Jump to content
Türk Anime TV Forum

Ancaks

Üyeler
    785
  • Son ziyareti

• Başarı

12

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Ancaks got a reaction from Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğ   
    Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğince bir şeyler sunabilir aynı zamanda kendime yeni şeyler katabilirim :)
     Zümrüd-ü Anka'nın Evi 6. Yılına gidiyorrrr!!!!
  2. Beğen
    Ancaks got a reaction from Pelin for bir durum güncellemesi, Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğ   
    Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğince bir şeyler sunabilir aynı zamanda kendime yeni şeyler katabilirim :)
  3. Harika
    Ancaks got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğ   
  4. Beğen
    Ancaks reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Bu gecede Arşivimden Favori Piano Cover atıp geceye sigara yakıyorum.   
    Bu gecede Arşivimden Favori Piano Cover atıp geceye sigara yakıyorum.

5. Üzgün
    Ancaks reacted to Perfectum for bir durum güncellemesi, Gıcık olduğum insanlarla tatile gitme zorunluluğu ve ilk günün yağmurlu olacakmış gib   
    Gıcık olduğum insanlarla tatile gitme zorunluluğu ve ilk günün yağmurlu olacakmış gibi olması. Karmaya selamlar 
  6. Harika
    Ancaks got a reaction from Perfectum for bir durum güncellemesi, Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki   
    Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki arkadaşlara iyi akşamlar dilerim ^^ Zümrüd-ü Anka'nın Evi'ne bayağıdır şarkı çevirisi atmadım. Eğer çevirmemi istediğiniz bir anime OST'si varsa alta yazabilirsiniz uygun zamanda çeviririm ^^ Şimdilerde youtubeda çevirenler var ama yine de ben bloga düz yazı şeklinde kendi çevirilerimi atma keyfimden vazgeçemiyorum :D 
  7. Teşekkür
    Ancaks got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki   
    Ölmedim, yaşıyorum... Sanırım... Neyse :D Eskilerden pek kalan yok ha? Neyse şimdiki arkadaşlara iyi akşamlar dilerim ^^ Zümrüd-ü Anka'nın Evi'ne bayağıdır şarkı çevirisi atmadım. Eğer çevirmemi istediğiniz bir anime OST'si varsa alta yazabilirsiniz uygun zamanda çeviririm ^^ Şimdilerde youtubeda çevirenler var ama yine de ben bloga düz yazı şeklinde kendi çevirilerimi atma keyfimden vazgeçemiyorum :D 
  8. Beğen
    Ancaks reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Küçük bir iş için boş zamanı olan bi çevirmen arkadaşımız aranıyor   
    Küçük bir iş için boş zamanı olan bi çevirmen arkadaşımız aranıyor

9. Üzgün
    Ancaks got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, İki FanSub'a bölüm gönderildi, sıra üçüncüde.... Akıldan zorum var evet evet biliyoru   
    İki FanSub'a bölüm gönderildi, sıra üçüncüde.... Akıldan zorum var evet evet biliyorum ama seviyorum bunu ya XD
    Not: Evet, kafayı yedim XD
  10. Harika
    Ancaks reacted to Witch for bir durum güncellemesi,   
  11. Beğen
    Ancaks reacted to Rıse for bir durum güncellemesi, Shingeki no Kyojin 3. sezon geldi ..Bir levi kaptan kolay yetişmiyor efsane başlangıç   
    Shingeki no Kyojin  3. sezon geldi ..Bir levi kaptan kolay yetişmiyor efsane başlangıç yaptı koltuklara yaslanın ve bu güzel seriyi izleyin 
  12. Karmaşık
    Ancaks got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri   
    Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri için büyük bir rakam :P
  13. Harika
    Ancaks got a reaction from Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri   
    Her şey bir kenara 30 GB'lık manga arşivini ne ara yaptım ben ya o.O -Benim gibi biri için büyük bir rakam :P
  14. Beğen
    Ancaks reacted to Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, Minna_san ben hikaye yazıyorum Epik Novel de... https://www.epiknovel.com/seri/erasin   
    Minna_san ben hikaye yazıyorum Epik Novel de...

https://www.epiknovel.com/seri/erasinley-bir-peri-kralligi

beğeni, yorum, eleştiri ve tavisyelerinizi bekliyorum....

Aklıma Yeni geldi söylemek
  15. Beğen
    Ancaks reacted to Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, Aşk nedir? Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum. Gerçekten de midende kelebekler uç   
    Aşk nedir?
    Bu sorunun cevabını çok merak ediyorum.
    Gerçekten de midende kelebekler uçması mı?
    Onunla konuşurken heyecanlanman falan mı?
    Her dakika onu düşünmen mi?
    Bazen anlayamıyorum....

16. Beğen
    Ancaks reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Bu millet ne zaman ki aşk, entrika, kötü çocuk konulu yazıları hypelamayı bırakacak,   
    Bu millet ne zaman ki aşk, entrika, kötü çocuk konulu yazıları hypelamayı bırakacak, bende o zaman güncel yazarlardan okuyacağım. Genç yeteneklerin tespiti bile üst seviyede memlekette, bunalım... Yayın evlerine de buradan kucak dolusu sevgiler, hepsi de kaliteli yazarları keşfeden editör ve menajerlere sahip. :D
  17. Beğen
    Ancaks got a reaction from Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, Wow buraya gelmeye gelmeye yolu unutmuşum ya :( Ne kadar oldu düzenli olarak buraya g   
    Wow buraya gelmeye gelmeye yolu unutmuşum ya :( Ne kadar oldu düzenli olarak buraya gelmeyeli 2 yıl? Okul sebebiyle bir süredir yoktum :D
  18. Beğen
    Ancaks reacted to Rıse for bir durum güncellemesi, Hayata bakışım çok değiştı..Artık dost biriktiriyorum ve Kendime daha çok vakit ayırı   
    Hayata bakışım çok değiştı..Artık dost biriktiriyorum ve Kendime daha çok vakit ayırıyorum.. İstediğin bir şey varsa hemen al yada yapmak istediğin bir şey varsa bekleme hemen yap... Yarın geç olabilir..

19. Beğen
    Ancaks got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Çeviri yapmaktan beyni yanan bir çevirmen de buradadır...   
    Çeviri yapmaktan beyni yanan bir çevirmen de buradadır...
  20. Beğen
    Ancaks reacted to Witch. for bir durum güncellemesi, Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...   
    Üç gündür NCT 127 - Limitless dışında bir şey dinlemedim, benim yolum yol değil...
  21. Beğen
    Ancaks got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Anime izlemeyi çok özlemişim yaaa :D   
    Anime izlemeyi çok özlemişim yaaa :D 
  • Yeni Oluştur...