çevirisini 5 yıl sonra anca bitiririm herhalde...
  6. Karmaşık
    Ancaks reacted to Perfectum for a status update, Sizin şehirlere de kar yağıyor mu?   
    Sizin şehirlere de kar yağıyor mu? 
  7. Beğen
    Ancaks got a reaction from Barbarosa for a status update, İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3   
    İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3
  8. Beğen
    Ancaks got a reaction from 1456ha for a status update, İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3   
  9. Teşekkür
    Ancaks got a reaction from Perfectum for a status update, İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3   
  10. Beğen
    Ancaks got a reaction from Toprakezgi for a status update, Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğ   
    Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğince bir şeyler sunabilir aynı zamanda kendime yeni şeyler katabilirim :)
     Zümrüd-ü Anka'nın Evi 6. Yılına gidiyorrrr!!!!
  11. Harika
    Ancaks got a reaction from Perfectum for a status update, Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğ   
    Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğince bir şeyler sunabilir aynı zamanda kendime yeni şeyler katabilirim :)
     Zümrüd-ü Anka'nın Evi 6. Yılına gidiyorrrr!!!!
  12. Beğen
    Ancaks reacted to Singularity for a status update, Bu gecede Arşivimden Favori Piano Cover atıp geceye sigara yakıyorum.   
    Bu gecede Arşivimden Favori Piano Cover atıp geceye sigara yakıyorum.

13. Üzgün
    Ancaks reacted to Perfectum for a status update, Gıcık olduğum insanlarla tatile gitme zorunluluğu ve ilk günün yağmurlu olacakmış gib   
    Gıcık olduğum insanlarla tatile gitme zorunluluğu ve ilk günün yağmurlu olacakmış gibi olması. Karmaya selamlar 
  14. Harika
    Ancaks got a reaction from Perfectum for a status update, Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki   
    Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki arkadaşlara iyi akşamlar dilerim ^^ Zümrüd-ü Anka'nın Evi'ne bayağıdır şarkı çevirisi atmadım. Eğer çevirmemi istediğiniz bir anime OST'si varsa alta yazabilirsiniz uygun zamanda çeviririm ^^ Şimdilerde youtubeda çevirenler var ama yine de ben bloga düz yazı şeklinde kendi çevirilerimi atma keyfimden vazgeçemiyorum :D 
  15. Teşekkür
    Ancaks got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki   
    Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki arkadaşlara iyi akşamlar dilerim ^^ Zümrüd-ü Anka'nın Evi'ne bayağıdır şarkı çevirisi atmadım. Eğer çevirmemi istediğiniz bir anime OST'si varsa alta yazabilirsiniz uygun zamanda çeviririm ^^ Şimdilerde youtubeda çevirenler var ama yine de ben bloga düz yazı şeklinde kendi çevirilerimi atma keyfimden vazgeçemiyorum :D 
  16. Beğen
    Ancaks reacted to sShoguNn for a status update, Küçük bir iş için boş zamanı olan bi çevirmen arkadaşımız aranıyor   
    Küçük bir iş için boş zamanı olan bi çevirmen arkadaşımız aranıyor

17. Üzgün
    Ancaks got a reaction from Kikuchi for a status update, İki FanSub'a bölüm gönderildi, sıra üçüncüde.... Akıldan zorum var evet evet biliyoru   
    İki FanSub'a bölüm gönderildi, sıra üçüncüde.... Akıldan zorum var evet evet biliyorum ama seviyorum bunu ya XD
    Not: Evet, kafayı yedim XD
  18. Harika
    Ancaks reacted to Witch for a status update,   
  19. Beğen
    Ancaks reacted to Rıse for a status update, Shingeki no Kyojin 3. sezon geldi ..Bir levi kaptan kolay yetişmiyor efsane başlangıç   
    Shingeki no Kyojin  3. sezon geldi ..Bir levi kaptan kolay yetişmiyor efsane başlangıç yaptı koltuklara yaslanın ve bu güzel seriyi izleyin 
  20. Karmaşık
    Ancaks got a reaction from Barış D. Baryshx for a status update, Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri   
    Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri için büyük bir rakam :P
  21. Harika
    Ancaks got a reaction from Mücahidem Şehide-i Cahide for a status update, Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri   
    Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri için büyük bir rakam :P
  22. Beğen
    Ancaks reacted to Mücahidem Şehide-i Cahide for a status update, Minna_san ben hikaye yazıyorum Epik Novel de... https://www.epiknovel.com/seri/erasin   
    Minna_san ben hikaye yazıyorum Epik Novel de...

https://www.epiknovel.com/seri/erasinley-bir-peri-kralligi

beğeni, yorum, eleştiri ve tavisyelerinizi bekliyorum....

Aklıma Yeni geldi söylemek
  23. Beğen
    Ancaks reacted to Mücahidem Şehide-i Cahide for a status update, Aşk nedir? Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum. Gerçekten de midende kelebekler uç   
    Aşk nedir?
    Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum.
    Gerçekten de midende kelebekler uçması mı?
    Onunla konuşurken heyecanlanman falan mı?
    Her dakika onu düşünmen mi?
    Bazen anlayamıyorum....

24. Beğen
    Ancaks reacted to Red-King for a status update, Bu millet ne zaman ki aşk, entrika, kötü çocuk konulu yazıları hypelamayı bırakacak,   
    Bu millet ne zaman ki aşk, entrika, kötü çocuk konulu yazıları hypelamayı bırakacak, bende o zaman güncel yazarlardan okuyacağım. Genç yeteneklerin tespiti bile üst seviyede memlekette, bunalım... Yayın evlerine de buradan kucak dolusu sevgiler, hepsi de kaliteli yazarları keşfeden editör ve menajerlere sahip. :D
  25. Beğen
    Ancaks got a reaction from Mücahidem Şehide-i Cahide for a status update, Wow buraya gelmeye gelmeye yolu unutmuşum ya :( Ne kadar oldu düzenli olarak buraya g   
    Wow buraya gelmeye gelmeye yolu unutmuşum ya :( Ne kadar oldu düzenli olarak buraya gelmeyeli 2 yıl? Okul sebebiyle bir süredir yoktum :D
  • Create New...